Treść opublikowana przez Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
co do rozpoznawalności i rejestracji to może coś takiego ja się skusiłem na razie nie dotarły, ale na spota myślę, że już będą http://www.a4-klub.pl/smf/odp_najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html;msg828886#msg828886 a codo werbowania ludziów to ja może skołuję 2 b5 w tym jedną może przyjedzie płeć piękna
-
Spociki w Skierniewicach
Myślę, że ogólnie bo tamta turbina nie domagała i na pewno nie miałem 110 koni to się nawet nie łudziłem, ale po tym czego doznałem po wymianie turbiny to nie weim czy miałem z 70 koni na starej suszarce więc uczę się teraz od nowa jeździć coś pięknego. Żadnej złotóweczki nie żałuje, która poszła na turbinę, ale w sumie to i tak czekam na to żeby udać się do Rogala :decayed: EDIT: w przyśpieszeniu myślę, że nawet jeśli to i tak minimalnie bo to standardowy program więc tam nie ma prawa być szału
-
Jaką masz tapetę ?
Ładna pani na Pulpicie
-
Spociki w Skierniewicach
Si i jest naprawdę różnica w porównaniu do poprzedniej turbiny
-
Spociki w Skierniewicach
ten papier do prasowanek też nie zawsze "daje radę" kiedyś się tym trochę pobawiłem i zdarza się, że nie wszystko ładnie pójdzie, ale można by przykombinować bo było by to całkiem oryginalnie :decayed:
-
[ALL B5] Auto otwiera się innymi kluczykami do Audi
innej opcji chyba nie ma
-
Spociki w Skierniewicach
dobre, dobre ja będę miał może rameczki klubowe z nick'iem, a na koszulke zdięcie furaka
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
pamiętam pamiętam, ale przednią mam w jednym miejscu lekko przytartą( na tyle, że widać przez nią słońce ) więc jak będę pewien, że nie wchodzi nic od eSy czy coś w tym stylu to wtedy pójdzie po prostu nowy element i bankowe malowanie, ale jak na tą chwile powiedzmy, hm, że jest ok ....
-
Spociki w Skierniewicach
wszyscy myślą co tu zrobić żeby było wszystko ładnie pięknie dopieszczone w furakach ja to sobobie normalnie polerkę wydechu zapodam jak się uda bo turbulum już zmienione i nie dymi jak TATRA na premii górskiej :polew:
-
[ALL B5] Kierownice w modelach B5 (1995-2000)
1 to chyba w starszych 2 to wiadomo S 3 w poliftach przynajmniej tak mi się wydaje na zdięciu też po lift, budzik do 260, wysuwany stojak na napoje, ja np mam po lifta i tez mam taką tylko, że skórzaną
-
Spociki w Skierniewicach
a może spocik przerodzi się w imprezę integracyjną, kierowce zawsze można załatwić na szybko
-
Strefa Śmiechu
ta strona jest po prostu rzeźnicka dziś troszke czasu na niej spędziłem i mogę powiedzieć jedno głupota ludzka nie zna żadnych granic
-
[ALL B5] Okna bez ram okiennych ?
w megance pierwszej generacji tez sie cale szybki chowaj a jesli nie to nie weile im brakuje, ale ja bym jej nie chcial np :polew: tak w ramach OT
-
Spociki w Skierniewicach
no to się nieźle robi wszyscy w nie dyspozycji po aktywnym kibicowaniu naszej reprezentacji we wczorajszym meczu?? ja tam mogę się przejechać, ale alkoholu nie tyka przez dłuższy czas (za dużo bramek, a za każdą browar) :polew:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja zmienia w ten weekend choć by grad z piaskiem padał
-
[ALL B5] Jakie markowe głośniki pasują do B5 ?
Żeby radio miało rzeczywistego wyjścia 50 w na kanał to nie wiem co to musi być ale tak szerze to ja osobiście bym zostawił to co jest w drzwiach( pod warunkiem, że oryginał, niż te blaupunkty), a co do tyłu to nie wiem sam bo mi tył pod wzmacniaczem lata, więc najlepiej niech się wypowie ktoś kto ma na dobrą sprawę ogarnięte z muzyką w Aucie :decayed:
-
Spociki w Skierniewicach
no to ok czyli ja jestem na 99% chyba, że mechanik będzie potrzebował więcej czasu niż sobota na turbinkę
-
Spociki w Skierniewicach
mecz całkiem spoko 10:0 :polew: , a ja się chyba przemogę o ile zmienia mi turbinę chyba, że będzie musiała zostać na weekend u mechanika to ktoś by mnie przywiózł ale jest jedna kwestia na sobotę jestem bez netu więc jak by ktoś się zobligował do tego żeby mi w sobotę tak z 2 godzinki przed tym planowanym spotkaniem wysłać esa co i jak ( czy jest to spotkanie czy nie) pod nr który podam komuś kto się pod to podpisze to ja mogę otworzyć w końcu tą listę po raz kolejny 1. Pulpit
-
[ALL B5] Jakie markowe głośniki pasują do B5 ?
będą pasować, ale szczerze to nie jestem pewien czy te które masz w drzwiach nie bedą lepsze, a żeby założyć te w półę musisz dokupić dystanse a te małe w drzwiach to wysoko tonowe 1", ale skoro chcesz wymieniać na te blaupunkty to tam jużmasz wysoko-tonowe razem
-
Spociki w Skierniewicach
to może jak na 5 autek i malin się nic nie odzywa to ja sobie odpuszczę bo raczej ekipa skc spokojnie zapcha tą 5. Więc ja się wstępnie wstrzymuje poza tym i tak mam w sobotę wymianę turbinki
-
Spociki w Skierniewicach
1. Pulpit ale gdzie to jest dokładnie bo ja nie mam bladego pojęcia ?? :> czy kto jest to miejsce ?? bo na zumi to miejsce jest na rondzie czy to to??: http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=19.953476&ys=52.110085&xk=20.158643&yk=51.954419&v=true&loc1=%C5%82owicz&loc2=Skierniewice%2C%20al.%20Niepodleg%C5%82o%C5%9Bci%20-&utf=1
-
Spociki w Skierniewicach
podpisuje się i jak by coś miało się w temacie bujać to jakieś instrukcje jak do tego "uzdrowiska " dotrzeć bardzo wskazane bo ja sam osobiście to szczerze za dużo lokali na skc nie znam (jeden)
-
[ALL B5] Wymiana tapicerki
też różna długość jedyny myk jaki da rade zrobić to wymieniasz kompletny boczek, ale przekładasz wykończenie i elektryke z wersji europejskiej, lae skoro masz do wymianu\y właśnie te elementy to mija się to z celem ok mój błąd chyba bo przeczytałem jeszcze raz i Ty chcesz wymienić całe boczki??? jeśli tak to da rade tylko musisz przekładać tą materiałową część razem z elektryką i zamykaniem drzwi od europejczyka .soreczka za gmatwanine
-
[ALL B5] Wymiana tapicerki
Nie da się tył da rade, ale przód nie pójdzie w angliku masz sterowanie szyb na prawej w europejskiej na lewej różne długości dolnej części
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Ja osobiście miałem TomTom'a go 730, ale wymieniłem go na Garmina 255 (z szerszym wyświetlaczem) może w TomTom'ie wygląda to wszystko jakoś tak bardziej przystępnie to Garmin jest o niebo szybszy i dokładniejszy tak mi się przynajmniej wydaje z Tomtom'em zrbiłem około 300 kilometrów w kilku trasach 1 pomyłka , na Garminie około 3000 km w tym jedną trasa 1700 km żadnej pomyłki raz tylko mnie w jedno kierunkową pocisnęła :polew:Dla mnie Garmin the best'ciak