Treść opublikowana przez Pulpit
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
chora akcja mogli się zacząć tłuc po ryjach to by chociaż śmiesznie było
-
Porzucone auta w Dubaju
tylko ta s-ka taka mało mobilna bez tych kół :gwizdanie: nadal chce jechać do Dubaju tylko teraz lawetą
-
Spociki w Skierniewicach
ale do pompy się normalnie podchodzi bez żadnej magi od dołu bez zabawy niecałe pół godziny roboty i po zabiegu było coś mi się wydaje że mnie przyciął bywa a kto się u nas bawił VAgiem bo chce sobie zakodować kluczyki ale nie bardzo wiem jak ... mam lapa mam kabel, ale nie mam pojęcia jak
-
Spociki w Skierniewicach
no to jest ktoś ostro zakręcony ... pany a orientujecie się może, albo nie dawno robiliście u siebie taki zabieg, przed chwilą w sumie od mechaniora wróciłem i za wymiane pompy od wspomagania i osłony jednego przegubu krzyknął 120 a z miesiąc wcześniej wymieniałem u niego całe zawieszenie i za taką operację zapłaciłem 200, nie za drogo trochę ? :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
tzn. że na jednym z pierwszych spotów było tyle A4'ek ktoś ma w podpisie fote z tego no nawet paulo ma tą fote było 13 a4 i jeden pasek
-
Spociki w Skierniewicach
skierniewicki rekord, chyba 14 furek się objawiło :gwizdanie: można coś pomyśleć w sumie może wypali, a jak nie strikte Audi to może do VAGa podjechać
-
[ALL] Jaki wzmacniacz pod GZRC 16X ?
znaczy jeden piec już mam pod skrzynią 4ch na mostku i 2 kanały zostały ;/ a na piecyk ciężko powiedzieć ale gdzieś 500 stówek, ale mogę poczekać na okazje bo te głośniki kupiłem dość okazyjnie bo nowe chyba koło 500 chodzą a zapłaciłem za nie chyba 320 czy 370 z przesyłką, a są seryjnie nowe na 2 letniej gwarancji :gwizdanie:
-
[ALL] Jaki wzmacniacz pod GZRC 16X ?
Taka jak w temacie ostatnio kupiłem Ground Zero RC16x i jaki wzmacniacz do tego dać ? Myślałem o piecu tej samej firmy, ale może będzie coś lepszego w podobnych pieniądzach, patrzyłem też na rockfordy, może coś używanego co kilka lat temu było high endem, a teraz nadal robi robotę ?
-
[ALL B5] Problem z masą (-) w bagażniku.
w tym wątku masz wymienione kilka możliwości ...
-
Spociki w Skierniewicach
dawno dawno temu... za siedmioma lasami, za siedmioma górami...
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
jest szablon zaraz poszukam gdzieś to miałem :gwizdanie: http://img41.imageshack.us/i/81645292.jpg/ http://img41.imageshack.us/i/89118978.jpg/ wszystko jest z tego wątku więc trzeba tylko poszukać :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81221.0 a jak to wydrukować żeby to wyszło 1:1 bo głośniki już mam maty też piec już tylko kwestia wyboru, który ale nie wiem jak to druknąć żeby się skala nie zmniejszyła ?
-
[ALL B5] Czy to możliwe po 200 tysiącach dolne wahacze nadal sprawne??
u mnie wahacze przeleciały 270k km i nie miałem dylematów czy wymieniać wszystko czy część założyłem MS prawie trzy tygodnie temu i 1200 kilometrów na razie cicho
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
to i ja wymieniłem wszystko na MS'a plus końcówki i łączniki 2 tygodnie temu 1000 km zrobione jak na razie cisza zobaczymy ile jeszcze. Wcześniej miałem wszystkie oryginalne z logo Audi z '99 i jeden lemka dolny tylny z 2005 280, tyś przeleciały ale nie zostało z nich za wiele :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
wczoraj koło 19 czarne S4 B8 na poznańskich nr. na BP w łowiczu, później odbijało na autostradę, ktoś z klubu może ?
-
Audimaniacy - strona o Audi na facebooku
a niech nas będzie mniej, a będą to audimaniacy
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
sporo ludzi kupiło może i dają rade :gwizdanie:
-
Audimaniacy - strona o Audi na facebooku
#102 ja ;d
-
[ALL B5] Zgrzytanie pod maską?
sam chyba podałeś przyczynę zgrzytania na amorek musisz podjechać do mechaniora i obadać sprawę
-
Spociki w Skierniewicach
no to ja sam nie jadę
-
Spociki w Skierniewicach
no chyba tą z tego co wyczytałem w łódzkich
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
joy kittikonti westbam marcel woods the drill peran van dijk i jeszcze kilku innych dj od 2005 do 2008 a w tym roku dla utrzymania tradycji techno byłem na woodstock'u
-
Spociki w Skierniewicach
wybiera się ktoś na UĆ w niedziele ??
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Seat Ibiza 1,4 '95 -> Audi ponad 350 k km przebiegu i wciąż lata nie do zajechania silnik
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
odgrzeję trochę kotleta czy macie może jakieś wymiary, schematy czy cokolwiek gdzie są te wymiary płytki do podłożenia pod pierścień MDF ??
-
Muzyka w naszych autkach
fajna płytka teraz wyszła Damiana Marleya syna Bob'a z N.A.S'em dobra do fury np takie coś z tej płytkino i oczywiście płytka na 15 lecie Ministry of Sounds