Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. jak dla mnie to i 13 i 14 i nawet ten 19 był by do przeżycia także ja się piszę
  2. Kubuś też może być zdradliwy jak mnie te witaminy trzasną to żebym się nie przewrócił , a tak na poważnie to jak wszyscy będą mieli driverów to i ja ostatecznie mogę nominować brata :>żeby nie było że się wyłamuje
  3. ja przyjeżdżam bez kierowcy wole nie pić niż dać jeździć moją furką 13 dobra data ja postaram się być
  4. te R8 nice, ale przydał by się jakiś VT mały bo inaczej to ciężkawo chyba
  5. wesz82 chyba ma racje nawet zdjęcia są identyczne, ale aluski są fajne
  6. ja też się podłącze do tematu bo turbo od AWX'a już siedzi teraz czas na wtryski tylko, że nie za bardzo wiem jak to jest z nimi czy nie jest tak, że wystarczy wymienić same końcówki wtrysków na 216?? bo mam dylemat chciało by się już do Rogalita jechać, a ja wtrysków jeszcze nie mam
  7. ja miałem takie ściereczki na mat z englandu sobie przywiozłem niezły zapas, ale na ostatnim czyszczeniu skończyłem i teraz szukam właśnie takich ściereczek może coś znacie ??
  8. coś słabo się temat kręci chyba ...
  9. no nie wiem czy to takie hop siup bo w sumie wczoraj się juwenalia skończyły :gwizdanie: i teraz to żeby mnie coś ruszyło to muszę w siebie konkretne ilości lać, a omydlać to raczej się nie da, bawimy się w mocno kameralnym gronie, a poza tym skład jest taki z którym znam się od gówniarza, ale tak jak mówię może się zjawie. może uda mi się namówić kolesia z b5 to bym przyleciał z nim jak pasażer i by była jedna fura więcej
  10. no ja mogę mieć potężny problem z dotarciem bo w piątek mam kawalerski u kumpla a wątpię, że zdążę wrócić wśród żywych do 16 czy 17 na drugi dzień :gwizdanie:, ale jeśli się ogarnę to będę czyli jest 30/70 tak mniej więcej u mnie
  11. no to zależy od jakiego radyjka zaczniesz ja miałem 2 sony (mp-40,gt-300) 3 alpine (9857,9853,9845) i pioneer 9800bt, ale radyjko miałem tylko na handel nawet go nie podłączałem do głośników, ale wyglądał sony wiadomo głośno bez jakości za bardzo, a alpine wiadomo, że musi być dobrze
  12. no w sumie pomysł dobry tylko, że chyba dla ludzi ze Skierek bo ja np nie dam rady jechać w tygodniu żeby dowieść kasę na ogarnięcie tego więc może spotkamy się w sobotę nad zalewem i stamtąd ruszymy na jakieś zakupy małe w stylu jakaś szamka bo wieźć ze sobą chyba nie ma co bez lodówki i mogli byśmy się spyknąc z godzinę wcześniej żeby bez stresu to ładnie ogarnąć no i po zakupolach ruszyć paradą (zahaczając o miasto) na miejsce gdzie miało by się odbyć to wszystko ja mogę na bagażnik zapakować grilla o ile mam ruszt bo tego nie jestem pewien co Wy na taką opcję??
  13. konwaliowa 20
  14. Pulpit odpowiedział(a) na kola temat w Audi A4 B5
    a ja znalazłem takie coś: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-INSTRUMENT-CLUSTER-LCD-COMPUTER-DISPLAY-REPAIR_W0QQitemZ220367211419QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Vehicles_Manuals_Litterature_ET?hash=item220367211419&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1689|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A
  15. ja w ramach rekompensaty spróbuje skołować kolegę z b5 zna się z malinem01, to może razem chłopaki by przylecieli
  16. kurde tak myśle sobie, że może też aż tak się nie będę bawił bo wtryski miałem ostatnio sprawdzane i są w bardzo dobrym stanie to w sumie troche szkoda się ich pozbywać na dobrą sprawę bo nie ma co z "dizla" robić kosiarki mi głównie chodzi o to że jak będzie trzeba to się ładnie zbierze zresztą pogadamy na tym grillu dokładniej(z tego co poczytałem to ma się dziać w Twoich rejonach i masz coś ogarniać to rozumiem, że też się zjawisz), ale ja tak czy siak jestem zdecydowany muszę tylko zrobić sprawdzenie samochodu żeby nie wyszła kwestia, że pojedziemy i się okaże, że coś nie bangla plus musze się jeszcze kata pozbyć, ale to już chyba najmniejszy problem
  17. no w sumie coś w tym jest, ale ja nie wiem czy jestem już psychicznie gotowy na więcej mocy bo od wymiany turbiny ciągle nie mogę się przyzwyczaić do mocy jaka powinna być i często zdarza mi się jeździć dużo za szybko. no i jeszcze te wtryski chce ogarnąć żeby była już konkretniejsza baza bo celuje gdzieś pod te 170 km i z tego co poczytałem na forum to wcale nie jest to takie wzięte z chmur tylko całkiem realny wynik, a to już by było całkiem sympatycznie a Ty jak już gotowy na więcej mocy ?? a Ty będziesz na golasa to wymieniał tzn. sam program bez wtrysków wydajniejszych, większego IC ?? No i najważniejsze łapałeś już kontakt z rogalotim może odnośnie kosztów?? bo ja jestem gotowy gdzieś na 900-1300 za chip
  18. nie nie dam rady juwenalia mam , ale na grilla postaram się być
  19. Poza tym nieszczęsnym budzikiem to furka całkiem spoko dobry kolorek i baza żeby coś powalczyć dalej, a to, że wszyscy rzucili się na tą szafe to tylko świadczy jak dobrze wszyscy potrafią znaleźć pomyłkę i nie traktuj tego jako pocisk tak mi się przynajmniej wydaje
  20. ciesz się, że tylko kierunek ja ostatnio dostałem butelką(po wódzie) w maskę i troszkę się zdenerwowałem, ale co zrobisz jak ktoś się urodzi pufą to tak jest..
  21. no akurat soniacz to takim turbo dobrym radiem to nie jest bo gra głośno, ale nie tak czysto jak np. Alpine lub Pioneer zależy czego się oczekuje ja mam w jednym samochodzie sony gt-300 na głośnikach infinity w Audi Alpine 9845 więc totalny bez szaU z seryjnymi głośnikami z przodu(jak dla mnie to są bardzo dobre)tył plus skrzynia na piecu, ale po tym jak wymieniałem radia między samochodami to... Alpine The Best a właśnie tą Alpine kupiłem za coś koło 300 stówek
  22. ja u siebie z AFN'a po zmianie turbulum od AWX'a bek nowego softu pocisnąłem 210 może by doszło z 1-2, ale droga mi się kończyła także jak nie masz tam coś grzebane to chyba mamy do czynienia z jakimś fenomenem, albo może masz koła 14 i takie przekłamanie na licznik idzie
  23. ale mi chodziło też o coś innego po prostu myślałem, że ma światła valeo te z 2 liftu, a nie ma, czyli nie było kwestii
  24. no a mnie prawdopodobnie nie będzie, jakieś juwenalia mam czy coś akurat szkoda trochę, ale myślę że impreza może być konkret

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.