Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. Witam czy doradzili byście mi jakiś telewizorek ogólnie rozglądam się za pudłami 32-37" może 40" jest teraz sporo pormocji można coś wybrać oólnie chodiz mi o telewizor z szybką reakcją oraz dużym kontrastem bo telewizji nie oglądam zbytnio i bedzie to tylko drugi monitor do komputera( oglądam dużo filmów(BRrip i może troche do jakiś gier, ale z miesiąca na miesiąc poświęcam na to mniej czasu )może kiedyś podłącze jakąś telewizję, ale na tą chwile nie patrzyłem na Aquosy poczytałem troche o sharpach i samungach, ale ciemniuteńki jestem w temacie strasznie liczę że pomożecie
  2. a aromy masz w dobrym stanie ?
  3. Nada sie Nica nic nie bedzie tarlo, a opony raczej 225/45 lub 205/50 na 8J 225 to minimalny rozmiar zalecany albo 215, 8j- 208mm to przy 205 zostaje troche luzu
  4. to była opinia z jakiegoś forum opla czy cos a jedna z forum detalingu w sumie za 17 zł można zobaczyć, ale jak u mnie nie prędko, czekam na to Collinite i na tyle z zabawy na na zimę
  5. przydałoby się 5 czy 10 mm ?
  6. nie za specialne opinie o tym, efekt fajny tylko podobno baaardzo krótkotrwały
  7. olej filtry termostat plyn doszly ekspresowa wysyłka kurier u mnie po 20h mega pozytyw
  8. a jak jest z 18x8j et43, trzeba tam jakiś dystans ładować ?
  9. wypsztykałem sie z tego AutoGlym'a Super Resin Polish i będę woskował tylko pod szampon, ale powinno być i tak lepiej jak bede pamietał zrobie foty przed po szamponie i po wosku
  10. Collinite 476 dzis zamowiłem zobaczymy jak wyjdzie
  11. witam potrzebuje oliwy Motul 8100 X-cess 5W40 5l można prosić dane do przelewu oraz koszt wysyłki na PW
  12. a 5 mm więcej poprawi ? bo chyba więcej Ci koło odsunie za obrys
  13. ja osobiście nie mam dobrych wspomnień z Tempo, miałem rysy na klapie, znajomy powiedział żeby tempo zrobić sam zrobił nawet, ale wyglądała po tym jak po szczotce drucianej z własnego doświadczenia polecam AutoGlym nie pamiętam które, ale czerwona etykieta, też ściera się na pyłek
  14. et 35 chyba będzie równo z nadkolem w b5 także możę 10 mm było by ok sam kupiłem ostatnio eSowe w et 43, pytałem o dystanse pod to, ale temat umarł także ślędzę ten temat
  15. raczej nic nie zrobisz mnie kiedyś pod tesco ktoś przy wyjeżdzaniu przejechał po błotniku na kamerach widać że samochód był ... biały ostatnio dostałem butelką w maskę z AC dają mi 5 stów także też pupy nie urywa i szukam lakiernika, którry to zrobi w takich pieniądzach ,a łatwo nie jest
  16. zaczną jak skończysz
  17. chyba w tt-cie tez jest taki
  18. ja zmieniłem z mobil turbo diesel 0w40 ( zalewałem to 3 lata) na motul 8100 x-cess 5w40 (w następnym tygodniu 2 zalewanie) i wydaje mi się, że lepiej chodzi
  19. śruby pływające tu masz na szybko z alledrogo zmieniające o 2,5 mm http://allegro.pl/sruby-plywajace-zabezpieczajace-sprawdz-i1952649644.html
  20. maluch ET 11,297 http://www.sadistic.pl/polskizapierdalator-vt94567.htm
  21. http://www.sadistic.pl/barborka-warszawska-2011-vt94720.htm http://www.sadistic.pl/fajne-autko-vt94670.htm
  22. znajomy miał taką akcje b5 avant '96 chyba lampy po 2 lifcie, laminaty z rs'a, czarne recaro, rns-e,czarna podsufitka, carbon decory, myślał że doinwestowana sztuka, przed zakupem warszat, ale jakiś zaprzyjaźniony sprzedawcy jak sie okazało, oczywiście pięknie ładnie, zrobił tym samochodem całe 44 kilometry i rozsypał się silnik, turbo i chyba skrzynia okazało się, że furak po konkretnym dzwonie i jest pospawany z przystanków pks i czego się dało .... sądzi się już dobrze ponad rok i ma ciężki temat
  23. ja w to kiedyś grałem mam na steam wygrane ponad 1000h powiedizałem ze nie tykam juz tego ale jak by gra klubem byla to co innego
  24. masz w dziale zrób to sam temat jak wystrugać FMIC wyjdzie taniej niż zderzak od rs'a a co do początku wątku nie katował bym diesla na zimnym bo się dział z problemami silnika diesla zapcha :gwizdanie:
  25. to chyba akumulator slaby, a z ile pokazuje Ci przed rozruchem, tylko po przekręceniu kluczyka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.