Treść opublikowana przez Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
fajne są odtwarzacze na karty pamieci fakt ze do kosztow dochodzi karta pamieci, ale jesli potrzebny raz kiedys to mozna z nawigacji lub aparatu pozyczyc, w media lub w saturnie bywaja w promocjach ponizej setki sie taka baze kupi, a teraz karty w dol poszly, wiec cos jako-takiego mozna kolo 100 uskladac calosc i w granicach 2 moze 4 gb wyjdzie
-
Spociki w Skierniewicach
mi strasznie po głowie grafit chodzi z forum jeden kolor taki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f92fe383513bb5ca.html pod bardzo podobnykolor samochodu do mojego i drugi http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=020e9a5e2a14f2f3 nie potrafie vt zrobic i wychodzi z tego akcja dziecko we mgle Tobi_one uciąłeś mi jajka tym różem a co do polowania na felgi w dobrej cenie to powiem po sobie da się tylko cierpliwości
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.sadistic.pl/brake-brake-brakee-top-gear-vt94217.htm http://www.sadistic.pl/moscow-street-racing-1-4-mili-vt94163.htm
-
Spociki w Skierniewicach
panowie zostając przy felgach kupiłem do swojej oryginalne 18" z esy takie coś: http://www.google.com/imgres?um=1&hl=en&sa=N&biw=1440&bih=785&tbm=isch&tbnid=0v128pNlOeAPiM:&imgrefurl=http://www.motor-talk.de/marktplatz/s-line-9-speichen-8jx18-et-43-komplettradsatz-t1806453.html&docid=HNGbcC3Ybz_ERM&imgurl=http://data.motor-talk.de/data/galleries/743877/20445/bild-37287.JPG&w=2048&h=1536&ei=eO7UTv7HJdPT4QSEtYSZAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=496&vpy=149&dur=205&hovh=194&hovw=259&tx=161&ty=103&sig=112797001720555565451&page=1&tbnh=134&tbnw=177&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:2,s:0 i może bym to pomalował tylko nie mam pomysłu za bardzo na kolor doradzcie coś srebrny, grafit, a może inny ?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.sadistic.pl/bugatti-veyron-vs-eurofighter-vt93835.htm
-
[ALL B5] Felgi s-line do B5
stary te fele już są u mnie i są oryginalne
-
Spociki w Skierniewicach
na zime sobie zostaw
-
[ALL B5] Felgi s-line do B5
nie wiem czy nie za wąskie 16tka taka jak u mnie ma 7" ta z pierwszego postu ma 8" więc te 6.5 może mieć 15" i to też nie koniecznie
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Wygląda fajnie bo jest zrobione ze smakiem, zawiecha i koło dopełnia, a zobacz jak by to wygladało w serii, kazdy by myślał ze koleś nie pomalował w kolor to obkleił bo taniej na wiosne 18" będzie posadzi się ją to może i na te "bombki" się skuszę, dokładki nie pomalowane to taniej wyjdzie
-
[ALL B5] Felgi s-line do B5
http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html et 35 chyba wychodzi równo, czyli dystanse 15 mm, ale głowy za to nie dam
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
ja jakiś czas temu chciałem oklejać dokładki zderzaka, ale tak jak wyżej robi się tak samo jak z LEDami chociaż u mnie w okolicu kula się sejkiem koleś z Air-ride plus środek od TT i ma oklejony dach plus zderzaki i wygląda całkiem fajnie
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Felgi s-line do B5
dobre, poniżej tysiaka- [ALL B5] Felgi s-line do B5
no czyli powinno być gitara miałem et 45, maźnie się to w grafit i będzie fajno dzięki wielkie za pomoc- [ALL B5] Felgi s-line do B5
a potrafi ktoś ocenić rozmiar tego po fotach bo w sumie jutro je będę brał a jadą do mnie całą polske i nie chce wtopy zaliczyć podobno osiemnastki, ale ja za chiny ludowe nie potrafie się tego dopatrzeć po rozmiarze opon na feldze jest 8j, ale co dalej to ja odczytać nie potrafie i chyba et35- [ALL B5] Felgi s-line do B5
Witam mam takie felgi do kupienia czy mógłby mi ktoś z tych zdjęć powiedzieć co to są za felgi i czy są warte zakupu ?- [ALL B5] Jak poprawić jakość dźwięku w B5 symphony + bose
szczerze nie pamiętam jak to się nazywa, ale przebij się troszke przez dział car- audio i na bank się na to natkniesz bo temat był przerabiany wiele razy- [ALL B5] Jak poprawić jakość dźwięku w B5 symphony + bose
tak na szybko na alledrogo znalazłem http://allegro.pl/listing.php/search?string=rca+konwerter&category=12&sg=0 plus do tego z ISO na kostki AUDI i od zegarów zostaje nie doczytałem to jest sposób na wyjście na wzmacniacz, a szczerze jak jest nakombinowane to najlepiej by było wrócić do tego co było przed kombinacją- [ALL B5] Jak poprawić jakość dźwięku w B5 symphony + bose
są przejściówki także powinno dać radę w drzwi chyba lepiej będzie trochę pokombinować i upchnąć 16tki możesz to też popędzić z pieca jakiegoś, pod ori radia też są przejścia żeby wyjść RSC co do głośników to już musisz posłuchać i zdecydować hertz fajny, ale wysokie tony trochę uciążliwe( tak słyszałem) PB zakładają ludzi i chyba są spoko nawet. Ja do siebie kupiłem GZRC 16x, ale tak jak wyżej nie zebrałem się jeszcze w sobie by to upchnąć.- Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
może taki projekt docelowy ? http://www.sadistic.pl/stara-astra-vt89543.htm?highlight=astra- Problem z instalacją programu. Błąd DLL
sa programy do naprawy bibliotek DLL- Ceny paliwa marzec 2026
Bliska ON - 5,64 pb95- 5,62 LPG- 2,95 :gwizdanie:- Dieta-Spalenie tkanki tłuszczowej
ale odnosnie tej diety bialkowej to mowilem ze znajomi robili i np z 125 kn na 95 kg zjechali a makarony i pyrki nie sa dobre do zrzucania wagi, mnie w takich rzeczach brat uswiadamia cwiczy z 7 lat i ma pojęcie ja sam tluke l.carnityne i skakanka rower bieganie pompki brzuszki mam lawke w domu ale nie chce mi się- Dieta-Spalenie tkanki tłuszczowej
zobacz sobie dita bialkowa duzo znajomych na tym zjechalo sporo z wagi nie tykac weglowodanow - makaron ani ziemniakow soczki, a nie gazowane- Ceny paliwa marzec 2026
RPP- paliwko było by nie ważne bo wszyscy by latali - [ALL B5] Felgi s-line do B5