Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. co do rozpoznawalności i rejestracji to może coś takiego ja się skusiłem na razie nie dotarły, ale na spota myślę, że już będą http://www.a4-klub.pl/smf/odp_najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html;msg828886#msg828886 a codo werbowania ludziów to ja może skołuję 2 b5 w tym jedną może przyjedzie płeć piękna
  2. Myślę, że ogólnie bo tamta turbina nie domagała i na pewno nie miałem 110 koni to się nawet nie łudziłem, ale po tym czego doznałem po wymianie turbiny to nie weim czy miałem z 70 koni na starej suszarce więc uczę się teraz od nowa jeździć coś pięknego. Żadnej złotóweczki nie żałuje, która poszła na turbinę, ale w sumie to i tak czekam na to żeby udać się do Rogala :decayed: EDIT: w przyśpieszeniu myślę, że nawet jeśli to i tak minimalnie bo to standardowy program więc tam nie ma prawa być szału
  3. Ładna pani na Pulpicie
  4. Si i jest naprawdę różnica w porównaniu do poprzedniej turbiny
  5. ten papier do prasowanek też nie zawsze "daje radę" kiedyś się tym trochę pobawiłem i zdarza się, że nie wszystko ładnie pójdzie, ale można by przykombinować bo było by to całkiem oryginalnie :decayed:
  6. dobre, dobre ja będę miał może rameczki klubowe z nick'iem, a na koszulke zdięcie furaka
  7. pamiętam pamiętam, ale przednią mam w jednym miejscu lekko przytartą( na tyle, że widać przez nią słońce ) więc jak będę pewien, że nie wchodzi nic od eSy czy coś w tym stylu to wtedy pójdzie po prostu nowy element i bankowe malowanie, ale jak na tą chwile powiedzmy, hm, że jest ok ....
  8. wszyscy myślą co tu zrobić żeby było wszystko ładnie pięknie dopieszczone w furakach ja to sobobie normalnie polerkę wydechu zapodam jak się uda bo turbulum już zmienione i nie dymi jak TATRA na premii górskiej :polew:
  9. 1 to chyba w starszych 2 to wiadomo S 3 w poliftach przynajmniej tak mi się wydaje na zdięciu też po lift, budzik do 260, wysuwany stojak na napoje, ja np mam po lifta i tez mam taką tylko, że skórzaną
  10. a może spocik przerodzi się w imprezę integracyjną, kierowce zawsze można załatwić na szybko
  11. ta strona jest po prostu rzeźnicka dziś troszke czasu na niej spędziłem i mogę powiedzieć jedno głupota ludzka nie zna żadnych granic
  12. w megance pierwszej generacji tez sie cale szybki chowaj a jesli nie to nie weile im brakuje, ale ja bym jej nie chcial np :polew: tak w ramach OT
  13. no to się nieźle robi wszyscy w nie dyspozycji po aktywnym kibicowaniu naszej reprezentacji we wczorajszym meczu?? ja tam mogę się przejechać, ale alkoholu nie tyka przez dłuższy czas (za dużo bramek, a za każdą browar) :polew:
  14. ja zmienia w ten weekend choć by grad z piaskiem padał
  15. Żeby radio miało rzeczywistego wyjścia 50 w na kanał to nie wiem co to musi być ale tak szerze to ja osobiście bym zostawił to co jest w drzwiach( pod warunkiem, że oryginał, niż te blaupunkty), a co do tyłu to nie wiem sam bo mi tył pod wzmacniaczem lata, więc najlepiej niech się wypowie ktoś kto ma na dobrą sprawę ogarnięte z muzyką w Aucie :decayed:
  16. no to ok czyli ja jestem na 99% chyba, że mechanik będzie potrzebował więcej czasu niż sobota na turbinkę
  17. mecz całkiem spoko 10:0 :polew: , a ja się chyba przemogę o ile zmienia mi turbinę chyba, że będzie musiała zostać na weekend u mechanika to ktoś by mnie przywiózł ale jest jedna kwestia na sobotę jestem bez netu więc jak by ktoś się zobligował do tego żeby mi w sobotę tak z 2 godzinki przed tym planowanym spotkaniem wysłać esa co i jak ( czy jest to spotkanie czy nie) pod nr który podam komuś kto się pod to podpisze to ja mogę otworzyć w końcu tą listę po raz kolejny 1. Pulpit
  18. będą pasować, ale szczerze to nie jestem pewien czy te które masz w drzwiach nie bedą lepsze, a żeby założyć te w półę musisz dokupić dystanse a te małe w drzwiach to wysoko tonowe 1", ale skoro chcesz wymieniać na te blaupunkty to tam jużmasz wysoko-tonowe razem
  19. to może jak na 5 autek i malin się nic nie odzywa to ja sobie odpuszczę bo raczej ekipa skc spokojnie zapcha tą 5. Więc ja się wstępnie wstrzymuje poza tym i tak mam w sobotę wymianę turbinki
  20. 1. Pulpit ale gdzie to jest dokładnie bo ja nie mam bladego pojęcia ?? :> czy kto jest to miejsce ?? bo na zumi to miejsce jest na rondzie czy to to??: http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=19.953476&ys=52.110085&xk=20.158643&yk=51.954419&v=true&loc1=%C5%82owicz&loc2=Skierniewice%2C%20al.%20Niepodleg%C5%82o%C5%9Bci%20-&utf=1
  21. podpisuje się i jak by coś miało się w temacie bujać to jakieś instrukcje jak do tego "uzdrowiska " dotrzeć bardzo wskazane bo ja sam osobiście to szczerze za dużo lokali na skc nie znam (jeden)
  22. też różna długość jedyny myk jaki da rade zrobić to wymieniasz kompletny boczek, ale przekładasz wykończenie i elektryke z wersji europejskiej, lae skoro masz do wymianu\y właśnie te elementy to mija się to z celem ok mój błąd chyba bo przeczytałem jeszcze raz i Ty chcesz wymienić całe boczki??? jeśli tak to da rade tylko musisz przekładać tą materiałową część razem z elektryką i zamykaniem drzwi od europejczyka .soreczka za gmatwanine
  23. Nie da się tył da rade, ale przód nie pójdzie w angliku masz sterowanie szyb na prawej w europejskiej na lewej różne długości dolnej części
  24. Ja osobiście miałem TomTom'a go 730, ale wymieniłem go na Garmina 255 (z szerszym wyświetlaczem) może w TomTom'ie wygląda to wszystko jakoś tak bardziej przystępnie to Garmin jest o niebo szybszy i dokładniejszy tak mi się przynajmniej wydaje z Tomtom'em zrbiłem około 300 kilometrów w kilku trasach 1 pomyłka , na Garminie około 3000 km w tym jedną trasa 1700 km żadnej pomyłki raz tylko mnie w jedno kierunkową pocisnęła :polew:Dla mnie Garmin the best'ciak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.