Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. no to opony albo fele jak na 16 jest dobrze, nie są jakies krzywe fele albo opony zjechane na krawędziach ? był jakiś temat, że komuś furakiem majdało przez opony jakiś czas temu
  2. a nie kucły Ci amory ?
  3. ja wymienałem swoje wszystkie byly '99 nabite na wahaczach, przy 260k, także wytrzymują
  4. Pulpit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://allegro.pl/malowanie-proszkowe-felg-ryki-woj-lubelskie-i2111757201.html zobacz źle wygląda malowanie proszkowe ? jak dla mnie bardzo ładnie tylko jakieś Ryki nawet nie wiem gdzie to jest
  5. Pulpit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak masz racej, ale ... są 2 rodzaje tej samej felgi jedna jest et 20 i 8,5 j 8d0 601 025 t 1h7 i druga 4do 601 025 ah i tą mam ja http://www.myturbodiesel.com/1000q/wheels/18-oem-audi-wheels-5x112.htm takie foty porobiłem, ale nie wiem czy widać coś na nich
  6. Pulpit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    8jx18 et 43 więc pewnie dystans jeszcze pójdzie do do malowania samemu ... raczej szkoda czasu, proszkowe to proszkowe zaraz wstawie foty tylko nie wiem czy będzie coś widać bo fonem robiłem
  7. Pulpit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zależy mi żeby to było zrobione dobrze bo to oryginalne fele z RS-a nie plastelina, proste są w sumie jedna delikatnie wgięta(nawet nie cm) głównie chodiz o to że są dość porysowane,a wiadomo nie chce jeździć na malowanie w jedno miejsce i na prostowanie w drugie bo to tylko w koszty większe się idzie w ten sposob tak to wygląda mniej więcej musiał bym robić zdjęcia nowe te mam jeszcze od kolesia od którego kupowałem jak znajde aparat to zaraz porobie foty każdej oddzielnie
  8. Pulpit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemanko, pany znacie jakiś dobry warsztat zajmujący się naprawą felg i malowaniem proszkowym, bo szukam, ale koło mnie co najwyżej malowanie, ale z prostowaniem profesionalnym jest problem mogą mi młotkiem wyklepać
  9. http://www.sadistic.pl/kontrola-policyjna-vt104213.htm http://www.sadistic.pl/tequila-po-polsku-vt104353.htm
  10. lepiej oddać do zakładu gdzie to robią profesionalnie i zapłacić 20 zł, niż kupić coś tam za 25 zł plus lutownice i mieć nadzieje, że się uda :gwizdanie:
  11. nic Ci klej nie da, lepiej spawaj od razu szkoda czasu
  12. ma ktoś fote tego dolnego z zestawu naprawczego ? bo mnie zastanawia jak go niby przymocować, nawet z takim zestawem i tak trzeba go raczej spawać
  13. nie działa druga strona wszystko ok kierunki działają bo są na odddzielnym kablu, bezpieczniki całe, na FIS idzie info o spalonych żarówkach, zanim wyjąłem było wszystko ok na 100 %
  14. u mnie nie było śniegu bezpośrednio w kostne, ale mogł być bezpośrednio na niej
  15. mam pytanie, wyjąłem światło przednie, elektryka została "na wierzchu" i w tym czasie spadł śnieg. co zrobić w takiej sytuacji ? raczej do kostki śnieg nie spadł, ale pewnie bardzo blisko niej i nie wiem czy teraz nic się nie stanie. czy w razie czego gdybym to podłączył to a) nic sie nie stanie, wywali korki czy c) przygotować zestaw gaśniczy just in case ?
  16. Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie. tu widać o co chodzi, dobrze czy nie, ale o to chodzi
  17. Witam mam problem z lampą tzn. połamałem uchwyty lamp i czy jest coś takiego jak zestaw naprawczy tych lamp widziałem jakąś wzmiankę tylko o tym w temacie z 2008 roku, ale jakiś konkretów nie ma. gdzie czegoś takiego szukać ? w archiwum allegro jest chyba jeden taki zestaw czy dwa ale bez zdjęć. próbowałem lepić te mocowania, ale nie bangla to rozwiązanie, co najlepiej zrobić w takiej sytuacji ? na stronie Valeo nie potrafię tego znaleźć, może w servisie Audi mają coś takiego ?
  18. http://www.joemonster.org/filmy/40923/Motoryzacyjny_wyczyn_roku :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. mam 25 dni na 4 lata prawie także szaU nie ma
  20. Czas zalogowania w sumie: 25 dni, 10 godz. 59 min.
  21. przyślą Ci dokumenty z określeniem wypłaty czy na konto czy listonosz najpierw przyjeżdża rzeczoznawca, cyka foty, robi Ci jakąś tam wycene, później idzie to ubezpieczyciela i w ciągu 10 dni chyba dostajesz papier odnośnie wypłaty i na tyle chyba
  22. chyba sytuacja taka sama jak przy normalnej kolizji, z tym że koleś dostanie po pupie za ucieczke z miejsca dzarzenia, przyjedzie rzeczoznawca ocyka foty i z kolesia OC będcziesz miał naprawę
  23. ostatnio kupowałem takie 4D0 601 025 AH waga z oponami 96 kg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.