Treść opublikowana przez Pulpit
-
[ALL B6] Zmiana oleju z syntetyka na półsentyk
co Ty zostaw tak jak jest nie dość że 180 hp to V6 zaraz poszukam jakiejś aukcji sam kupowałem od niego poza allegro ale może coś znajdę edit: to będzie albo ten : http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1410586 albo ten : http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12047079 nie pamiętam już dobrze ok którego z nich kupowałem ale wydaje mi się że od tego z nad morza bo coś mi się kojarzy że suszarka przyszła z Gdyni
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
no ta Audica miecie, szacun za zdzire
-
Spociki w Skierniewicach
o kurde to parę latek temu musiało być :gwizdanie: tak myślę, myślę ale już tego chyba nie ma może jak się malin pokaże to zweryfikuje ale za to otworzyli sporo kebabowni ja tego nie jem to nie poweim czy dobre ale są :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zmiana oleju z syntetyka na półsentyk
ja swoją oddałem do regeneracji fakt że mam AFN'a ale od razu powiedziałem że chce AWX'a zapłaciłem chyba 1100 czy 1200 i jestem zadowolony gwarancja na rok lub 2 jak chcesz to mogę Ci ogarnąć kontakt do tego kolesia. sory myślałem że masz AWX'a coś mi się w oczach podwoiło :gwizdanie: ale tą która jest u Ciebie też się chyba zajmował bo z tego co pamiętam (wymieniałem w marcu) to chyba koleś zajmuje się regeneracją wszystkich turbin albo przynajmniej VAG'ów
-
[B5 AFB] Problem z układem kierowniczym
dopisuje się do pytania bo u mnie cieknie jak dzika :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
ostatnio były problemy z frekwencją i pewnie tak decyzja chociaż pewnie jeśli by rzucić jakiś pomysł i by było chętnych tylu co na rekordowych spotach to pewnie do wiosny byśmy nie czekali ewentualnie niech spadnie śnieg i jeśli się "spotować" na ślizgawki to chociaż wziąć coś co kręci filmy i się później pochwalić jak latacie boczkami, tylko żeby to nie było krecone kalkulatorem i film w jakości stop klatka ja na pewno coś wrzucę o ile oczywiście śnieg spadnie na co wpływu raczej się nie ma :gwizdanie:
-
Playstation 3 Slim premiera w przyszłym miesiącu
jak się ktoś przymierza do tego slima to niech wstrzyma konie żeby nei było tak jak było w przypaku kiedy wyszła dwójka w slimie, że potrafiło się zapalić ogólnie pierwsze modele nie są za "mocne" a co do dysku to im większy tym lepszy bo zgrywasz sobie co potrzebujesz i nie katujesz laserka a gdzie kupić to już bez różnicy ale najlepiej żeby było nowe i miało gwarancje
-
[ALL B5] Fotel się buja na nierównościach - czy jest rozwiązanie ?
raczej będzie pasowało a czy nie lata Ci "luźno" ta rączka od regulacji pozycji fotela ?? jeśli lata to jest ta blaszka o której ja pisałem w pierwszym poście
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
ogólnie chyba możesz poprosić o aktualne badanie techniczne czy coś w tym stylu tylko że w przypadku zdjęć czasem gra nie warta świeczki bo trzeba stracić cały dzień także się może nie opłacać.
-
[ALL B5] Fotel się buja na nierównościach - czy jest rozwiązanie ?
ale czy "lata" Ci góra dół czy przód tył ?? jeśli góra dół to "na sztukę" można obniżyć tą wajchę od regulacji zapierając ją o podłogę, ale nie polecam bo po tygodniu już widać wytarcia później można spawać tak jak wyżej albo szukać na szrocie części albo całego fotela
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
nie bzdura tylko tak jak potrafi wyjść w niezauważony sposób przegląd techniczny samochodu "wyjść" taki i może się skończyć homologacja statywu fotoradaru :gwizdanie:. także nie bzdura, na co dowodem jest spora ilość artykułów w necie. tak samo jest w kwestii alkomatów i radarów ( suszarek) jeśli skończył im się przegląd to mogą Cię w du... pocałować także nie bzdura
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
chyba że jest na nie homologowanym statywie
-
Spociki w Skierniewicach
Tokio drift jak Tokio Drift, ale zimowa odsłona programu z cyklu spotów skierniewickich sound's good
-
Spociki w Skierniewicach
szczerze pełno jest takich miejsc może jak masz jeszcze kamerę to nakręciło by się jakiś filmik w klimatach poślizgów ?? :gwizdanie:
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
jak chcesz mam takie coś na sprzedanie Alpine cda-9845rb
-
[B6 AVF] Prędkość max?
ten z filmiku wg. właściciela jest wirusowany na 170 koni, ale nadal to pozostaje dziwne że się tak rozpędza.Chyba że może licznik pozycje 0 ma np na 30 :gwizdanie:
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
nie kupuj cena jaka by nie była takie radia to porażka albo przestaje podświetlać albo coś odpadnie albo się coś spali... i można by jeszcze kilka rzeczy dodać
-
Spociki w Skierniewicach
no trochę nam temat umarł ja szczerze to bym się przejechał, ale mam sporo do nadrobienia w szkole i szykuje mi się dużo nauki bo mam tak zwany co roczny listopadowy wysyp kół
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
dobry temat jest, do ulubionych sobie dodam bo będzie z tego hicior żeby OT nie było to aludekle są kox
-
Spociki w Skierniewicach
bardzo dobra decyzja panowie nie orientujecie się jak jest z cabrio w zimie ? bo wpadł mi do głowy pewien pomysł niektórzy mówią "ford gówno wort" nie kupuje się samochodów na f fordów fiatów i francuskich
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
no ja wiem bo od razu dostałem info żeby wskazać kierowce i dali 2 wyjścia 300 i 6 dla osoby wskazanej albo 500 bez punktów na właściciela
-
Spociki w Skierniewicach
felgi fajne, ale ford zawsze będzie fordem
-
Muzyka w naszych autkach
http://matig86.wrzuta.pl/audio/21DpDy5Hagr/paul_kalkbrenner_-_aaron_original_mix jak dla mnie zajedobra piosenka do jazdy z motywem drogi
-
Strefa Śmiechu
- Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
tak to wygląda dodatkowo są przybliżenia na rejestracje i nawet trafili że samochód to Audi :gwizdanie: - Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?