Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. ale to jest inna sprawa, a to czy pokazuje otwarte dzrzwi czy nie, zależy od licznika bo ostatnio nawet ktoś mnie uświadomił w tym temacie
  2. nie no bez przesady 6kkm to sporo nawet moja ma 270000km nie całe(ale już nie długo :gwizdanie:) i wydaje mi sie że rzeczywisty i silnik to znosi _______________________________________________________________________________________________________________________________________________ doszły fele oryginalne z eSy 18" tylko teraz kolorek myślałem nad zostawnieniem tego, który jest lub grafitowym jak sądzicie ? przymiarka
  3. oczywiście na allegro jak będziesz chciał to mogę Ci poszukać od kogo to było jeśli chodzi o lokalizacje to wydaje mi się że gdzieś Gdynia czy coś takiego nad morzem w każdym bądź razie i wysłać to info na PW [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 18:30_________________________________________________dogrzebałem sie ostatnio do jakiś fotek cykanych lustrzanką i fajnie wyszedł kolorek tak mi sie przynajmniej wydaje sorka że i ja sie znalazłem na tym zdjeciu, ale tylko takie miałem i tu jeszcze z wnetrza z radyjkiem aktualnym
  4. to zależy od licznika też mam polifta i pełny FIS ale mam info tylko o otwartym bagażniku i to jest normalne. rezać to licznik trzeba zmieniać
  5. no to jest kox, a jakieś foty już masz ??
  6. jaką furke kupiłeś ??
  7. gdyby to byl cala wiazka to by i funkcje nie dzialaly bo to wszystko idzie na jednaej zyle, a skoro dzialaja funkcje to na zdrowy chyba jest cos tylko z zasileniem podswietlania
  8. Pulpit odpowiedział(a) na matik temat w 1.9TDI
    sporo gdzieś na forum było o tym i chyba koło 4 stówek a jeśli masz możliwość to jest opisane jak samemu to zrobić trwać trwa, ale zrobisz to sobie sam i nie dość że zaoszczedzisz to jeszcze bedziesz miał satysfakcje ze zrobiłeś to sam ( tak 20 KM wiecej) :decayed:
  9. może sie jakis kabelek upitolil ? a wyciagales to zeby zobaczyc czy jakis kabelek nie dynda
  10. ale lipa no to sie ladnie pierdyklo :confused4:
  11. Pulpit odpowiedział(a) na Barthus temat w 1.9TDI
    a może pompa wtryskowa robiłeś logi jakieś ??
  12. czyli samych tych diod oświetlających gałkę zmiany biegów ? takie coś wyszło ale tam jest słabe dojście
  13. ja tego nie rezałem to jest po lift tylko mam jedno pyta nie bo mam pełny fis ale mam animowane tylko gdy otworzę klapę bagażnika, a gdy otworzę drzwi to nic nie ma da się to jakoś z VAG'a przestawić ??
  14. ide zrobić zdjęcie zaraz zapodam jak to u mnie wygląda i widać takie 2 otwory i tam są te diody które oświetlają gałkę zmiany biegów i tak wygląda oświetlenie tyłu
  15. przeskakiwanie na wybojach to raczej w lepszych radiach nie występuje ja tam dalej polecam coś z CD bo skoro ma być kompatybilne z iphone'm to mp3 z karty pamięci będziesz miał już z głowy a zawsze zostawisz sobie bramkę na CD :gwizdanie: ja mam alpine cda-9855r i polecam to już moja 3 alpine i jest całkiem fajne radio tak wygląda u mnie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8e27373cb2783d7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4515535c912eace3.html
  16. "ale osiemnastak" :polew: żeby tylko tak nie było no ja też chyba bym dał rade tego dnia
  17. :polew:
  18. tylko z tym Turtle Wax'em przynajmniej pod kolor lakieru jest tak że trzeba bardzo uważać na plastyki tak jak jest napisane w aukcji zresztą i to bez żartów bo kumpel kiedyś pojechał tym betę i zrobił mu się sielony znaczek na masce
  19. ja używam takiego cusia http://allegro.pl/item968078300_autoglym_preparat_do_nadawania_wys_polysku.html a do tego preparatu to nie trzeba się namęczyć przy nakładaniu jest wydajny i to bardzo tą butelkę 2 lata używałem oczywiście nie co mycie no i ze ścieraniem tego nie ma problemu delikatnie schodzi tylko po starciu warto się przejechać ze 150 km/h żeby ten pyłek cały spadł no i nie jest to typowo na połysk bo to jest odrzywka dla lakieru moszna poszukać czegoś typowo nabłyszczającego ale wiem że jest tego sporo i teraz będę coś nowego próbował bo zostało mi na jedno mycie takie coś jeszcze wypatrzyłem na Twój lakier może dawać radę i to nawet bardzo
  20. zdjęcie nie działa i może jakiś troszkę więcej ich dasz no i opisik jakiś naskrobiesz
  21. na dobrą sprawę każda Alpine da radę ja osobiście tego wyżej bym nie wziął bo nie ma CD
  22. cały czas jest fajniutka sztuka a teraz z tymi lampami i zderzakiem koxik się robi widać niezły jedyne co to ja bym "pierdyknął" wydech wypolerowany jest różnica, chwilkę to trwa, ale niskim kosztem można dodać ciekawy detal i by do tej listwy chromowanej pasował na klapie
  23. jest jakiś patent z malowaniem czernią fortepianową nie wiem jaki to kolor, ale wiem że coś było o tym na forum i chyba robi robotę to malowanie
  24. może jakieś propozycje ?? tak w okolicach 2 połowy kwietni może ??
  25. No to masz wzmacniacz poszukaj gdzie idą te RCA podkręć na głośniki i powinno być dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.