Treść opublikowana przez Pulpit
-
Jaka skrzynia 6 do AJM ~230KM/400nM?
a skrzynia CYB jak się ma względem DQS'a? teżjest od 2,5 tdi tylko z A8. Szukam jakiegoś info na temat tej skrzyni, ale słabo to idzie
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
a na letnich to już "wogle" zarąbista jest ta eSa
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
kozacko siadło
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Daj im ze 20 godzin bez kayowania,glowu nie dam ale jest duza szansa ze jakosc sie zmieni
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Nowe czy uzywane te glosniki kupowales? Jesli nowe daj im chwile na "dopasowanie"
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Masz jakis filmik z glowna z tych 115 litrow? Za to pierwse miejsce, ciekaw jestem cos tam wykombinowal^^
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
ze 3 godziny lepiłem taśme żeby było w miare równo może nie będzie tak źle rant bedzie troche do poprawy bo są miejsca gdzie przejechałem go przy matowieniu 800etka, to może i w razie jakiś fukupów się coś zaradzi, czekam na jutro, wstrzał opon i jak to siądzie na aucie. Już i tak nic nie wymyśle bo mam czas do niedzieli, poźneij auto w garaż do 10 maja i wtedy dopiero będzie coś kombinowane dalej siadło tak, jak dla mnie jest fajnie, sam pomalowałem jestem nawet zadowolony jeszcze tylko jakaś foteczka w normalnym miejscu by się przydała pierwszy dzień po zmianie z zimy na letnie przeżyłem, przejeździłem
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
keskin kt4 jedno częściowa pancerna fejkówka
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
pierwszy raz malowałem koła, tak jakoś było mi wygodniej, jutro zrywam taśmy, wioze na założenie 2 opon i na auto, okaże się, czy siadło czy nie 3 baza pierwszy klar, ale to jeszcze w oparach po wojnie z 2 warstwy klaru już nie ma fot, za bardzo mnie te rozpuszczalniki fukneły i trzeba się było zwijać jutro się okaże czy pykło czy nie za bardzo
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
będą tylko na otworze centrującym, tylko jeszcze nie wiem co tam będzie na tym dekielku, ale raczej nic mądrego poszła pierwsza warstwa bazy i druga jeszcze z jedna bezbarwny i zobaczy się co to wyszło
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
wpadło trochę ludwików i jakieś fotele, bez szaU, kubły w szmacie z regulacją odcinka lędzwiowego, niby nic ale w porównaniu do placków mega różnica oczywiście transport foteli do sedana w sedanie czekam na dwie opony bo stare dziwnie żywota dokonały plus jestem na etapie matowienia felg pod nowy lakier, ale co wyjdzie z tego to będzie wiadomo jak pomaluje , lakier z palety albo ducati albo bmw nie pamiętam nawet dobrze że spadł troche snieg, bo znowu by mnie sezon zaskoczył żegnam się z pomarańczowym kołem powoli debiut jako lakiernik także może być grubo oczywiście profi komora i podstawi ze skrzynek po niagarze, nie ma jak modzenie u dziadka podklad poszedł, ale chyba musze popracować troche nad wentylacją, na razie z puchy, ale z kompresora już moge tam nie wysiedzieć za długo
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
galeria Głowno? myslałęm że to skład budowlany ;p co za koło wymyśliłeś? te avusy nawet spoko wyglądają na czarno, na zime zostawiasz?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
widziałem ją dziś pod tym nowym centru czy co to tam jest w Głownie na zalewem, najczarniejsza z czarnych, dobra jest aż nawrotke zrobiłem z trasy żeby ją z bliska oblookać
-
felgi 19" et35 audi a4 b6 sline
bez problemu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wild Card czegoś brakło w tym filmie, mogło być dobre kino akcji, ale chyba troche nie wyszło do końca 5/10 http://www.filmweb.pl/film/Wild+Card-2015-645975
-
Jak podniesc zawieszenie?
albo masz coś kombinowane z zawieszeniem, pokaż jakąś fotke tego auta, to będzie można powiedizeć czy seria czy obniżone
-
Jaka opona na felge 9,5 J
et25 popatrz w auta w tym dziale http://a4-klub.pl/index.php?/forum/74-b5-a4s4rs4/i popatrz jak co siedzi
-
Końcówki wydechu z Skody RS
są końcówki precyzyjnie okreslane "te co pół forum na nich lata" , ale nie jestem pewien na sto procent czy to te http://allegro.pl/koncowka-koncowki-tlumika-wydechu-tuning-i4961882269.html jesli nie to bardzo podobne do nich
-
felgi 5x100 do a4 b5
wejść wejdą, ale będa wystawać bardzo, trzeba na dystansach zmieniających rozstaw założyć a to chyba od 25mm, czyli et zejdzie do 7, a to już będzie bardzo wystawac, plus pierścień na otwor centrujący na 57,1
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
The Judge całkie dobry, wart obejrzenia ja daje takie 7,5/10 http://www.filmweb.pl/film/S%C4%99dzia-2014-630714 miałem też podejście do Vice, prawie pół godziny zmęczyłem http://www.filmweb.pl/film/Vice-2015-630257 film nafaszerowany bardzo zdrowymi kobietami ale to go nie uratowało, straszna kaszana, że willis zgodził się w tym zagrać
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
zgadzam się, ale ja daje 7/10 za ilosć headshot'ów
-
Opinia dotycząca felg
jak to za bardzo obciązają zawieszenie? seryjnie do tej budy były zakładane 18"
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
paka przyszła, ekspres jak zawsze
-
A4 B5 Avant lift TDI
fajne auto, powodzenia przy modzieniu, pomyśl na 18" zacniej wygląda kolorek miodzio, nie często spotykany i robi robote ale gajgerka to nieźle wyciochałeś siekierą
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
eleganckie autko, pogratulować