Treść opublikowana przez Pulpit
-
[B5 AFN] Czujnik otwartych drzwi i maski
ale to jest inna sprawa, a to czy pokazuje otwarte dzrzwi czy nie, zależy od licznika bo ostatnio nawet ktoś mnie uświadomił w tym temacie
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
nie no bez przesady 6kkm to sporo nawet moja ma 270000km nie całe(ale już nie długo :gwizdanie:) i wydaje mi sie że rzeczywisty i silnik to znosi _______________________________________________________________________________________________________________________________________________ doszły fele oryginalne z eSy 18" tylko teraz kolorek myślałem nad zostawnieniem tego, który jest lub grafitowym jak sądzicie ? przymiarka
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
oczywiście na allegro jak będziesz chciał to mogę Ci poszukać od kogo to było jeśli chodzi o lokalizacje to wydaje mi się że gdzieś Gdynia czy coś takiego nad morzem w każdym bądź razie i wysłać to info na PW [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 18:30_________________________________________________dogrzebałem sie ostatnio do jakiś fotek cykanych lustrzanką i fajnie wyszedł kolorek tak mi sie przynajmniej wydaje sorka że i ja sie znalazłem na tym zdjeciu, ale tylko takie miałem i tu jeszcze z wnetrza z radyjkiem aktualnym
-
[B5 AFN] Czujnik otwartych drzwi i maski
to zależy od licznika też mam polifta i pełny FIS ale mam info tylko o otwartym bagażniku i to jest normalne. rezać to licznik trzeba zmieniać
-
Spociki w Skierniewicach
no to jest kox, a jakieś foty już masz ??
-
Spociki w Skierniewicach
jaką furke kupiłeś ??
-
[ALL B5] Brak podświetlenia rzedu włączników (ogrz tylnej szyby,przeciwmgielne itp)
gdyby to byl cala wiazka to by i funkcje nie dzialaly bo to wszystko idzie na jednaej zyle, a skoro dzialaja funkcje to na zdrowy chyba jest cos tylko z zasileniem podswietlania
-
[B5 AFN] Turbina
sporo gdzieś na forum było o tym i chyba koło 4 stówek a jeśli masz możliwość to jest opisane jak samemu to zrobić trwać trwa, ale zrobisz to sobie sam i nie dość że zaoszczedzisz to jeszcze bedziesz miał satysfakcje ze zrobiłeś to sam ( tak 20 KM wiecej) :decayed:
-
[ALL B5] Brak podświetlenia rzedu włączników (ogrz tylnej szyby,przeciwmgielne itp)
może sie jakis kabelek upitolil ? a wyciagales to zeby zobaczyc czy jakis kabelek nie dynda
-
Wypadek samolotu
ale lipa no to sie ladnie pierdyklo :confused4:
-
[B5 1Z] Problem z odpaleniem
a może pompa wtryskowa robiłeś logi jakieś ??
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
czyli samych tych diod oświetlających gałkę zmiany biegów ? takie coś wyszło ale tam jest słabe dojście
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
ja tego nie rezałem to jest po lift tylko mam jedno pyta nie bo mam pełny fis ale mam animowane tylko gdy otworzę klapę bagażnika, a gdy otworzę drzwi to nic nie ma da się to jakoś z VAG'a przestawić ??
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
ide zrobić zdjęcie zaraz zapodam jak to u mnie wygląda i widać takie 2 otwory i tam są te diody które oświetlają gałkę zmiany biegów i tak wygląda oświetlenie tyłu
-
[ALL] Jakie radio cd/mp3 kompatybilne z iPhone'm
przeskakiwanie na wybojach to raczej w lepszych radiach nie występuje ja tam dalej polecam coś z CD bo skoro ma być kompatybilne z iphone'm to mp3 z karty pamięci będziesz miał już z głowy a zawsze zostawisz sobie bramkę na CD :gwizdanie: ja mam alpine cda-9855r i polecam to już moja 3 alpine i jest całkiem fajne radio tak wygląda u mnie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8e27373cb2783d7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4515535c912eace3.html
-
Spociki w Skierniewicach
"ale osiemnastak" :polew: żeby tylko tak nie było no ja też chyba bym dał rade tego dnia
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
Spociki w Skierniewicach
tylko z tym Turtle Wax'em przynajmniej pod kolor lakieru jest tak że trzeba bardzo uważać na plastyki tak jak jest napisane w aukcji zresztą i to bez żartów bo kumpel kiedyś pojechał tym betę i zrobił mu się sielony znaczek na masce
-
Spociki w Skierniewicach
ja używam takiego cusia http://allegro.pl/item968078300_autoglym_preparat_do_nadawania_wys_polysku.html a do tego preparatu to nie trzeba się namęczyć przy nakładaniu jest wydajny i to bardzo tą butelkę 2 lata używałem oczywiście nie co mycie no i ze ścieraniem tego nie ma problemu delikatnie schodzi tylko po starciu warto się przejechać ze 150 km/h żeby ten pyłek cały spadł no i nie jest to typowo na połysk bo to jest odrzywka dla lakieru moszna poszukać czegoś typowo nabłyszczającego ale wiem że jest tego sporo i teraz będę coś nowego próbował bo zostało mi na jedno mycie takie coś jeszcze wypatrzyłem na Twój lakier może dawać radę i to nawet bardzo
-
[B5 1Z] moja niunia
zdjęcie nie działa i może jakiś troszkę więcej ich dasz no i opisik jakiś naskrobiesz
-
[ALL] Jakie radio cd/mp3 kompatybilne z iPhone'm
na dobrą sprawę każda Alpine da radę ja osobiście tego wyżej bym nie wziął bo nie ma CD
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
cały czas jest fajniutka sztuka a teraz z tymi lampami i zderzakiem koxik się robi widać niezły jedyne co to ja bym "pierdyknął" wydech wypolerowany jest różnica, chwilkę to trwa, ale niskim kosztem można dodać ciekawy detal i by do tej listwy chromowanej pasował na klapie
-
[ALL B5] Listwy ozdobne A4 B5
jest jakiś patent z malowaniem czernią fortepianową nie wiem jaki to kolor, ale wiem że coś było o tym na forum i chyba robi robotę to malowanie
-
Spociki w Skierniewicach
może jakieś propozycje ?? tak w okolicach 2 połowy kwietni może ??
-
[ALL B6] Cichy tyl w Alpine CDA-9852RB
No to masz wzmacniacz poszukaj gdzie idą te RCA podkręć na głośniki i powinno być dobrze