Treść opublikowana przez Pulpit
-
Antybiotyki a alkohol .... macie doświadczenia ?
ale ekonomia jak na LPG
-
[ALL B5] Rzuca po nierównej drodze
no to opony albo fele jak na 16 jest dobrze, nie są jakies krzywe fele albo opony zjechane na krawędziach ? był jakiś temat, że komuś furakiem majdało przez opony jakiś czas temu
-
[ALL B5] Rzuca po nierównej drodze
a nie kucły Ci amory ?
-
[ALL B5] Jakie zawieszenie?
ja wymienałem swoje wszystkie byly '99 nabite na wahaczach, przy 260k, także wytrzymują
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/malowanie-proszkowe-felg-ryki-woj-lubelskie-i2111757201.html zobacz źle wygląda malowanie proszkowe ? jak dla mnie bardzo ładnie tylko jakieś Ryki nawet nie wiem gdzie to jest
-
Spociki Łódzkie
tak masz racej, ale ... są 2 rodzaje tej samej felgi jedna jest et 20 i 8,5 j 8d0 601 025 t 1h7 i druga 4do 601 025 ah i tą mam ja http://www.myturbodiesel.com/1000q/wheels/18-oem-audi-wheels-5x112.htm takie foty porobiłem, ale nie wiem czy widać coś na nich
-
Spociki Łódzkie
8jx18 et 43 więc pewnie dystans jeszcze pójdzie do do malowania samemu ... raczej szkoda czasu, proszkowe to proszkowe zaraz wstawie foty tylko nie wiem czy będzie coś widać bo fonem robiłem
-
Spociki Łódzkie
zależy mi żeby to było zrobione dobrze bo to oryginalne fele z RS-a nie plastelina, proste są w sumie jedna delikatnie wgięta(nawet nie cm) głównie chodiz o to że są dość porysowane,a wiadomo nie chce jeździć na malowanie w jedno miejsce i na prostowanie w drugie bo to tylko w koszty większe się idzie w ten sposob tak to wygląda mniej więcej musiał bym robić zdjęcia nowe te mam jeszcze od kolesia od którego kupowałem jak znajde aparat to zaraz porobie foty każdej oddzielnie
-
Spociki Łódzkie
siemanko, pany znacie jakiś dobry warsztat zajmujący się naprawą felg i malowaniem proszkowym, bo szukam, ale koło mnie co najwyżej malowanie, ale z prostowaniem profesionalnym jest problem mogą mi młotkiem wyklepać
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/kontrola-policyjna-vt104213.htm http://www.sadistic.pl/tequila-po-polsku-vt104353.htm
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy (zaczepy) lamp
lepiej oddać do zakładu gdzie to robią profesionalnie i zapłacić 20 zł, niż kupić coś tam za 25 zł plus lutownice i mieć nadzieje, że się uda :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy (zaczepy) lamp
nic Ci klej nie da, lepiej spawaj od razu szkoda czasu
-
[B6 AWX] Turbo, przestało ciągnąć, co może być przyczyną...?
2150 albo 1900 jakos tak
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy (zaczepy) lamp
ma ktoś fote tego dolnego z zestawu naprawczego ? bo mnie zastanawia jak go niby przymocować, nawet z takim zestawem i tak trzeba go raczej spawać
-
[ALL] odsłonieta "elektryka" i warunki atmosferyczne
nie działa druga strona wszystko ok kierunki działają bo są na odddzielnym kablu, bezpieczniki całe, na FIS idzie info o spalonych żarówkach, zanim wyjąłem było wszystko ok na 100 %
-
[ALL] odsłonieta "elektryka" i warunki atmosferyczne
u mnie nie było śniegu bezpośrednio w kostne, ale mogł być bezpośrednio na niej
-
[ALL] odsłonieta "elektryka" i warunki atmosferyczne
mam pytanie, wyjąłem światło przednie, elektryka została "na wierzchu" i w tym czasie spadł śnieg. co zrobić w takiej sytuacji ? raczej do kostki śnieg nie spadł, ale pewnie bardzo blisko niej i nie wiem czy teraz nic się nie stanie. czy w razie czego gdybym to podłączył to a) nic sie nie stanie, wywali korki czy c) przygotować zestaw gaśniczy just in case ?
-
[B6 AWX] Turbo, przestało ciągnąć, co może być przyczyną...?
Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie. tu widać o co chodzi, dobrze czy nie, ale o to chodzi
-
[ALL B5] Pytanie odnośnie lamp po lifcie
Witam mam problem z lampą tzn. połamałem uchwyty lamp i czy jest coś takiego jak zestaw naprawczy tych lamp widziałem jakąś wzmiankę tylko o tym w temacie z 2008 roku, ale jakiś konkretów nie ma. gdzie czegoś takiego szukać ? w archiwum allegro jest chyba jeden taki zestaw czy dwa ale bez zdjęć. próbowałem lepić te mocowania, ale nie bangla to rozwiązanie, co najlepiej zrobić w takiej sytuacji ? na stronie Valeo nie potrafię tego znaleźć, może w servisie Audi mają coś takiego ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/40923/Motoryzacyjny_wyczyn_roku :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
mam 25 dni na 4 lata prawie także szaU nie ma
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
Czas zalogowania w sumie: 25 dni, 10 godz. 59 min.
-
[ALL] Sytuacja na parkingu
przyślą Ci dokumenty z określeniem wypłaty czy na konto czy listonosz najpierw przyjeżdża rzeczoznawca, cyka foty, robi Ci jakąś tam wycene, później idzie to ubezpieczyciela i w ciągu 10 dni chyba dostajesz papier odnośnie wypłaty i na tyle chyba
-
[ALL] Sytuacja na parkingu
chyba sytuacja taka sama jak przy normalnej kolizji, z tym że koleś dostanie po pupie za ucieczke z miejsca dzarzenia, przyjedzie rzeczoznawca ocyka foty i z kolesia OC będcziesz miał naprawę
-
[ALL] Waga oryginalnych felg 18"-19" Audi
ostatnio kupowałem takie 4D0 601 025 AH waga z oponami 96 kg