Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. stary nie dogadamy się, ewidentnie Ty jesteś na nie, a ja mam wyjebane. Wypadki były są i będą, złe warunki atmosferyczne wpływają na zmniejszenie ilości wypadków, może kierownica po złej stronie zadziała podobnie:decayed: Ja Ci tego nie wytłumaczę, sam musisz się przejechać angolem nawet z czystej ciekawości. Jak to zwykle bywa jest nagonka, że be, że fuj, a ja to widzę tak, zaczną handlować trochę angolami, więc i ceny LHD polecą w dól, kierując się konsumpcją będzie to na plus:decayed: ja nigdy nie zostawił bym decyzji o wyprzedzianiu pasażerowi, jeśli już to kwestia czy mogę się wychylić czy nie, ale to jak wyżej, Ty negujesz, a ja nie jestem od nawracania.
  2. tu nie chodzi o gniewnych i młodych spod remiz w paździochach za grosze, tylko np o auta typu skyline z możliwością rejestracji, zobacz w takiej anglii, autami z kierownicą po lewej stronie niee jeżdzą młodzi głupi ludzie ze wsi, tylko poważni ludzie, którzy raczej świadomie dokonali tego wyboru, a względy finansowe nie miały na to wpływu, ale tu raczej nie ma miejsca na polemikę, każdy ma już swoje zdanie, a umysły dawno pozamykały się na możliwość zmian.
  3. a o race glaze 55 coś, ktoś może powiedzieć? bo mam ochotę zobaczyć, ale opinie różne i się waham
  4. ja nie wiem jak wy patrzycie, że nic nie widzicie, w sumie jakiś czas temu jeździłem angolem u nas, ale jak droga ma pobocza trochę, a u nas samochody raczej trzymają się kurczowo osi jezdni, to zamiast wychylać się do lewej to zjeżdzałem do pobocza, ogólnie trzymałem odstęp i dało się jeździć bez większych problemów, a jak miało się zaufanego pilota to już w ogóle bardzo sympatycznie, nie ujmujmy naszym kierowcą, to że jest gonione nie wiadomo za czym, nie znaczy,że spora większość można uznać za poruszających się z wyobraźnią
  5. nfs pełną gębą, wystał się pewnie na jakimś belgijskim szrocie pod plandeką swoje lata, aż trafił konesera znad wisły
  6. Wysokość opony to szerokość razy profil opony. A więc 225x 55 %= 123,75 mm 205x 55 %= 112,75 mm Jak widzicie wysokość opony jest różna w przypadku zmiany tylko szerokości, a co za tym idzie w parze to jeśli ta wysokość się różni to i będzie inny obwód tych kół. Rozjaśniłem trochę ? przecież ja dokłądnie to samo napisałem w poście #2:whistling:
  7. w sumie od siebie mogę napisać, że w tamtym sezonie miałem 215/35 przód 225/40 tył czyli 90 do 75,25 i prawie 1,5 cm różnicy, problemów z abs nie miałem
  8. raczej esp może tego nie lubić, abs nic do tego nie ma
  9. móc można tylko, że się trochę pochyli czy tam podniesie, a na jaką szerokość felg chcesz to zakładać? 123,75- 112,75 czyli 1,1 cm różnicy w wysokości
  10. www.youtube.com/embed/tgdeMCXsg4s Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix) - YouTube
  11. bez przesady kiedyś przelatałem pół roku angolem, z 10k km po Polsce, bez nawet jednej dziwnej akcji, kwestia przyzwyczajenia, dalej się trzymasz i atakujesz z biegu niżej niż w LHD mi się nawet lepiej jeździ angolami, zastanawiałem się w sumie czemu i chyba przez to, że jestem leworęczny
  12. Nie, dopiero wszedłem do domu. Jutro z samego rana sie tym zajme. Felga opona raczej odpadają bo droga prowadząca mnie do pracy nie ma dziur dołów jest równy ładny asfalt z przed roku. A jezeli chodzi o zbieznosc mam koncowke drązka kierowniczego do wymiany z lewej strony, to moze byc to? Do tego pęknieta sprezyna ze strony prawej. Mam juz komplet części tylko nie mam sie kiedy przybrać do tego. Koleszka dzwonił gadałem z nim o tym przed sekundą powiedział : Łącznik stabilizatora? co myślicie? końcówka drążka tłucze bardziej niż zużyty wahacz, pęknięta sprężyna to lipa w ogóle na tym jeździć, ale ona bardziej chrupie, masz dwie rzeczy do wyeliminowania, po których można zacząć szukać. Ale ja i tak bym zobaczył czy koło dokręcone
  13. a śruby sprawdzałeś na kole?
  14. a ja tłukę tego 17 lat :decayed:
  15. pocykałem foty o co mi chodzi, ale w sumie to na zdjęciach inaczej to wygląda niż na żywo to tak, dwie ogarnąłem ta po lewo polerka i filc, ta po prawo filc na wiertarce tu porównanie z tylko polecianą papierem wodnym bez pasty i to z czym problem, te rysy nie są pernamentne, po prostu zostawiłem to w takim stanie bo nie chciało mi się dalej wkurzać i to jest to "błoto" które pierdzieli cała akcje, co z tym zrobić?
  16. może odezwij się do tego kolesia, który działą z fotoradarami w polsce, pogromca fotoradarów czy coś takiego, ostatnio dostał program chyba w tvn turbo i takie rzeczy przydadzą mu się do wypchania czasu antenowego. Emil łowca fotoradarów - program TVN Turbo ten koleś
  17. ale to nie jest to przypalone właśnie, bo gdyby to było przypalone to miałbym problem chociażby z usunięciem tego, a to przetre mocniej lub "zbiore" pod odpowiednim katem tarczą i schodzi bez problemów, z tym że usunę w jednym miejscu i robi się obok i to taka robota...
  18. ta frotka jest na maszyne czy do ręcznej zabawy, ja raczej potrzebuje do maszynowego, bo nie wypracuje tej pasty raczej ręcznie, po tej paście polece tym potestowałem na wydechu i przy delikatnym przeleceniu całkiem mi się to podoba
  19. ja jestem na świeżo po zabawie z papierami, z tym że ja zrywałem starą farbę, środek do usuwania farby, szpachelka, papiery na sucho 60 później 120 i wodnie 400,500,600,800,1200,1500,2000,2500, z sugestii, cierpliwość mi zajeło koło 4h na jedną felge i to samych rantów
  20. napisze w tym temacie bo problem w sumie podobny, tzn. przy polerowaniu aluminium pastą, temat papierów wodnych już przerobiony, powstają czarne mazy na feldze. Pasta ściera, taka PASTA POLERSKA P-1500 DO ALUMINIUM CHROMU 200g (4037003297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Te czarne ślady to, tak mi się wydaje przynajmniej, spolerowane aluminium, jak w przypadku zabawy z papierami, które "paprało" wode w błoto, teraz przy paście osiada to błoto na filcu. Najpierw leciałem stożkiem filcowym na wiertarce, wstępnie ogarnąłem jedną felgę, ale stożek "obszedł" tą czarną mazią i kaput, zamiast polerować, rozprowadzało się to czarne coś po feldze:facepalm: Kolejną felgę robiłem maszyna do polerki, na krążku filcowym i to samo, leciałem na 2-3-4 biegu od 600 do tysiąca coś obrotów, i w momencie gdy krążek złapał przybrudzenie, było po robocie... I teraz meritum, że tak powiem wtf, jak ogarnąć tego fanta, czy na bieżąco czyścić ten filc, ale to 30 sekund polerki, 5 minut czyszczenia, czy jakoś na mokro, poradźcie coś bo ja nie ogarniam co jest grane... może jakieś specjalne krążki na polerkę są czy coś, ja już nie wiem, z której strony to ugryźć
  21. 16" to tak średnio chyba na lato żeby to wyglądało, a polerowana felga na zime to strzał w kolano
  22. Logic - The Come Up (Young Sinatra: Welcome To Forever) - YouTube ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------
  23. szafie powiedz że się felgi nie da założyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.