Treść opublikowana przez Pulpit
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
no ładna jest foteczki mi dopiero po otwarciu w nowej karcie śmigają coś chyba nie bangla
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
bajeranco wyszło z przednim nadkolem coś działałeś?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
a do mnie?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
ok to i ja jeszcze, pisaliśmy na PW, ale chłopaki mają pod standard dolot też, więc i ja takie połącze u siebie. I fi będzie takie samo Poszło PW
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
powinien filmik od 4:00 wystartować Rozpoczęcie sezonu VAG Łódź 2014 - YouTube
-
Strefa Śmiechu
Jak jeździć na samochodzie Jak Boss - Sadistic.pl niespodzianka na końcu
-
Polerka
ale ta pasta jest do wykończenia, przed nią trzeba jeszcze dać coś innego, ja dawałem to PASTA POLERSKA P-1500 DO ALUMINIUM CHROMU 200g (4109787146) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i na to dopiero mothers'a
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
i po pabianicach listwy brak i tu się troche załapała
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
widziałem dziś w pabianicach na żywo, jest genialna ta fura
-
[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
elegancko wyszła
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
tu troche koła nadkola w tym tygodniu będą rolowane, przez nie nie mogłem niżej pość bo koło za bardzo wystaje listwy też już czekają na malowanie, plus wszystko to co nie halo na lakierze, ale to raczej po pabianicach w sobote będę ogarniał ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- https://plus.google.com/photos/100935997970293136572/albums/5999461883159395761 jeden album zbiorczy z innych furek ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- i jeszcze takie po-zlotowe
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
9,5j et25 no kolor jest jaki jest, miało być na biało, ale kilka rzeczy wpadło po drodze i chyba będą musiały żarówy zostać mam jeden grill nadprogramem poliftowy to może nim się trochę w tą pomarańczę przełame, znaczek na klapę na razie poza autem, zobaczymy, na razie to kwiecień wchodzi, a ja się dalej na zimówkach toczę, a felgi kupiłem w grudniu ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 16:17 ---------- kółka założone:decayed:, ale jakże by inaczej nie bez problemów, śruba na gwincie staneła dęba i tak jest prawie opuszczony ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 16:58 ---------- z dziś z otwarcia sezonu łódź kaloryfer
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie - zwiastun - YouTube będzie dobre
-
Strefa Śmiechu
alarm samochodowy - Sadistic.pl genialne
-
Strefa Śmiechu
Kradzież tramwaju w Łodzi. Policja szuka sprawcy
-
Felgi do B5 z A3.
a ile to cali? 17? jaka szerokość? bo takie dystanse nie są tanie przy małej feldze może się okazać gra nie warta świeczki
-
Felgi do B5 z A3.
ale jakie to ET? przy felgach z a3 trzeba dystanse zmieniające rozstaw zapodać czyli gdzieś w okolicach et 55 by potrzeba
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
coś się zaczyna powoli ogarniać w tych naszych bezeventowych okolicach nie doczekałem się do pierścieni, musiałem przymierzyć
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
https://www.facebook.com/events/716216911744576/ tu może być ciekawie, a przy weekendzie praktycznie cały czas jest spot za ratuszem na błoniach może coś się tu na forum ruszy, bo coraz więcej czwórek widać coś porobionych i uda się kilka autek ogarnąć
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
wstępnie:decayed:
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
dawno nic nie było tu ode mnie, to może małe foteczki z dziś byłem dziś na zabiegu wiosenno- oponiarskim, ale ogólnie zadowolony nie jestem, bo tak, sam je sobie musiałem wstrzelić i skasowali mnie jak za zboże, jak bym miał gdzie iść z tym to bym kolesia wyśmiał, a tak musiałem się uyebać jak górnik :wstyd: to tak do samochodu wchodzi na spokojnie 6 kół i tak nanciągi bardzo fajnie siadły bez większych komplikacji ale goodyear'y f1 już nie koniecznie były skore do współpracy jeszcze pierścienie centrujące i powoli będę witał wiosnę :] do tego latający samochód i mała gafa, którą wypadało ogarnąć
-
[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
jaki masz kod lakieru lz3l? zayebiście lubie ten kolor, 6 lat swoją tłuke i dalej mi się podoba
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
wczoraj trochę podziałałem z nielsen nap extra i wydaje mi się że szaU nie ma, na razie z tylną kanapą się pobawiłem, była dość dojechana (kilka razy pies mi wskoczył ) plus mam tą super tapicerkę, na której krople deszczu robią plamy i tak: powoli, powoli idzie. Wczoraj dwa razy poleciałem 1:20 dziś raz 1:25, powoli przesycha, ale już widzę, że jeszcze raz może dwa będzie trzeba polecieć Buba pisał o tym środku, ale on jest to prania ręcznego o odkurzaczu nic nie pisali i co do napisanych rzeczy "Pozostawia bardzo przyjemny cytrusowy zapach" to jeśli dla kogoś domestos czy ace pachnie cytrusami, to tylko wtedy można się tam tej nuty zapachowej doszukać
-
iphone 5 warto?
PABLO, ale Ty mi nic nie musisz tłumaczyć bo tak jak napisałem wcześniej mi telefon służy do dzwonienia i najchętniej kupił bym sobie 6310i, nie lubie darów ludzkości, które mogą zbierać o mnie informacje, dlatego jeszcze raz ja nie jestem fanem ani ajfonow ani androidow czy innych łindołsów. A to co napisałem o tych telefonach pochodzi z własnej obserwacji:hi:
-
iphone 5 warto?
android jest problematyczny i skazuje telefon na śmierć pod względem dostępnych aktualizacji, nowy model htc po 3 miesiącach i wiadomo, że nie otrzyma już aktualizacji softu i kaput, to jest bol androida, soft musi być pisany pod telefon, a nie jak w apple'u łatka i koniec. w sumie w telefonach jakoś się bardzo nie lubuje, mam e52, dwa tygodnie na baterii jak dla to argument nie do przebicia, ale brat ma jakiś fon na androidzie i czasami widzę jak qrwi na niego, kilku znajomych ma iphony i nigdy nie słyszałem żeby złapał crasha:decayed: mam macbooka na leoepardzie i w porównaniu do windy, to stabilność i jakość pracy systemu jest prze-potężna, za sprzęt trzeba zapłacić sporo, ale gdy minie te dwa lata uzytkowania, sprzęt działa tak samo sprawnie jak po zakupie, a nie zaczyna się coś sypać po 2 miesiącach