Treść opublikowana przez Pulpit
-
Strefa Śmiechu
Poważny gabaryt na niemieckiej autostradzie - Sadistic.pl
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
tak dla ochłody
-
Spociki w Skierniewicach
od poczatku z frekwencja byly problemy, a nwet kiedy przyjechało te 15 furaków czy coś koło tego to i tak brakowało troche polotu i finezji
-
Spociki w Skierniewicach
ja musze ogarnąć ludzi z łowicza czy są tutaj na forum, ciekawe czy da się wyszukać użytkownika po miejscowości, w tym sezonie pojawiło się z 4-5 niezłych b5 na 18" z wlepkami megsa np, także po forach się pewnie kręcą lub już takie kupili
-
Spociki w Skierniewicach
można coś by ogarnąć tylko czy się zbierze ludzi :decayed: z tego co się orientuje ekipa z vaga ostro się spotuje na skierkach, niedawno na łowiczu też coś ogarniali Oficjalny portal miejski Łowicz.eu Tobi i jeszcze jedna osoba z nimi spotują przynajmniej z tego co widzałem na forum vaga skc to jak nie a4 to może na vaga się coś ogarnie zobacz sobie Vag Skierniewice :: Strona Główna szaleństwa nie ma ale jest chyba spora stała ekipa
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
teraz Motul 8100 X-cess 5W40, wczesniej Mobil 1 turbodiesel 0W40
-
Frekwencja na spotach.
u nas kiedyś było tyle a teraz nic się totalnie nie dzieje
-
Jakie buty ?
a ecco patrzyłeś ? super wygodne buty i da się kupić w niezłej cenie
-
Jakie dystanse do 18j8 et35
te 3mm różnicy tak diametralnie zmieniają wygląd ?
-
CZy po 99r montowano pelny fis zawsze?
był już o tym jakiś temat na forum i kilka osób też tak miało
-
CZy po 99r montowano pelny fis zawsze?
nie zawsze ja mam listopad '99 i mam pełny FIS i czerwone podświetlenie
-
Strefa Śmiechu
Kabaret Limo - Sadistic.pl
-
Podłokietnik - Zawiasy
w warsztacie jest temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-ulamanego-zawiasu-klapki-podlokietnika-163841/
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
wielkiej różnicy nie ma chyba, może robić takie wrażenie przez to że w b5 przeważnie były pompy rotacyjne co daje efekt traktorka a na pompo-wtryskach już tego nie ma ajm do awx raczej podobnie w środku brzmi
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/sadystyczna-reklama-red-bulla-vt114696.htm
-
Strefa Śmiechu
http://vimeo.com/39413507
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
ja po zmianie turbo z afn na awx wielkiej roznicy nie zauwazyłem, po wycieciu kata się troche zmieniło, mam puche przelotową bez wpawanej rorki, słychać że coś tam sobie gwizda
-
Temperatura oleju
błedy na VAGu, zrobić logi
-
Box dachowy w długą podróż
no z tymi boxami to raczej problemu byc nie powinno a jechałeś już taką trase w 5 osób ? bo z doświadczenia moge powiedzieć, że w tamtym roku prowadziłem na woodstock ode mnie prawie 500 km do kostrzyna i jechalismy w 5 osób, ja problemów nie miałem, ale ludzi z tyłu to mi troche szkoda było pod koniec to już ledwo siedzieli, a powrót jeszcze gorszy korki były porównywalne z tymi z '69 z amerykańskiego wooda, przez 7 godzin przejechałem całe 3 kilometry plus koło 7 reszte drogi i po tym czsie ludzie z tyłu ledwo z samochodu wysiedli. b5 jest niezłe do dlugich tras dla 4 osób nie koniecznie dla 5:whistling:
-
Opel Astra Berone 2.2 opinie
ja sam oglądałem ta kupete od bertonego jak szukałem samochodu, ale wybrałem A4 i bardzo się z tego ciesze z zwenątrz całkiem fajna, ale środek mocno taki sobie jak bardzo chcesz ten samochód to poszukaj sobie 2.0 turbo
-
Za dużo pali
wiskoza jak by siadła to by Ci sie nie nagrzewał, łapie Ci dobrze temperature ? zobacz sobie rano po nocnym postoju czy kreci się bez oporów wiatrak, jeśli nie to nie powinno tak byc
-
Umiejscowienie niefabrycznego wzmacniacza w kombi
jak nie za duzy to moze sie zmiesci w tej kieszeni po lewej stronie popatrz sobie w w dziale moja b5 jak to inni ładują u jednych lezy po prostu u innych jest przymocowany do podlogi bagaznika, przykrecony do siedzenia, przytwierdzony do skrzyni ja mam tak u siebie podobno nie za zdrowe dla wzmaka takie rozwiazanie, ale u mnie jest tak 4 lata i wszystko działa
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=1AWEzLRY-Yw&feature=related
-
Co zrobić aby radio pasowało?
sa zaslepki na allegro na to kieszen jest tej samej szerokosci co normalne radio, takze kwestia tylko tych zaslepek, poza tym bylo o tym nie raz
-
Światła do jazdy dziennej ledowe
było gdzieś na forum o tym poszukaj, ale po co Ci to dobrze to nie wygląda raczej i za bezpieczne nie jest popatrz sobie sam na drodze jak się mijasz z takimi ledami szczególnie na szarych samochodach w słońcu czy go widzisz przez te 2 centymetrowe pypcie prawie świecące, na wysokości drogi