Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. się trochę pogoda psuje żeby na jutro biało nie było
  2. to jak jest z ta godzina bo tu 16 a w głównym 13??
  3. no ja bym na to tak nie patrzył bo ile masz tego palenia gumy nie za dużo a na kresce staniesz to 4 łapy pójdą szybciej od ośki, w zakrętach ośka zostaje bokami też się w 4 łapach polata tylko nie tak łatwo jak RWD za to jak już 4x4 bokiem postawisz to łatwiej się go kontroluje no ale oczywiście to Twoja decyzja
  4. taaa planuje betkę e60 525d 177KM.. ewentualnie jakas 530d 218KM :kox: oczywiscie w gre wchodzi tylko i wyłącznie manual i najlepiej m-pakiet :> to weź szukaj od razu xd i będzie się z czterech łap odpychać i to już jest mega juice :gwizdanie:
  5. na felgi w okazyjnych cenach trzeba czekać bo raczej ciągłego dostępu się nie ma np. niedawno kumpel kupił 17" z oponami z A3 za 400 zł czy nawet 300 bo dziadek powiedział że gdzie on na takich felgach będzie jeździł
  6. i co planujesz tą bete ?? którą wcześniej pokazywałeś ??
  7. no niby mogę tylko że coś mi się skopsało z programem bo przeinstalowałem na viste i nie chce banglać skąd można ściągnąć jakiś program żeby pod viste śmigał ??
  8. ale foty czego felg czy furaka ??
  9. ale to nie jest falowanie na biegu jałowym jak zacznie nim telepać to już się dzieje ciągle nie zależnie od tego czy to jałowy czy którykolwiek inny bieg
  10. Witam mam od jakiegoś czasu problem z furką zaczęło się niby od paliwa co w rezultacie dało nową pompę wtryskową dobrze na jakiś czas było nie powiem około 3 miesiące przy czym już po miesiącu zauważyłem że coś jest nie tak. Mam gwarancję więc pojechałem do mechanika podpał kompa wypluło 3 błędy: 17762 Modulacja czujnika wzniosu iglicy;usterka elektryczna 17970 Regulator przepływu; osiągnięty został górny limit 741 Nadzorowanie pedału hamulca co do objawów co ciężko to opisać do niedawna działo się to tylko w momencie gdy zapalała się kontrolka świec żarowych wtedy zaczynały falować obroty na początku w przedziale około 800-1000 po czym na jakąś chwilę był spokój i znowu przy czym z każdym następnym razem były coraz większe wahania największe jakie zaobserwowałem to od 800 do 3000 może i więcej. Po tym co napisałem macie może jakieś pomysły co to może być ?? Dodam że jeśli akurat ma lepszą chwilę to idzie dobrze nawet specjalnie dziś zapakowałem kumpla na pokład telefonem żeby kręcił i okazało się to nie potrzebne bo mam tylko filmik jak bez problemów auto rozpędza się do 200km/h. Jutro chciałem jechać wymieniać świece czy to może mieć jakiś wpływ ?? Świece nie wymieniane 2 lata blisko bez 6 dni \35 tyś. km, poprzedni właściciel nie wiem kiedy to robił...
  11. a ja ja tam wole golutką klapę nawet bez oooo chociaż aktualnie poczyniłem mody napisem +5 KM napis: "BOŻE ZEŚLIJ DESZCZ" a tak poważnie to ja nawet naklejki klubowej nie nakleję ramka to jedyny element gdzie może być coś napisane
  12. letnie ja to chyba profilaktycznie poczekam do maja :gwizdanie: dziś rano było tak na oko z minus siedemset więc ja się jeszcze trochę wstrzymam
  13. to jest coś nie tak, a sprawdzałeś ile volt jest na wyłączone radio
  14. no mi pasuje 13 i 20 jak na tą chwile, ale powinno być dobrze bo już chory byłe nawet szpital zwiedzałem to nic nie powinno stanąć na przeszkodzie
  15. ciekawe czy się do rekordu zbliżymy ??
  16. a ja dobrych doświadczeń nie mam z tą pastą ale to chyba przez to że są podróby tego kiedyś z ciekawości chciałem zobaczyć co to warte i gdzieś w mało widocznym miejscu trochę tego nałożyłem i lakier tak jak by stracił swój połysk. Za to na samochodzie mamy (ibiza) użyłem też tempo tylko inna tubka na całym samochodzie, wcześniej robiąc oczywiście teścik mały i efekt był jak najbardziej pozytywny. Także ja jestem wierny Auto Glym to mleczko daje rade i ja osobiście polecam.
  17. marzec to chyba podobnie do poprzedniego roku wtedy też jakoś tak zaczeliśmy
  18. no i tej radochy z efektu końcowego o ile będzie działać boję się najbardziej :>
  19. no tyle to ja wiem wczoraj do 3 w nocy siedziałem i czytałem o tym i jest trochę zabawy nie ma co i do tego dochodzi to że trzeba rezać mocowanie na te głośniki bo wchodzą, ale 13, a z 16 to już delikatnie gorzej ale inny założyli jakoś to chyba i ja dam rade :gwizdanie: \może\
  20. no ciekawie się na chwilę zrobiło nie ma co :> a tak z innej beczki macie może panowie jakieś doświadczenia z wygłuszaniem drzwi bo jutro przychodzą do mnie takie głośniczki Ground Zero GZRC 16x, ale żeby to miało zagrać pomijając kwestie wzmacniacza trzeba by drzwi wygłuszyć a przy tym trochę zabawy jest jeśli nie za bardzo wie się co i jak :gwizdanie:
  21. no to nieźle się zrobiło z żartu lądujemy na cenzurowanym a tak na marginesie #1500 post :gwizdanie: nie to nie muszą być wątki tylko posty w działach które się do tego liczą, a cała afera jest dlatego że jakaś osoba jakiś czas temu wykręciła jakiś wał ze sprzedażą tylko o ile się nie mylę i chodzi o tą osobe to miała koło 200 postów, ale w sumie z jednej strony dobrze tylko szkoda że wszystko nie jest zliczane bo akurat w Twoim przypadku Sebastian to trochę już postów napisałeś ale w wątku spotowym i się nie liczy
  22. uuu, a tego nie wiedziałem sam już mam trzecią Alpine u siebie miałem 9857,9845 i teraz 9855 ale nie zauważyłem żeby się coś działo w sumie a wszystkie podpięte na stałe miałem masz może jakiś link do tego ??
  23. nie no za takie coś to by nas zieloni ładnie urządzili
  24. no jest monitorowane i to ostro ale nikt nie mówi żeby pisać bez sensu tylko poskakać trochę po wątkach i powiedzieć coś sensownego i to całą polityka i za to się raczej nie powinni dowalić chociaż ja jestem zarejestrowany 2 lata bez paru dni chyba i kilka akcji już widziałem niezłych
  25. Sebastian to weź dowal do 50 postów to dużo nie zajmuje jak się chłopaki zgodzą to przeniesiemy dyskusje na jakiś wątek ;d tudzież kilka wątków i 50 postów pęknie w 15 min może szybciej i będzie z głowy i "kropków" nie będzie :decayed:/chyba /

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.