Treść opublikowana przez Pulpit
-
[B5 AJM] Co to za ikonka na FIS'ie ?
i to bezapelacyjnie :>
-
Spociki w Skierniewicach
jak dla mnie to i 13 i 14 i nawet ten 19 był by do przeżycia także ja się piszę
-
Spociki w Skierniewicach
Kubuś też może być zdradliwy jak mnie te witaminy trzasną to żebym się nie przewrócił , a tak na poważnie to jak wszyscy będą mieli driverów to i ja ostatecznie mogę nominować brata :>żeby nie było że się wyłamuje
-
Spociki w Skierniewicach
ja przyjeżdżam bez kierowcy wole nie pić niż dać jeździć moją furką 13 dobra data ja postaram się być
-
[ALL B8] Koncepcja co do felg
te R8 nice, ale przydał by się jakiś VT mały bo inaczej to ciężkawo chyba
-
[ALL B8] Koncepcja co do felg
wesz82 chyba ma racje nawet zdjęcia są identyczne, ale aluski są fajne
-
[B5 AFN] Naprawa czy wymiana wtryskiwaczy ?
ja też się podłącze do tematu bo turbo od AWX'a już siedzi teraz czas na wtryski tylko, że nie za bardzo wiem jak to jest z nimi czy nie jest tak, że wystarczy wymienić same końcówki wtrysków na 216?? bo mam dylemat chciało by się już do Rogalita jechać, a ja wtrysków jeszcze nie mam
-
Spociki w Skierniewicach
ja miałem takie ściereczki na mat z englandu sobie przywiozłem niezły zapas, ale na ostatnim czyszczeniu skończyłem i teraz szukam właśnie takich ściereczek może coś znacie ??
-
Spociki w Skierniewicach
coś słabo się temat kręci chyba ...
-
Spociki w Skierniewicach
no nie wiem czy to takie hop siup bo w sumie wczoraj się juwenalia skończyły :gwizdanie: i teraz to żeby mnie coś ruszyło to muszę w siebie konkretne ilości lać, a omydlać to raczej się nie da, bawimy się w mocno kameralnym gronie, a poza tym skład jest taki z którym znam się od gówniarza, ale tak jak mówię może się zjawie. może uda mi się namówić kolesia z b5 to bym przyleciał z nim jak pasażer i by była jedna fura więcej
-
Spociki w Skierniewicach
no ja mogę mieć potężny problem z dotarciem bo w piątek mam kawalerski u kumpla a wątpię, że zdążę wrócić wśród żywych do 16 czy 17 na drugi dzień :gwizdanie:, ale jeśli się ogarnę to będę czyli jest 30/70 tak mniej więcej u mnie
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
no to zależy od jakiego radyjka zaczniesz ja miałem 2 sony (mp-40,gt-300) 3 alpine (9857,9853,9845) i pioneer 9800bt, ale radyjko miałem tylko na handel nawet go nie podłączałem do głośników, ale wyglądał sony wiadomo głośno bez jakości za bardzo, a alpine wiadomo, że musi być dobrze
-
Spociki w Skierniewicach
no w sumie pomysł dobry tylko, że chyba dla ludzi ze Skierek bo ja np nie dam rady jechać w tygodniu żeby dowieść kasę na ogarnięcie tego więc może spotkamy się w sobotę nad zalewem i stamtąd ruszymy na jakieś zakupy małe w stylu jakaś szamka bo wieźć ze sobą chyba nie ma co bez lodówki i mogli byśmy się spyknąc z godzinę wcześniej żeby bez stresu to ładnie ogarnąć no i po zakupolach ruszyć paradą (zahaczając o miasto) na miejsce gdzie miało by się odbyć to wszystko ja mogę na bagażnik zapakować grilla o ile mam ruszt bo tego nie jestem pewien co Wy na taką opcję??
-
Spociki w Skierniewicach
konwaliowa 20
-
[ALL B5] Słabo widoczny FIS
a ja znalazłem takie coś: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-INSTRUMENT-CLUSTER-LCD-COMPUTER-DISPLAY-REPAIR_W0QQitemZ220367211419QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Vehicles_Manuals_Litterature_ET?hash=item220367211419&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1689|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A
-
Spociki w Skierniewicach
ja w ramach rekompensaty spróbuje skołować kolegę z b5 zna się z malinem01, to może razem chłopaki by przylecieli
-
Spociki w Skierniewicach
kurde tak myśle sobie, że może też aż tak się nie będę bawił bo wtryski miałem ostatnio sprawdzane i są w bardzo dobrym stanie to w sumie troche szkoda się ich pozbywać na dobrą sprawę bo nie ma co z "dizla" robić kosiarki mi głównie chodzi o to że jak będzie trzeba to się ładnie zbierze zresztą pogadamy na tym grillu dokładniej(z tego co poczytałem to ma się dziać w Twoich rejonach i masz coś ogarniać to rozumiem, że też się zjawisz), ale ja tak czy siak jestem zdecydowany muszę tylko zrobić sprawdzenie samochodu żeby nie wyszła kwestia, że pojedziemy i się okaże, że coś nie bangla plus musze się jeszcze kata pozbyć, ale to już chyba najmniejszy problem
-
Spociki w Skierniewicach
no w sumie coś w tym jest, ale ja nie wiem czy jestem już psychicznie gotowy na więcej mocy bo od wymiany turbiny ciągle nie mogę się przyzwyczaić do mocy jaka powinna być i często zdarza mi się jeździć dużo za szybko. no i jeszcze te wtryski chce ogarnąć żeby była już konkretniejsza baza bo celuje gdzieś pod te 170 km i z tego co poczytałem na forum to wcale nie jest to takie wzięte z chmur tylko całkiem realny wynik, a to już by było całkiem sympatycznie a Ty jak już gotowy na więcej mocy ?? a Ty będziesz na golasa to wymieniał tzn. sam program bez wtrysków wydajniejszych, większego IC ?? No i najważniejsze łapałeś już kontakt z rogalotim może odnośnie kosztów?? bo ja jestem gotowy gdzieś na 900-1300 za chip
-
Spociki w Skierniewicach
nie nie dam rady juwenalia mam , ale na grilla postaram się być
-
[B5 1Z] Czarny traktor .:campino:.
Poza tym nieszczęsnym budzikiem to furka całkiem spoko dobry kolorek i baza żeby coś powalczyć dalej, a to, że wszyscy rzucili się na tą szafe to tylko świadczy jak dobrze wszyscy potrafią znaleźć pomyłkę i nie traktuj tego jako pocisk tak mi się przynajmniej wydaje
-
Spociki w Skierniewicach
ciesz się, że tylko kierunek ja ostatnio dostałem butelką(po wódzie) w maskę i troszkę się zdenerwowałem, ale co zrobisz jak ktoś się urodzi pufą to tak jest..
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
no akurat soniacz to takim turbo dobrym radiem to nie jest bo gra głośno, ale nie tak czysto jak np. Alpine lub Pioneer zależy czego się oczekuje ja mam w jednym samochodzie sony gt-300 na głośnikach infinity w Audi Alpine 9845 więc totalny bez szaU z seryjnymi głośnikami z przodu(jak dla mnie to są bardzo dobre)tył plus skrzynia na piecu, ale po tym jak wymieniałem radia między samochodami to... Alpine The Best a właśnie tą Alpine kupiłem za coś koło 300 stówek
-
[B5 1Z] Czarny traktor .:campino:.
ja u siebie z AFN'a po zmianie turbulum od AWX'a bek nowego softu pocisnąłem 210 może by doszło z 1-2, ale droga mi się kończyła także jak nie masz tam coś grzebane to chyba mamy do czynienia z jakimś fenomenem, albo może masz koła 14 i takie przekłamanie na licznik idzie
-
Spociki w Skierniewicach
ale mi chodziło też o coś innego po prostu myślałem, że ma światła valeo te z 2 liftu, a nie ma, czyli nie było kwestii
-
Spociki w Skierniewicach
no a mnie prawdopodobnie nie będzie, jakieś juwenalia mam czy coś akurat szkoda trochę, ale myślę że impreza może być konkret