Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. Pulpit odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    sons of the anarchy fajny serial archer http://www.filmweb.pl/serial/Archer-2009-541885 serial animowany, ale bardzo dobry jak dla mnie
  2. american sniper 8/10 bardzo dobry film jak dla mnie http://www.filmweb.pl/film/Snajper-2014-656040 koleś, o ktorym jest film wydał książkę "cel snajper" chris kyle, przeczytam bo ciekawa sytuacja chyba
  3. przód zarolowany plus troche wypchnięty, tył wypchnięty na szybko rurą, bo wyszedł mały fuckup w trasie, lakier spalony plus mały ubytek w lakierze ;D setup zima, ale nie wiem czy tak najeżdze jak śniegu troche więcej spadnie i 2dniowa zabawa ze smalcem na zime
  4. nie będa pasować bo jest rozstaw 5x100, u CIebie jest 5x112, te felgi są z a3 lub TT
  5. ja pompowałem 3,2, ale jeździłem bez żadnego spinania się że mam naciągi, raczej szybko jeżdżę, zdarzały się jakieś zakręty po autostradach po złotych osiemdziesiąt i nic złego się nie działo, tylko po mieście i jakiś gorszych drogach trzeba mieć się na baczności w co się jedzie bo można sobie zakończyć drogę. Ja nie miałem nigdy sytuacji ze skrzywioną felgą, jakieś pancerne mi się trafiły, ale sporo tego widziałem i słyszałem o pokrzywionych felgach, może felga jest bardziej podatna na uszkodzenia przy niższych ciśneiniach nie wiem, mi się udało beż żadnych ekscesów zeszły sezon prześmigać
  6. http://www.tyrestretch.com/9.5_215_35_R18/9.5_215_35_R18_Goodyear_Eagle_F1/ http://www.tyrestretch.com/9.5_215_35_R18/9.5_215_35_R18_Goodyear_Eagle_F1_2/ http://www.tyrestretch.com/9.5_215_35_R18/9.5_215_35_R18_Nankang_NS2_2/ http://www.tyrestretch.com/9.5_215_35_R18/9.5_215_35_R18_Nankang_NS2_3/ to są zdjęcia mojego koła
  7. ja mam 215/35 na 9,5j w sezonie zrobiłem z 15k km, da się jeździć
  8. ale to nie chodzi o wiare w licznikowe przebiegi, tylko to że ori wahacze właśnie w okolicach 250k km zaczynają o sobie dawać znać, nie wierze że taka perełka skręcona z 400 będzie miała wahacze z datą produkcji pokrywającą się z datą produkcji auta, oczywiście w pełni sprawne zawieszenie
  9. http://www.filmweb.pl/film/Wywiad+ze+S%C5%82o%C5%84cem+Narodu-2014-686651 momentami tak głupie że aż straszne, ale jak ma się ochote na głupią komedie to w 100% zadziała
  10. do tego pana się odezwij http://a4-klub.pl/index.php?/user/15328-ogr
  11. Pulpit odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany rolował ktoś przednie błotniki dość mocno może? znajomi się wzieli za akcje i im fale dunaju wyszły podobno, w golfie IV elegancko jak w masełku się wyrolowało, a w B6 jest problem delikatny, miał ktoś może z tym przygodę? Bo chłopaki w garażu siedzą farelka grzeją, ale coś chyba nie idzie
  12. Pulpit odpowiedział(a) na Soldier007 temat w Audi A4 B5
    https://www.google.pl/search?q=breszka&newwindow=1&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=31OhVLi3FOaM7AaEwIHQDg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1152&bih=644pomijając laure breszke to łom nawet goggle mówi
  13. Orginalne to ty masz, ale podejście do życia "facepalm: a ty idioto nie masz zadnego pomysłu na zycie i dlatego stoisz z puszką pod kościołem bitka w internecie , odpowiedź późno, ale zawsze
  14. Pulpit odpowiedział(a) na Soldier007 temat w Audi A4 B5
    do śruby górnej na zwrotnicy, która trzyma dwa górne wahacze jest dojście, więc możesz tą śrubę jakimś wd-40 kilka dni wcześniej zacząć psikać, zaszkodzić nie zaszkodzi, a może troche nerwów oszczędzić
  15. Pulpit odpowiedział(a) na Soldier007 temat w Audi A4 B5
    jeśli nie miałeś ruszanych wahaczy od nowości to nie ironia
  16. Pulpit odpowiedział(a) na chudy30 temat w Audi A4 B5
    dolnej? kawałek rury zaklepany po obu końcach i przewiercony, pyk, masz rozpórkę dolną
  17. a jakie masz parametry koła teraz? jeśli jakąs oryginalną 16tke to tam jest 7" et43 więc będzie osadzona bardzo podobnie do tego co ta 18", przy czym 18tka jeszcze z pół cm bardziej wewnątrz nadkola wejdzie. http://www.willtheyfit.com/index.php?width=205&aspect=55&diameter=16&wheelwidth=6.5&offset=43&width2=225&aspect2=40&diameter2=18&wheelwidth2=7.5&offset2=54#content to sobie zobacz, nie wiem jaką masz opone i średnice koła, tak strzeliłem, wpisz sobie swoje parametry i zobaczysz wejść powinna wejść na spokojnie, co do wyglądu to kwestia gustu, będzie lepiej niż było, ale jak by było niżej to też by było spoko tu masz temat odnośnie tej kwestii http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267938-temat-odnosnie-kol-do-a4-b5/page-10
  18. On kupuje paliwo na stacji a nie od złodziei. na jedno wychodzi
  19. rolowanie rolowaniem, ale na tej oponie tego nie posadzisz zaprze Ci się na amortyzatorze. 225 prędzej, jak zaczniesz kręcić to ona pójdzie troche sama w negatyw, ale troche ode mnie 9,5 et25, na tej fotce jeszcze nic nie było nadkole ruszane plus brakuje ze 2 centy z gleby, także idzie to schować raczej bez problemu
  20. nightcrawler niezły film http://www.filmweb.pl/film/Wolny+strzelec-2014-687674 gone girl niezle zakrecony film http://www.filmweb.pl/film/Zaginiona+dziewczyna-2014-695409
  21. są filmiki ale to jest lipa raczej, zmyjesz to i rysa wyjdzie, po cygańsku na giełde mirek handlarz przedsiębiorca może coś tam podpicować, ale to nie zda egzaminu raczej a koleś niezły zaspamował całą strone i wszędzie pomocny temat
  22. sry, ale czy Ty posty nabijasz? forum z założenia jest pomocne
  23. rozumiem że na weekend wielkie rolowanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.