Treść opublikowana przez Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
609737062
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
to cięcie to w ramach hardcore'u , -60 nie będzie żadnym problemem, tylko będziesz miał zawsze z górki na 60/40, a b5 i tak już ma ciężki przód, a przeniesiesz środek ciężkości jeszcze bardzie w ten sposób
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
mniej wiecj takie na 18" będzie to samo, przód niżej, tył wyżej
-
A4 B5 zawieszenie gwintowane-jakie wybrać?
o otworze centrującym nic nie ma wspomniane, ma byc 57,1 jak jest większy to spoko, pierścień dasz i po sprawie, ale jak jest mniejszy to jest problem ciekawa to znaczy jaka?
-
A4 B5 zawieszenie gwintowane-jakie wybrać?
660 zł za jedną felgę w 17" 7,5j? a nie myślałeś może kupić coś używanego oryginalnego np w 18"?
-
Podświetlenie znaczka
kiedyś kiedyś temat na forum był kombinowany, ale chyba o tył chodziło gdzieś koło 2008 i ktoś to chyba wyrezał trzeba by się w archeologa pobawić
-
felgi rs4 18"
1. podejdą 2. loteria ze wskazaniem, po roku będą kwadraty, są niby ludzie, którzy mają włoskie i twierdzą że się nie gną 3. plus minus 2,5 tyś ale cena jak to cena może być bardzo rożna, bardzo dużo podróbek tego modelu jest i trzeba patrzeć za co jest cena podana parametry oryginalnych 18x8j et 43 są te 7,5j et54, otwór centrujący 57,1 8p0 601 025 ba dla 7,5j i 8e0 601 025 ba dla 8j, są też 19" i to jest bardziej właściwe do ori RS4 9j szeroka et29 i 8e0 601 025 be
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
co on ma z klapą niby us z blendą od lifta bez otwierania, adekwatnie do auta klamki tylne pospawane listwy dolne wywalone kierunki pospawane, dokładki pomalowane, gdzieś tam mu dzwoniło, ale ostatecznie się zesrało
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
fura waży więcej niż w dowodzie, ale nie wiem czy tyle więcej, zawsze możesz zakręcić się koło jakiegoś tam kwitu z zezłomowaniem za flaszkę, a to zostanie po sprzedaży pociąć i wyzłomować jako złom użytkowy, troche nie fajna opcja ale jak oni chca dymac za dopłate brakujących kilogramów to mozna to tak rozegrać
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
pokaż foto jakieś jaki Ci ten korek finezyjnie pierdyknął i daj namiary na niego jakieś żeby się ktoś przez przypadek nie nadział
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
bardzo dobry, ale jest rozpyerdol, nie każdemu taka jatka podejdzie
-
Innw miejsce na wskaźnik
to taka sztuka dla sztuki chyba, widzisz coś na tym gajgerku?
-
Ma ktoś na przymiarkę felgi 19''x10j?
Papier ja Ci mówiłem dawaj moje założymy 9,5 et25 to już prawie to
-
B6 DIVISION
Pany 4x10j et55 wejdzie do FWD?
-
Zderzak - po obcierce
to nie jest starte u Ciebie tylko prezent od kogoś, dużo po tym nie zostanie, Tempo i zejdzie
-
Woskowe wypełnienie w bagażniku
ta puszka do której wchodzą przewody i wężyk to sterownik centralnego zamka
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
na forum Wandej chyba i pewnie jeszcze kilku by się znalazło
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
tylko ciekawe jak ze stanem, czy będą to mieli też musze ogarnać, bo u mnie standard flanasza i kolektor awx leżą już jakiś czas i zebrać się nie mogę jest 1,5 i 4 mm grubości przynajmniej te wg allegro, która tam idzie? 4mm? jeszcze inaczej, wyżej jest rysunek 2mm grubości ile tam powinno być?
-
Akcja wincyj gleby
bardzo nisko to i tak trzeba robić miejsce dla wahaczy, 57 cm chyba jest graniczne i wtedy masz coś koło 2 cm wahacz- ziemia kowi albo czorny zobaczą to Ci powiedzą bo oni chyba mieli grubo pokręcone
-
Akcja wincyj gleby
to albo tnij progres mts chyba nie jest tym nisko schodzącym gwintem, poszukaj może czegoś innego, u mnie w KW jak bym przód skręcił do końca to oparł bym chyba podłoge o ziemie nie próbowałem ale coś mi się tak wydaje tutaj z helperem, którego jak się wyjmie urywa się 4 cm, wychodziło chyba 65 do nadkola, a zobacz ile jeszcze jest do pokręcenia
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
topornia, radom, zakonczenie sezonu, piatek, sobota, niedziela na domkach https://www.facebook.com/events/709197425819559/?fref=ts w niedziele jest belchatow, od nas z łowicza lecą tylko Ci na air ride chyba, tam jest na zgłoszenie, ja nie wysyłałem, w sumie nie wiem, moze wyśle, ale nie wiem czy pojade, bo wracam z radomia i chyba mnie melanz pochłonie
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
lecisz na topornie?
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
syto Ci to siadło Ty rolowałeś te nadkola u siebie, masz maszynke do nadkoli? musze u siebie coś zrobić, opone wytarlem na boku tak ze nie ma sladów po napisach plus spalony lakier na blotniku... lipa straszna sie stala
-
Ropa barkowa - czy nadaje sie do AFN
tylko żebyś mazutu tam nie zalał nie wlejesz nie przekonasz się, najwyżej pompe zayebiesz i będziesz wiedział ze ropa barkowa nie jest dobra do AFNa
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
z gostynina, pogoda słaba, ale odhaczyć można i dzieciak kumpla stwierdził, że naciąg może być ale gleba taka, że ręka weszła na lajcie, prawdopodobnie weszła by i głowa jak cofnąć ten zderzak żeby wrócił na swoje miejsce, na rogu pieje strasznie i topornia zakończenie i to by było tyle chyba z wyjazdów w tym roku ze zbliżających się modów klapa US czeka na malowanie, ale będę malował sam także to może chwile potrwać plus malowanie zderzak przód, jakieś tam odpryski w tym tygodniu wjechał wzmacniacz Rodek r2180a, obecny głośnik w skrzyni chyba za długo z nim nie powspółpracuje będę chyba nowy kabel zasilający przeciągał, tylko teraz tak, ten który mam ( chyba 7,5mm lub 5mm) zostawić i dociągnąć nowy np 10mm pod tego rodka, tam są 3 bezpieczniki po 30A chyba lub 25 już pamiętam. Czy wywlec to co jest i puścić nowy jeden przewód i rozgałęzić go na dwa piece w bagażniku. Obecny kabel ma już z 8 lat. Drugi piec to uDimenion jr 4.300, bezpiecznik 35A, mógłby ktoś powiedzieć jaki tam powinien być przekrój przewodów zasilających żeby było tak jak powinno być?