Treść opublikowana przez Pulpit
-
Oponki do felg RS4 jakie podejdą?
bridgestone potenza re050a dobra już wiem co jest na tych potenzach jest rant ochronny i wystaje poza felge bardziej niż 235 bez tego rantu bo mam i taki kapeć na 8J
-
Oponki do felg RS4 jakie podejdą?
ja nie wiem gdzie tej felgi nie osłoni u mnie przy 225 i 8J opona troszkę wystaje poza felgę zawsze możesz szukać z rantem opony
-
padł silnik 2,0 tdi - jakie koszty naprawy
jeśli tylko silnik, a cena adekwatnie niższa i masz gest się z tym yebac to czemu nie
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
może i ja bym się ściepnął tylko chciałbym sobie z wami zagrać czy jest sens bo nie chce wam zaniżać w razie W. mam na steam ponad 1k h przegrane, ale jakiś czas minął od tego kiedy regularnie grałem podeślijcie IP na serv steam jak coś dyktyciezkie
-
tylko mnie dyma play?:)
ale to jest ubezpieczenie fona czy jakieś super zyebiste na życie ? jak fona to kontrolnie go zgub, przyślą nowy, zerwiesz umowę i będziecie kwita
-
Jaką macie TEMPERATURĘ OLEJU w swoim TDi
AFN z raz może dziesięć widziałem u siebie temp. w okolicach 110-115oC brak osłon pod i na silniku w lecie na długich trasach i sporych prędkościach trzyma się w okolicach sety, raczej jej nie przekraczając
-
17 do renowacji jaki kolor wybrać
ori srebrny albo jakiś polot z finezją typu siwo-koperkowy-róż w odcieniu bananowego brąz
-
Pompka od centralnego zamka
też po prawej, ściagasz dywanik i po prawej pod gąbką jest
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
dawaj recepture ! kran, a na zime domieszka z wódą z czech:decayed:
-
[ALL] Diesel a zima(rozgrzewanie silnika)
czyli wsiadasz, sprzęgło, zapinasz jedynke, reczny w dół, kluczyk w stacyjke i w momencie odpalenia rozpoczynasz jazdę ?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
gramy coś ?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Joker - Ken McClure - Lubimy Czytać przez przypadek mi w ręce wpadła i całkiem fajna książka
-
[A4 B5 1.8T Quattro] Jak sie bawic, zeby nie zepsuc?
zacznij nią normalnie jeździć, wyczuj furkę, spadnie śnieg polatasz po parkingach we śniegu i skumasz co jest pięć
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
forumowa hakownica B5 ?
-
Która opona lepsza na zimę, asymetryczna czy kierunkowa?
2 zimy latałem na ContiWinterContact asymetrycznych nie pamiętam dokładnie, które to były, ale raczej TS790 poprzednią zimę oraz nadchodzącą będę jeździł na Dunlop sp winter sport m3, kierunkowe i jakieś dramatycznej różnicy nie ma wg mnie. poziom hałasu też porównywalny może dunlop głośniejsza troche (te i te najcichsze nie są), przy zabawie na parkingu ze śniegiem na dunlopach lepiej trzyma tor przy odkopywaniu się conti lepsza, na dunlopach pod domem tak fure posadziłem że bez dywanu i szpadla się nie obeszło przy troche szybszej jeździe po średnio odśnieżonej drodze pewniej kierunkową mi się jeździ ja daje takie 60 do 40 dla kierunkowych
-
Zepsuta pompka zamka centralnego ?
lepiej pisz tutaj, ja rozbierałem swoją na czynniki pierwsze, przerabiałem wymiane wirnika, ale nie szczelności nie miałem przyjemności szukać LZ3L rulez poza tym jest na forum trochę tematów na temat tej pompki
-
Zepsuta pompka zamka centralnego ?
to weź ją sobie wyciagnij może wirnik kuca może jakiś wężyk się rozłącza a długo pompke słychać po przekręceniu kluczyka ?
-
Zepsuta pompka zamka centralnego ?
a zamyka się po jednym przekręceniu kluczyka ? 2 wężyki masz z pompki centralnego ? może jest jakaś nie szczelność na wężyku
-
Strefa Śmiechu
train horn II - Sadistic.pl
-
podłączenie wzmacniacza.
najlepiej bezpośrednio pociągnąć plus z aku i to nie jakimś cieniutkim kabelkiem, mase z budy można złapać, a remote pod niebieski kabel z radia, a jak z radia nie wychodzi to antena, można go też z aku pociagnąć, ale potrzebny jest jakiś wyłącznik
-
Strefa Śmiechu
Po imprezie - Sadistic.pl
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pany jest sens brać autoglym ultra deep shine mając już SRP ? powoli muszę wosk położyć na zimę i zastanawiam się czy ten UDS ma sens
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
całkiem dobry
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dyktator jak nie widziałeś to polecam Pisałem o tym filmie wcześniej... Jest na tak żenująco kretyńskim poziomie że naprawdę nie da się tego oglądać, ja odradzam i to stanowczo.... Co do komedii to nie wiem, może kosmita Paul czy ja wiem czy aż tak źle, ja osobiście lubię filmy z sasha baronem choenem Ali G było dobre przynajmniej wtedy kiedy to oglądałem żart jest specyficzny, ale jak na komedia na odmozdzenie i zabicie czasu jak dla mnie spoko Ted też niezła komedia Paul też dobra komedia, tylko katolom się nie spodoba
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
olej i filtry doszły, tempo rakietowe jak zawsze:decayed: polecam