Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. fajne są odtwarzacze na karty pamieci fakt ze do kosztow dochodzi karta pamieci, ale jesli potrzebny raz kiedys to mozna z nawigacji lub aparatu pozyczyc, w media lub w saturnie bywaja w promocjach ponizej setki sie taka baze kupi, a teraz karty w dol poszly, wiec cos jako-takiego mozna kolo 100 uskladac calosc i w granicach 2 moze 4 gb wyjdzie
  2. mi strasznie po głowie grafit chodzi z forum jeden kolor taki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f92fe383513bb5ca.html pod bardzo podobnykolor samochodu do mojego i drugi http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=020e9a5e2a14f2f3 nie potrafie vt zrobic i wychodzi z tego akcja dziecko we mgle Tobi_one uciąłeś mi jajka tym różem a co do polowania na felgi w dobrej cenie to powiem po sobie da się tylko cierpliwości
  3. http://www.sadistic.pl/brake-brake-brakee-top-gear-vt94217.htm http://www.sadistic.pl/moscow-street-racing-1-4-mili-vt94163.htm
  4. panowie zostając przy felgach kupiłem do swojej oryginalne 18" z esy takie coś: http://www.google.com/imgres?um=1&hl=en&sa=N&biw=1440&bih=785&tbm=isch&tbnid=0v128pNlOeAPiM:&imgrefurl=http://www.motor-talk.de/marktplatz/s-line-9-speichen-8jx18-et-43-komplettradsatz-t1806453.html&docid=HNGbcC3Ybz_ERM&imgurl=http://data.motor-talk.de/data/galleries/743877/20445/bild-37287.JPG&w=2048&h=1536&ei=eO7UTv7HJdPT4QSEtYSZAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=496&vpy=149&dur=205&hovh=194&hovw=259&tx=161&ty=103&sig=112797001720555565451&page=1&tbnh=134&tbnw=177&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:2,s:0 i może bym to pomalował tylko nie mam pomysłu za bardzo na kolor doradzcie coś srebrny, grafit, a może inny ?
  5. http://www.sadistic.pl/bugatti-veyron-vs-eurofighter-vt93835.htm
  6. stary te fele już są u mnie i są oryginalne
  7. na zime sobie zostaw
  8. nie wiem czy nie za wąskie 16tka taka jak u mnie ma 7" ta z pierwszego postu ma 8" więc te 6.5 może mieć 15" i to też nie koniecznie
  9. Wygląda fajnie bo jest zrobione ze smakiem, zawiecha i koło dopełnia, a zobacz jak by to wygladało w serii, kazdy by myślał ze koleś nie pomalował w kolor to obkleił bo taniej na wiosne 18" będzie posadzi się ją to może i na te "bombki" się skuszę, dokładki nie pomalowane to taniej wyjdzie
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html et 35 chyba wychodzi równo, czyli dystanse 15 mm, ale głowy za to nie dam
  11. ja jakiś czas temu chciałem oklejać dokładki zderzaka, ale tak jak wyżej robi się tak samo jak z LEDami chociaż u mnie w okolicu kula się sejkiem koleś z Air-ride plus środek od TT i ma oklejony dach plus zderzaki i wygląda całkiem fajnie
  12. dobre, poniżej tysiaka
  13. no czyli powinno być gitara miałem et 45, maźnie się to w grafit i będzie fajno dzięki wielkie za pomoc
  14. a potrafi ktoś ocenić rozmiar tego po fotach bo w sumie jutro je będę brał a jadą do mnie całą polske i nie chce wtopy zaliczyć podobno osiemnastki, ale ja za chiny ludowe nie potrafie się tego dopatrzeć po rozmiarze opon na feldze jest 8j, ale co dalej to ja odczytać nie potrafie i chyba et35
  15. Witam mam takie felgi do kupienia czy mógłby mi ktoś z tych zdjęć powiedzieć co to są za felgi i czy są warte zakupu ?
  16. szczerze nie pamiętam jak to się nazywa, ale przebij się troszke przez dział car- audio i na bank się na to natkniesz bo temat był przerabiany wiele razy
  17. tak na szybko na alledrogo znalazłem http://allegro.pl/listing.php/search?string=rca+konwerter&category=12&sg=0 plus do tego z ISO na kostki AUDI i od zegarów zostaje nie doczytałem to jest sposób na wyjście na wzmacniacz, a szczerze jak jest nakombinowane to najlepiej by było wrócić do tego co było przed kombinacją
  18. są przejściówki także powinno dać radę w drzwi chyba lepiej będzie trochę pokombinować i upchnąć 16tki możesz to też popędzić z pieca jakiegoś, pod ori radia też są przejścia żeby wyjść RSC co do głośników to już musisz posłuchać i zdecydować hertz fajny, ale wysokie tony trochę uciążliwe( tak słyszałem) PB zakładają ludzi i chyba są spoko nawet. Ja do siebie kupiłem GZRC 16x, ale tak jak wyżej nie zebrałem się jeszcze w sobie by to upchnąć.
  19. może taki projekt docelowy ? http://www.sadistic.pl/stara-astra-vt89543.htm?highlight=astra
  20. sa programy do naprawy bibliotek DLL
  21. Bliska ON - 5,64 pb95- 5,62 LPG- 2,95 :gwizdanie:
  22. ale odnosnie tej diety bialkowej to mowilem ze znajomi robili i np z 125 kn na 95 kg zjechali a makarony i pyrki nie sa dobre do zrzucania wagi, mnie w takich rzeczach brat uswiadamia cwiczy z 7 lat i ma pojęcie ja sam tluke l.carnityne i skakanka rower bieganie pompki brzuszki mam lawke w domu ale nie chce mi się
  23. zobacz sobie dita bialkowa duzo znajomych na tym zjechalo sporo z wagi nie tykac weglowodanow - makaron ani ziemniakow soczki, a nie gazowane
  24. RPP- paliwko było by nie ważne bo wszyscy by latali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.