Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. bridgestone potenza re050a dobra już wiem co jest na tych potenzach jest rant ochronny i wystaje poza felge bardziej niż 235 bez tego rantu bo mam i taki kapeć na 8J
  2. ja nie wiem gdzie tej felgi nie osłoni u mnie przy 225 i 8J opona troszkę wystaje poza felgę zawsze możesz szukać z rantem opony
  3. jeśli tylko silnik, a cena adekwatnie niższa i masz gest się z tym yebac to czemu nie
  4. może i ja bym się ściepnął tylko chciałbym sobie z wami zagrać czy jest sens bo nie chce wam zaniżać w razie W. mam na steam ponad 1k h przegrane, ale jakiś czas minął od tego kiedy regularnie grałem podeślijcie IP na serv steam jak coś dyktyciezkie
  5. ale to jest ubezpieczenie fona czy jakieś super zyebiste na życie ? jak fona to kontrolnie go zgub, przyślą nowy, zerwiesz umowę i będziecie kwita
  6. AFN z raz może dziesięć widziałem u siebie temp. w okolicach 110-115oC brak osłon pod i na silniku w lecie na długich trasach i sporych prędkościach trzyma się w okolicach sety, raczej jej nie przekraczając
  7. ori srebrny albo jakiś polot z finezją typu siwo-koperkowy-róż w odcieniu bananowego brąz
  8. też po prawej, ściagasz dywanik i po prawej pod gąbką jest
  9. dawaj recepture ! kran, a na zime domieszka z wódą z czech:decayed:
  10. czyli wsiadasz, sprzęgło, zapinasz jedynke, reczny w dół, kluczyk w stacyjke i w momencie odpalenia rozpoczynasz jazdę ?
  11. Joker - Ken McClure - Lubimy Czytać przez przypadek mi w ręce wpadła i całkiem fajna książka
  12. zacznij nią normalnie jeździć, wyczuj furkę, spadnie śnieg polatasz po parkingach we śniegu i skumasz co jest pięć
  13. forumowa hakownica B5 ?
  14. 2 zimy latałem na ContiWinterContact asymetrycznych nie pamiętam dokładnie, które to były, ale raczej TS790 poprzednią zimę oraz nadchodzącą będę jeździł na Dunlop sp winter sport m3, kierunkowe i jakieś dramatycznej różnicy nie ma wg mnie. poziom hałasu też porównywalny może dunlop głośniejsza troche (te i te najcichsze nie są), przy zabawie na parkingu ze śniegiem na dunlopach lepiej trzyma tor przy odkopywaniu się conti lepsza, na dunlopach pod domem tak fure posadziłem że bez dywanu i szpadla się nie obeszło przy troche szybszej jeździe po średnio odśnieżonej drodze pewniej kierunkową mi się jeździ ja daje takie 60 do 40 dla kierunkowych
  15. lepiej pisz tutaj, ja rozbierałem swoją na czynniki pierwsze, przerabiałem wymiane wirnika, ale nie szczelności nie miałem przyjemności szukać LZ3L rulez poza tym jest na forum trochę tematów na temat tej pompki
  16. to weź ją sobie wyciagnij może wirnik kuca może jakiś wężyk się rozłącza a długo pompke słychać po przekręceniu kluczyka ?
  17. a zamyka się po jednym przekręceniu kluczyka ? 2 wężyki masz z pompki centralnego ? może jest jakaś nie szczelność na wężyku
  18. train horn II - Sadistic.pl
  19. najlepiej bezpośrednio pociągnąć plus z aku i to nie jakimś cieniutkim kabelkiem, mase z budy można złapać, a remote pod niebieski kabel z radia, a jak z radia nie wychodzi to antena, można go też z aku pociagnąć, ale potrzebny jest jakiś wyłącznik
  20. Po imprezie - Sadistic.pl
  21. Pany jest sens brać autoglym ultra deep shine mając już SRP ? powoli muszę wosk położyć na zimę i zastanawiam się czy ten UDS ma sens
  22. całkiem dobry
  23. Dyktator jak nie widziałeś to polecam Pisałem o tym filmie wcześniej... Jest na tak żenująco kretyńskim poziomie że naprawdę nie da się tego oglądać, ja odradzam i to stanowczo.... Co do komedii to nie wiem, może kosmita Paul czy ja wiem czy aż tak źle, ja osobiście lubię filmy z sasha baronem choenem Ali G było dobre przynajmniej wtedy kiedy to oglądałem żart jest specyficzny, ale jak na komedia na odmozdzenie i zabicie czasu jak dla mnie spoko Ted też niezła komedia Paul też dobra komedia, tylko katolom się nie spodoba
  24. olej i filtry doszły, tempo rakietowe jak zawsze:decayed: polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.