Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. Pulpit odpowiedział(a) na matik temat w 1.9TDI
    a jak masz z kopceniem ja mam załatwiony kat u siebie i różnica jest, ale za to ten gwizd suszareczki miodzio
  2. Pulpit odpowiedział(a) na matik temat w 1.9TDI
    nie jak już musze zasuwać to zasuwam z tym że mam możliwość postawienia odpalonej fury np na 10 minut i tak robię jeśli wiem że troszkę dostała a mam ją już prawie 2 lata i nic się w sumie nie działo poważnego (zmieniałem turbinę, ale to na tą z AWX'a, z tamtą też się nic nie działo)
  3. tylko nie niebieski walnij róż jak już musisz, ale nie niebieski !!
  4. Pulpit odpowiedział(a) na matik temat w 1.9TDI
    jak została poruszona temat niskich wysokich obrotów to sie od razu zapytam bo ja swoją jeżdżę przeważnie tak w przedziale 110-130,a jak mi się śpieszy to do 150, a śpieszy mi się grubo, często i czy to jest dla silnika dobre?. Dodam że nigdy nie przekraczam 2000 rpm przed 90 st. no chyba że wyjade i nie zauważę że wymusiłem ale to się często nie zdarza.
  5. ale najman to już był spory wysiłek dla pudziana teraz się tłumaczy że 38 st. gorączki, ale prawda jest pewnie taka że za dużo koksów się najadł żeby teraz dawać rade kondycyjnie w walkach i jeśli nie będzie kończył jak z najmanem to po prostu nie wydoła kondycyjnie
  6. no to nie do końca była walka bardziej monolog pudzianowskiego tylko że przez te 44 sekundy zdążył się troche zmęczyć bo w wywiadzie miał problem ze złapaniem tchu. ale ogólnie sprawnie to zrobił i dobrze że sędziego nie natrzaskał
  7. nie wiem co ale coś mi się w niej zaje.... podoba no i ta skóra spoko motyw z wodą w tle zdradza to że kierowca dzień wcześniej się do sesji przygotowywał
  8. jak ta fela się nazywa? prezentuję się bardzo zacnie
  9. każda opcja dobra ale jak dla mnie któraś z paskiem na rancie żeby cale nie zginęły
  10. no jak dla mnie to średnie troche jest z wyglądu ale pod względem jakości to na pewno dobre clarion zobowiązuje ale ja bym szukał Alpine lub pionka jakiegoś chociaż z własnego doświadczenia o clarionie mogę powiedzieć najmniej bo wiem tyle co u kumpli widziałem sam miałem sony mp-40,gt-300, później Alpiny 9845 , 9857, teraz 9855 i już wiem że nie zmienie go w najbliższym czasie :gwizdanie: i zawsze będę polecał właśnie Alpine
  11. czyli karta styka a co do 19" sam mam w panoramie i spokojnie wystarcza a jeśli potrzebujesz takiego dużego obrazu to może projektor kumpel na akademiku ma i np fifa w około 70" wygląda fajnie :gwizdanie: a można to dorwać w fajnych pieniądzach
  12. no to git ja się na tą sztukę bankowo pisze
  13. monitora czy telewizora jak ja bym miał 29 cali na monitorze to szczerze nie podłączał bym TV
  14. ale dvd z wejsciem na usb nie jest chyba w takich fajnych cenach kokos a jaką masz przekątną monitora ?
  15. http://allegro.pl/item829614874_kabel_vga_d_sub_to_s_video_rca_do_kart_z_tvout.html wiesz co znalazłem takie coś nie jestem peweni czy to jest męska czy damska przejściówka ale skoro jest to znaczy że znajdziesz taką jaką potrzebujesz na tv-out
  16. ale to chcesz żeby to co widać na monitorze komputera było na telewizorze tak? no to jak na karcie graficznej masz TV-out to przez D-Suba możesz się chyba jedynie połączyć a w telewizor wpinach euro zakończone na czinczach tylko że obraz który to wygereruje nie będzie raczej robił szału. Może któs coś jeszcze powei w tym temacie bo ja kdla mnei jest to jedyna opcji podłączenia , chyba
  17. tylko które to są ?? te czarne otwierane od dołu którymi chyba jarko czy ktoś handlował ?
  18. a można się u Ciebie na jedną sztukę zapisać ?
  19. ramki klubowe ??
  20. a weź jak możesz pokarz jakieś przykładowe aukcje na allegro czy gdzieś tych carpowerów jak możesz ?? bo jak patrzyłem to i to co znalazłem to troche chińsko to wygląda
  21. ale nie wiem czy głośniki w tyle dadzą taki efekt jaki można by osiągnąć przodem. nawet już nie mówię o jakiś turbo dobrych głośnikach jakieś hertz czy coć by dały radę ale z wygłuszeniem i nawet pod samo radio będzie fajnie. No i jeśli będą z przodu będzie fajniej dla kierowcy, a raczej większość czasu spędza się z przodu to ja bym w pzód ładował na Twoim miejscu. Jest na forum jakiś poradnik jak zmieścić 16 w przód troche zabawy jest ale nie trzeba nic wycinać boczków czy coś takiego. Ja sam osobiście będę teraz ciągną 2-drożne na tył w półkę u ciebie tak maksymalnie do 150 zł, ale to tylko dlatego że coś mi tam zaczęło skwierczeć i mnie najzwyczajniej w świecie wkur...
  22. nie bierz tego za 500 może z delikatnym haczykiem wsadzisz przyzwoite 16 w przód i do tego wygłuszysz jak podepniesz to pod piec bedzie już całkiem przyzwoicie i subek będzie tylko dodatkiem żeby coś z tyłu popukiwało a jakie Ty masz radio ??
  23. poszło na Ciebie, ale patoxa zdjęcie niezłe i do tego dobrym aparatem robione, ale mimo wszystko Twoje na większym klimacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.