Treść opublikowana przez Pulpit
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dyktator jak nie widziałeś to polecam
-
Muzyka w naszych autkach
Gooral - Who Is Your God - YouTube
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
gracie coś ? może i ja bym chwile pograł
-
AHH 216 Bosch chip wykres do oceny
temperature złapał Ci po trzecim deptaniu
-
Spociki w Skierniewicach
znalazłem jakieś 8 foteczek ze spotów z różnych terminów, ale chyba tu ich nie było tam gdzie 2 samochody to ten niby pierwszy spot gdzie ja i malin się tylko zebraliśmy skc pictures by 8pulpit7 - Photobucket
-
Spociki w Skierniewicach
pościemnialiście te szyby ?
-
Ściąga po wjechaniu w kałuże i przy wietrze.
powiem Ci, że mam porównanie do ibizy na 165tkach czy tam 175 tkach i 205 u mnie i wrażenie jest takie, że jak ibizą wpadam w przeszkode terenową o wilgotności 100% -kałuże przy ok 80km/h- samochód "płynie" wg swojego uznania, a ta sama kałuża a4'ką nawet przy większej prędkości, nawet nie czuje, że z jakąś wodą na drodze się spotkałem ta opcja z wiatrem nie taka śmieszna jak ma coś z zawieszeniem, ogarnij sobie samochód z kijowymi wahaczami lub amortyzatorami rozpędź sie tak do 150 i miń się z tirem, ciekawa reakcja na opór powietrza gwarantowana
-
Jak mądrze wywalić katalizatory w Audi A4 B5 2.8?
nie mam pojęcia co on z tym robił na bank poszły rurki w miejsce katów, ale czy z sondami się bawił to nie wiem wiem że w połączeniu z filtrem stożkowym i brakiem kata, źle to brzmiało też sobie te katy zostaw w razie W, jak coś to do tego będzie powrót, a jak wyprójesz i rurke wstawisz to już raczej nie
-
Jak mądrze wywalić katalizatory w Audi A4 B5 2.8?
znajomy wywalił kata od siebie w 2,8 174 km i za dwa dni czy nawet tego samego dnia jechał go z powrotem wspawywać, miał taki charakterystyczny metaliczny dzwięk
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
założyciel tego wątku ostro wymiata widziałem jego filmik zza pleców i kara chłop ostro ja tez się pisze w razie czego na jąkaś strzelanine nick na steam dyktyciezkie
-
Spociki w Skierniewicach
wiesz co jak by chcieli przyciemić samą tylną szybę i mieć tą samą folie na resztę to by się ogarneło samemu ja sądzę że w A4 w sedanie w b5tce tylna szyba to jest jakaś czarna magia żeby to ściemić tam trzeba jakiejś gimnastyczki żeby to sięgnąć i cena za sedana raczej będzie większa ciekawe jak na inflandzkiej krzyczą
-
Spociki w Skierniewicach
PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH SIERADZ (2663326755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ciekawe co to za firma może na jakimś gruopnie czy coś się znajdzie, chociaż ja tego nie widziałem chyba nigdy na tym znajomy ma nieźle przyciemnone szyby na A6 spróbuje go dorwać jakoś i się wywiedzieć co i jak, nie jestem pewien czy już z takimi szybami jej nie kupił
-
Spociki w Skierniewicach
jak dobrą cene ugadacie to i ja się mogę pisać
-
Strefa Śmiechu
Taka moc, że aż wgniata w fotel! - Sadistic.pl
-
Spociki w Skierniewicach
zostało uwietrznione ?
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
ktoś ma na forum oklejony prawy błotnik poszukaj w moja b5 http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/zielony-avancior-lukas-=-gwint-18-wlepy-240592/
-
Spociki w Skierniewicach
28-29 jest lemon festival na łowiczu, także ja raczej pass bo ostro pałe moge zachlać i do kierowania mogę się koło środy nadawać
-
Spociki w Skierniewicach
macie dziś koncert Kultu i się nie chwalicie ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja też od nich brałem zrobiłem na nich koło 50 tyś km i na razie cisza przy montażu wyszedł tylko jeden "kwaitek" jedna ze śrub przy skręcaniu się obróciła i w kluczu został łepek śruby jak się to stało pomyślałem sobie no to fajne wahacze kupiłem i nie zakładaj tych końcówek drążka z zestawu bo są najsłabszym ogniwem zestawu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
life of david gale, dobry film polecam jak ktoś nie widział Zycie za zycie (2003) - IMDb
-
Spociki w Skierniewicach
na początku był spot w skce w 2 samochody i to łowicz dotarł tylko, skierki się nie pofatygowały
-
Spociki w Skierniewicach
18, 19, 47, 64 na tych stronach są jakieś zdjęcia, ale te ze starego rynku min. chyba przepadły może Tobi albo Skovron je mają, ale tu w wątku tego nie ma raczej pamietam że na picasoweb'ie były
-
Spociki w Skierniewicach
galerie można by do pierwszego dodać, był jakiś spot na którym kilka lustrzanek biegało i sporo fot było nawet nacykane tylko jak ktoś linku nie zapisał to dokopać się do tego, będzie ostro hadcorowe
-
Speed Buster Box - proszę o wytłumaczenie
cena o niczym nie świadczy jest jakiś magnetyzer na allegro na 1000 zł jak się ktoś kieruje przy wyborze drogie to dobre to może sie skusi na to, a w srodku to samo co w tych tanich- opornik
-
Spociki w Skierniewicach
ja raczej pass na kluby pewnie jade także koło środy wracam zielona b6 zidentyfikowana chyba, jest od tej ekipy od różowego seicento z air-ride'em i środkiem z TTety i turbinki podobno na handel