Treść opublikowana przez Pulpit
-
Białe wnętrze?
dekory? kwestia gustu, mi nie a ten biały taki troche nie pełny rękaw aż się prosi żeby też był biały, klamkersy na czarno i coś zrobić z konsolą środkową albo albo, a jest takie ani białe ani czarne
-
Białe wnętrze?
i ta cerata
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
synonim fotochromu
-
Jakie Wycieraczki ??
ja tam tych plaskich nie lubie raz mi poszła przez dach przy 140 i musiałem jechać z rozłożoną łapą wycieraczki może jakis nie fart z klipsem miałem, ale nie smak został
-
Problem z odkręceniem kół
zapiekło Ci sie pewnie na piascie "pokopaj" troche w koło powinno spaść tylko żeby Ci i samochód z podnośnika nie spadł weź sobie to zabezpiecz
-
Lakierowanie - jaki kolor polecacie?
ten z bety niezly, ale ten z alfy podobny troche do mojego lz3l tak widac na nim kurz ze masakra, 3 godziny moze byc czysty furak z tym lakierem
-
Nowy silnik a przebieg
silnik Ci padl i wkładasz inny z wiekszym przebiegiem od poprzedniego ? bedziesz musial zakodowac licznik
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Oczywiście, że damy, ale trzeba chłopaka nakierować a ja osobiscie jestem ciekaw jego wizji
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
dajcie chlopakowi czas ciekawe co za rodzyna z tego wyjdzie
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
stare ale jest
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
to co zaznaczyles to tylko taki punkt zalamania, widac ze zrodlo jest wyzej, wyczysc wszystko pozadnie i obseroj gdzie sie pojawia olej bedizesz wtedy mial jak na dloni
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
allegro i poparz jest tego masa
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
jest temat w warsztacie, troche trzeba sie nakombinowac
-
Polerowanie- parę pytań początkującego
przeczytaj sobie to nic nie powinienes spierdzielic http://www.detailer.pl/blog/2011/01/polerowanie-maszynowe-lakieru-z-uzyciem-polerki-obrotowej-autor-davekg-poradnik-detailing-world/
-
Felgi z AluCenter prośba o opinię.
polecam Pirelli Cinturato P7 wygrywają w większości testów opon, cena - uważam , adekwatna do jakości i wiele osób je poleca:wink: ja jestem zrqazony do Pirelli, kupiłem kiedyś nówki P6000 i w 2 sezony poszły do zera, a wcale nie jeździłem na nich ostro, fakt trzymały się bardzo fajnie,ale bierznik schodził jeszcze lepiej, jak je wywalałem to jeszcze wszystkie włoski z nich wystawały jak na nówencjach
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
mi MS juz sie zaczynaja odzywac, gdzies tu w tym watku pisałem jak je zakładałem z 30k km zrobione, teraz wracam do lemka, przed wymianą miałem lema z ta sama data produkcji co furak i 250k km byl spokoj
-
Opony letnie 17"
a na sile naciagnieta nie wyglada zle
-
Muzyka w naszych autkach
niezly hardcore
-
alusy 8,5Jx18 ET30 + gwint jak zaradzic by przypasowały do b5
na -30 to kit by chyba dal rade http://www.tyrestretch.com/ tu sobie obczaj naciag oponki 225 bedziesz mial o 4 mm szersza od felgi a raczej trzeba naciag zrobic takze pewnie 215 by pasowalo szukac no i et masz o 5 mm wysuniete takze trzeba to jakos naciagnac czyli przy 215 milimetr pod nadkolem moze i 205 trzeba by szukac
-
[B5 AFN] Problemy z temperatura silnika
obieg wewnetrzny plus nawiew na gore i pozniej dojezdzasz ustawieniem temp. na odpowiedni kanal i obieg wewnetrzny masz wskazanie kanalu, wylaczasz tak samo jak i wlaczasz
-
[ALL B6] Kopie mnie pradem :) specyficzny problem
to musi mieć jakąś przyczyne, mnie tez kiedyś furak kopał, a teraz nic zero totalnie, tylko nie wiem jak to się stało że przestał kumpel ma volviaka 3 rok i kopie zawsze wszystkich
-
Sieć serwerów Counter Strike
jestem za NEX czy Ty grałeś może kiedyś pod nickiem nx ? byłeś adminem kiedyś tak z 2 lata temu z ishimoto, dupny,MowMiSmoku/GnS ? bo teraz skojarzyłem fakty i pamiętam jakiś Twój filmik (chyba) zza pleców nagrywany i ta osoba, która grala była w koszulce a4-klub.pl, to Ty byłes ?;D
-
Do mechanikow-pytanko o seicento 900
zapytaj na centomani tam chłopaki rozkladaja i skladaja cc i sc w 75 sekund z zamknietymi oczami
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
srednia mi wychodzi 19 tyś
-
Spociki Łódzkie
witam orientujecie sie czy w ldz jest jakis konkretny zaklad regenerujacy amory ?