Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. tylko nie daj się złapać :gwizdanie:
  2. no ja na 10 też się wstępnie piszę plus zabiorę brata ze sobą
  3. teraz to już pewnie październik wchodzi w grę, więc jak dla mnie łatwiej będzie się objawić w roku szkolnym niż w wakacje
  4. a i ja mogę pierdyknąć meczyka, ale zaklepuje drugą bramkę :gwizdanie: ja bym wolał kosza, ale chyba jestem w mniejszości, ale za piłką też mogę pobiegać
  5. no ja z reguły to na takie imprezy nie jeżdżę jako kierowca , chyba że może z okazji święta kwiatów każdy kto może ogarnie sobie driverka i by się zrobiło tego spota( któego pomysł kiedyś tam wynikł podczas forumowej burzy mózgów) :gwizdanie: z małym alko, chociaż z tego co wiem to ta impreza do najspokojniejszych nie należy i to by była chyba największa przeszkoda, ale chyba do przeskoczenia
  6. progami, a zasilanie pod kompem(pod maską) musisz ściągnąć plastik spod polan kierowcy i wszystko ładnie powinno pójść poza tym było to już opisane nawet z foto story poszukaj w tym dziale, a bank znajdziesz :gwizdanie: poprawka nie spojrzałem, że to b6, ale myślę, że za wiele to się to nie różni z przeciągnięciem kabli do kabiny
  7. a tak z ciekawości jak to tunelem puścić żeby między tylną kanapą, a tunelem środkowym (popielar i dalej) nie "dyndały" te całe kable gdzieś na dywaniku ewentualnie na górze tego materiału całego?? ja mam progami popuszczane wszystko, ale jeśli to jest takie proste jak wynika z tego co piszecie to jutro działam
  8. Pulpit odpowiedział(a) na kvs temat w Audi A4 B5
    obniżenie w ten sposób może i coś tam pójdzie w dól, ale jak to piep.....e to robi się z tego żal.pl
  9. tak jest
  10. no to ja dorzucę jeszcze 2 jak dla mnie mega foty w tym rolsie w środku leżały kartony i wyglądał jak mała spiżarnia
  11. różnie, ale nie w polandzie
  12. pewnie koszty podobne :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 18:52_________________________________________________ To chyba wszystko i jeszcze 2 furki dorzucę sorka ,że i ja jestem na tych zdjęciach, ale innych nie mam
  13. mam jakiś problem z hostingiem tych fot i na razie tyle będę próbował dalej, a te pozostałe są nice
  14. jak chcecie to mogę wam pokazać sesyjkę jaką pierdyknąłem Veyronowi to jest furka, która mocno daje rade
  15. no chyba tak i dobrze o tym wiedzą bo koleś do mnie na dzień dobry wyskoczył z alkomatem,a jak ja się go pytam czy wsiadać to ten do mnie co pan będzie się z Audicy do kijanki przesiadał ogólnie to miałem dzisiaj jechać na komendę żeby sprawę im zakładać, ale pogadałem z kumplem, który tez został pieskiem(ale na szczęście już mu się odmieniło) i powiedział, że jest nie do wygrania,a do tego zrobią tak, że w ciągu miecha będę bez prawka tak mnie przypilnują więc daje spokój, ale tak czy siak nie zmienia to faktu, że są idiotami :gwizdanie:
  16. tak z innej beczki muszę się pochwalić co mandat dostałem to nie porozumienie za wymuszenie pierwszeństwa na policji, którego nie było, jak uważałem do tego czasu policjantów za ludzi tak teraz i to qfa bezapelacyjnie stali się psami w ramach przestrogi uwaga dziś na łowickich z nr bocznym f320 bo 2 idiotów szuka szczęścia
  17. również głos oddany
  18. na to wygląda ;d
  19. albo my pod warunkiem, że "towary" będą prowadzić
  20. ale u Ciebie to raczej tryb awaryjny się włącza może turbinka, to co u mnie to zupełnie coś innego BYŁO i znikło zalałem do pełna, preparat do czyszenia wtrysków i zero falowania nawet minimalnych, ale zauważyłem, że w straszną wibre mi furka wpada możliwe jest żeby od tego, że kiedy obroty tak skakały i przy tym naprawdę konket szarpało(oczywiście droga była w remoncie i nie mogłem zjechać ) żebym poniszczył plecionkę lub poduszka pod silnikiem się skończyła, czy może to po prostu tarcze hamulcowe albo koła nie wyważone powietrze sprawdzałem- ok ciężarków nie ubyło ani nie przybyło krawężników tez nie atakowałem można to tak na szybko stwierdzić objawy raczej od 110-150 może troszkę wolniej jak przegoniłem dziś 200 to już było "laitowo", ale przy tych 130 powiedzmy to jest ostro bym powiedział na kiere ładnie przekłada
  21. mi się jezioro skończyło bo wątroba już nie ta, a co do 15 to ja nie dam rady bo akurat niezły balecik mi się szykuje( nie madonna ), a troszkę drogi przede mną więc o 18 to ja już powoli będę wyjeżdżał, ale wrzesień to, a i owszem i od razu się rekordzik pobije
  22. ja też na 15 nie dam rady także też na wrzesień się pisze
  23. z tym vagowaniem myślałem, że pójdzie mi trochę łatwiej, ale nie moge tego na "viście" okiełznać, ale jak na razie po całym dniu jeżdżenia głównie miasto muszę powiedzieć, że praktycznie nie ma tego problemu, chociaż przy wyższych prędkościach jest wrażenie jak by go "cieło", a co do drgań to występują już w sumie tylko na jałowym w zakresie około 150 obr. Tak czy siak zwaguje to wrzucę co się tam stworzyło
  24. Witam mam problem z układem paliwowym, ale tylko prawdopodobnie, wydaje mi się tak bo zaczęło mi w trasie strasznie rzucać na obrotach nawet nie można nazwać tego falowaniem w kulminacji skoki dochodziły na luzie od około 800 do blisko 3000, ale stało się to tylko jeden raz później było tylko falowanie od ok. 850-1000. złożyło się tak nie fortunnie, że kolega również z forum zalał paliwko na trefnym shell'u gdzie i ja tankowałem więc wypompowałem ropę ze zbiornika (wyglądała dobrze) zmieniłem filtr paliwa i wydawało się na jeden dzień, że wszystko jest pięknie ładnie, ale dziś zrobiłem 500 km i po powrocie jest to samo jak nie gorzej ;/ co to może być może to ktoś powiedzieć bez wagowania ?? I jeszcze jedno dzieje się tak gdy zaczyna mi migać kontrolka świec żarowych, a zaczyna migać kiedy jej się podoba
  25. no na to wygląda ale przynajmniej okres wakacyjny widać, że niezłe mamy jak nie ma czasu nawet na spocik nikt wyskoczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.