Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. Pulpit odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    ktoś się wybiera? https://www.facebook.com/events/710615195648474/?fref=ts
  2. i jak z tym szablonem odnalazł się? pamiętam, że kiedyś był fajny składany z dwóch, ale zaginął gdzieś w akcji, jedyne co znalazłem Scan.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl ale nie wiem czy on jest ok jak by się odnalazł ten "dobry" szablon to można by go powiesić, bo to jest zawsze szukane i nie odnajdywane wiem że wrzucałem te dobre szablony komuś na forum car-audio, tylko nie pamiętam adresu tej strony i nie moge jej znaleźć pamiętam, że czarny lay-out strony i tyle
  3. Pulpit odpowiedział(a) na Buchal temat w Nadwozie i Wnętrze
    chyba przyklejona pod sufitem starej
  4. a czemu radio z takim wyświetlaczem malutkim, niby jest,ale czy coś będzie na tym widać. i czemu musi być nowe, mi się wydaje, że lepiej poszukać czego co kilka lat temu kosztowało tysiące niż kupować nowe budżetowe systemy
  5. z niedzieli w sochaczewie ogólnie im z większej odległości zdjęcie robione tym większej fotogeniczności furak nabiera ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 20:19 ---------- i jakiś tam filmik z tej imprezy ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 15:46 ---------- mały zakup, a cieszy i w końcu listwa zagościła na drzwiach foteczka z Rozprzy i więcej foteczek z Rozprzy jak by coś https://www.facebook.com/media/set/?set=a.523428587762463.1073741881.338489642923026&type=1
  6. transformesi nowi wczoraj w imax lookałem i jak się chce bez fabularnej sieki ociekającej efektami to polecam:decayed:
  7. 2l przez 6 i pół roku tylko na swoje auto sporadycznie szło colti 476, ale tylkona zime, przed i po zimie zawsze glinka teraz zbieram sie w sobie na korekte, ma bardzo dużo rys od złego osuszania coś mi się wydaje, plus kilka razy sierściuch mi na masce sieste zrobił i już na to patrzeć nie moge ja wiem że są do innego zastosowania UC, a SRP. SRP to ogólnie w moim mniemaniu to oszukaniec taki a jeśli coś jest do wszystkiego to jest raczej do niczego i chciałbym to zrobić w troche inny sposób. Co do wosku mam raceglaze 55, ale to pójdzie po polerce o tym mówisz? VALETPRO ACHILLES PREP 500ML - CLEANER, OCZYSZCZA I POLERUJE - ShowCarShine - Detailing Shop
  8. Witam, tak jak w temacie, skończyło mi się SRP wypaćkałem już 2 litry tego i chciałbym coś innego zobaczyć. Tylko im więcej siedzę i czytam, tym bardziej nie wiem i skłaniam się żeby znowu autoglyma zakupić Na początku chciałem PB black hole zakupić, ale na kosmetyceaut różnie oceniają i wychodzi wg tego, że jakiś wielki szaU to nie jest Później zacząłem czytać o autoglym UDS, ale to jest raczej innego typu środek z tego co się doczytałem Polecił mi ostatnio znajomy megs'a Ultimate Compound, ale jakoś nie mam przekonania do tej firmy, wg obiegowej opinii, reklama za darmo się nie robi i jakoś trzeba za nią zapłacić tu fota gdzie troche widać moje auto po aplikacji tylko SRP i znajomego gdzie poszło UC i jak dla mnie jakoś tak czegoś brakuje pomijam te panie, ale akurat takie zdjęcie się trafiło gdzie widać te auta razem mimo tego skompletowałem sobie zestaw megsa UC, UP i show car glaze, ale czy takie combo ma w ogóle sens? Poradzcie coś, może jest jeszcze coś na co warto zwrócić uwagę
  9. dziś w sochaczewie na zbiórce charytatywnej s4 nagaro na blachach CW, dobra bestia
  10. ja to chce zobaczyć tą furę w pełnej krasie, czekam na zderzak
  11. jak chcesz kręcić -40 to kita załóż taniej wyjdzie:decayed:, równo z profilem to tak -70/ 80 coś mi się wydaje będzie trzeba pokręcić
  12. jeśli waha nie zdrożała to zrób logi, może tam coś szatan namieszał
  13. Przeróbcie moje zdjęcie cz.3 - Sadistic.pl
  14. Jeśli zestaw, tu tu jest zestawienie z ka, wklejam bo chyba trzeba się zalogować jak coś to link Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Gotowe zestawy: <100pln <150pln <200pln <250pln
  15. będziesz dowód na długim kiju nosił
  16. ja też będę niedługo z tym rzeźbił, ale ja przynajmniej w teorii chce to zrobić żywicą i włóknem szklanym. plastik, który ma zniknąć, chce "lekko" opalarką nagrzać i wypchnąć go w góre, a dziury, które się zrobią przy tym połatać żywicą, ale to na razie zamysł. jak mi się chwila czasu pojawi to się z tym pobawie:decayed:
  17. no ja wiem, ale jak mam zapłacić 160 ziko za gnijący szajs, to wole sobie to wlać w bak na szrocie nigdy nie moge trafić tej konkretnej:kwasny: ja sobie doskonale zdaje sprawę z tego że dzieki tej listwie mam plus 7 do całokształtu, ale nie mógłbym w lustro spojrzeć gdybym ta listwe za półtorej stówy wziął
  18. i z tolkiem na mega glebie:decayed: ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2014 at 00:58 ---------- i ze wczoraj z troche większego spota w łowiczu z tą listwą smutek w uj, ale ja nie mogę tego dostać i cześć zbiorczych https://plus.google.com/photos/100935997970293136572/albums/6007240919880601937
  19. tak pełny lift, zegarek analog i brak ramek na gajgerkach, tym się różnią z wyglądu, w sumie dla tych ramek go wziąłem no i ja mam całe czerwone podświetlenie, a tu raczej jest biało- czerwone plus u mnie nie ma info o otwarciu drzwi, tylko o klapie bagażnika, a tu pewnie będzie ale musze na niego jakoś podać napięcie żeby zobaczyć jak fis wygląda
  20. 933G to już gruby licznik. Jeśli masz 130 na środku, to albo masz anglika, albo tarczke prędkościomierza fake EU, czyli taka, żeby się wsad licznika zgadzał... W prawidłowym liczniku EU jest właśnie na środku 100. Z jaśka w pysk nie dostaniesz, immo idzie ogarnąć. no a jak:decayed: czyli odepne swój, zapinam tego z A6, lookam czy si, podpinam swój stary i nie ma kwaitków? 933g to co w nim jest takiego srogiego?
  21. Panowie, na które piny dać prądu na licznik z A6 4B0 920 933G żeby zobaczyć w jakim stanie jest FIS? Wpadł mi przez przypadek taki licznik i się zastanawiam jak i czy da się go sprawdzić? Jak jest ze skalowaniem prędkości? tzn. mam u siebie 260 i 130 na środku, w tym zegarku jest 260 i seta na środku i nie ukrywam, że wolał bym takie zegary, bo to zdecydowanie lepiej przyśpiesza Czy mogę podłączać pod swoje kostki ten licznik i nie dostać z jaśka buzię? IMO się nie rozjedzie? ogólnie strasznie jestem zielony w tym temacie, a jedyny temat z licznikiem to chyba ten i prawie 500 stron jak by mógł ktoś coś podpowiedzieć to byłbym wdzięczny:hi:
  22. drogówki nie ma to wentyle kradą ja nie wiem jakim cudem można stracić nakretki na wentyle... dwa razy gdzie Ty tą fure parkowałeś, na czajkach pod więzieniem? lowicz- kraina mlekiem i dzemem płynaca, nikt o internecie nie mówił, ale światłowody też podobną są

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.