Treść opublikowana przez Pulpit
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
tylko że te wszystkie "kruczki" tyczą się radarów stacjonarnych, a nie na "nóżce" z którym ja miałem przyjemność ;d zresztą jak dla mnie temat nieważny- zapłacone, zapomniane.
-
Spociki w Skierniewicach
a u mnie tak na akademiku lata net do Twojego podejścia nie ma ale przez noc ponad 15 GB spokojnie ściągam
-
[B5 AFN] Bardzo skaczące obroty obroty. Co to może być ?
nie wszystko ładnie wczoraj było dzisiaj się jeszcze nie dotykałem nic, ale niedługo ide zobaczymy może w ogóle nie odpali EDIT chyba ktoś zmienił mi nazwę wątku, ale to nie są skoki obrotów tylko na jałowym, a na każdym biegu [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 11:43_________________________________________________no i już wiem co się stało fura poszła do mechanika po kolejnym zalaniu chu... paliwa wróciłem do domu na lawecie po wizycie u mechanika na kompie wyskoczył błąd fazy wtrysków, a później okazało się, że pompa wtryskowa do wymiany no to na tyle na tą chwilę
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
no to ja zapłacę 2 stówki więcej, ale przynajmniej nie będę się musiał bawić w żadne zbijanie punktów
-
Spociki w Skierniewicach
tragedii nie ma ja bym naprawiał i jeździł
-
Spociki w Skierniewicach
ale to bardzo??
-
Spociki w Skierniewicach
a to czemu??
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
no to że się da urwać to wiem bo kiedyś miałem taką kwestie że jakiś patrol się przejeżdżał niedaleko mojej chaty i nagle puk-puk do drzwi i się o mnie pytają myślę sobie no to ładnie ide siedzieć za niewinności, a oni mi fotę wyciągają i pytają czy na zdięciu to ja bo przekroczyłem prędkość i proponują 8 i 400 czy jakoś tak już nie pamiętam dokładnie bo parę lat temu to było no i ostatecznie stargowałem na zdjęciu z fotoradaru do 100 i 4 więc będę próbował tyle że zdjęcie jest z Zielonej Góry, a ja jestem z Łowicza więc może być trochę trudniej :gwizdanie:
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
No tego się obawiałem, punkcików już trochę nałapałem więc będzie 500 no ale cóż życie
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
Witam mam pytanie, a mianowicie czy jest opcja uniknięcia odpowiedzialności od mandatu. Bo przyszło mi zdjęcie z fotoradaru przekroczenie prędkości o 36 na 70 z tym, że widać nr rejestracyjny, ale kierowca jest rozmazany i wraz ze zdjęciem przyszła informacja, że jeśli wskaże kierowcę to będzie 6 karnych i 300 pln, a jeśli nie wskaże to 500 pln bez karnych. No i teraz moje pytanie czy może jst na to jakiś myk lub cokolwiek co zwalniało by mnie z poniesienia odpowiedzialności z powodu braku jednoznacznej identyfikacji kierowcy na podstawie zdjęcia ??
-
[B5 AFN] Bardzo skaczące obroty obroty. Co to może być ?
i znowu to samo nic się nie działo prze jakiś czas i dziś znowu się to stało z tym, że teraz jak by częściej gasł i teraz moje pytanie bo tych logów ostatecznie nie zrobiłem bo choroba ustąpiła ale jak się okazuje do czasu, a zrobienie dynamicznych będzie nie możliwe bo po prostu prędziej ja się dokręcę do końca na 3 biegu niż furak z takimi objawami czy może się ktoś pobawić we wróżenie z fusów i powiedzieć co to może być mogę jeszcze dodać, żę wydaje mi się że spaliny mają dziwny zapach jeśli tak można powiedzieć
-
Spociki w Skierniewicach
też głos oddałem powiem, że ładnie odskoczyłeś :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
no i ja odpadam chory jestem ostrawo i raczej nie dam rady kurde zawsze jakiś zonk wychodzi
-
Spociki w Skierniewicach
ja dzisiaj grałem pierwszy raz od czerwca i powiem, że mam kłody nie nogi ja to chyba będę trochę paraolimpijski styl reprezentował
-
Spociki w Skierniewicach
szczerze to aj myślałem, że to będzie troszkę więcej, a tak to tragedii nie ma a co do tego to jest to możliwe, że nas przepiździ z deczka, ale u mnie akademik się zaczął to się zaczynam już profilaktycznie leczyć tak, że będzie dobrze :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
no to nieźle, a jak jest teraz ze spalaniem ?? bo w sumie o tym nigdzie nie jest napisane, a najlepiej zapytać się "swojaka" u mnie zostają jeszcze wtryski i FMIC i będzie można zacniej paradować w peletonie na spotach
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
pogratulować czipsa
-
Spociki w Skierniewicach
u mnie odpada +1 będę Tylko ja ja mogę skołować piłe do kosza :gwizdanie: skovroon i jak byłeś u rogala ??
-
Spociki w Skierniewicach
1.Tobi + 1 2. Pulpit + 1 mi godzinka obojętnie w sumie byle grad z piaskiem nie padał
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
chyba była taka opcja, że nie było głośników w tylnej półce w tych początkowych radiach beta czy gamma już nie pamiętam modelu, ale coś takiego chyba szło bo po opisie auto '94 więc mogło tak być. Tylko, że jeśli radio przystosowane jest tylko do 2 głośników to nawet jak sobie ten tył ogarniesz to możesz mieć problem żeby to zagrało bez zmiany radia, a zmiana radia to pewnie wymiana kostek żeby i tył w nich siedział :gwizdanie:
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
a ja u siebie mam Alpine CDA-9855r i wygląda to tak :
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a w mojej niuni dziś "pierdykło" 260k km i wszystko pięknie ładnie w między czasie zapakowałem turbinę od AWX'a wyciąłem kata zostały wtryski i FMIC plus wizyta u Rogala myślicie, że ta motorownia się jeszcze nadaje do zabawy w wirusy ??
-
Spociki w Skierniewicach
no a ja niedawno zobaczyłem, że na święcie krzaków straciłem nie tylko czas, ale i rejestracje razem z ramką klubową
-
Spociki w Skierniewicach
ja na Dodzie byłem, ale jak zobaczyłem to morze ludzi to podziękowałem i tyle by było ze święta krzaka dla mnie :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
ewentualnie herbatka z prądem