Treść opublikowana przez Pulpit
-
[B5 AFN] Kłopot z silnikiem - kręci, ale nie chce zapalić
możesz im zrobić świnie jak chcesz tylko pytanie czy się akurat tak trafi bo samo paliwo z bańki jak pójdzie do ekspertyzy to na nie wiele się zda bo się tego wyprą, a jak przyjeżdża kontrola to przeważnie jest taki nie fart, że zawsze wszystko gra,, a z tym shell'em to poleciałeś ja myślałem, że jak shell to shell i już spokojnie tam z 3 baki zalałem, ale szczerze ja nie mam z tym najmniejszych problemów, ale skoro coś się trafiło czyli powrót na bp
-
Spociki w Skierniewicach
na grzybkach w Żywcu też nie jest źle :>
-
Spociki w Skierniewicach
to pewnie zależy od tego na jakich plażach robi się takie zdjęcia
-
Spociki w Skierniewicach
np. top 10 zdjęć panienek na plażach
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
to może łatwiej będzie zmienić radio ja mam na sprzedaż Alpine CDA-9845r 1 wyjście RCA jak coś bo dziś zakupiłem 9855r więc tamto mi będzie tylko leżało
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
ja nie mam pojęcia, ale jeśli miałbym strzelać to obstawiam nisko napięciowe no, ale to już jakiś sposób na podłączenia wzmaka jest może zadzwoń do kolesia od tej licytacji on będzie wiedział i taką wiedzę raczej posiada
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
nie nie nieszczelność wiem jak słychać sam to miałem, to było coś innego chyba że w 2.5 tak to właśnie brzmi
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
Też jestem tego zdania, ale myślałem, że nawet jeśli się go założy to nie będzie efektu, a to co usłyszałem dzisiaj chodzi za mną do tej pory i tak sobie myślę, że całkiem spoko rzecz chociaż osobiście bym u siebie tego nie założył
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
coś takiego wylookałem i to może być wyjście na serie radio i wzmaka http://allegro.pl/item659942308_wyjscie_sygnalowe_line_out_mini_iso_4xrca.html pytanie tylko czy mini ISO tammożna podpiąć
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
czy ja wiem dzisiaj przejeżdżał koło mnie 2.5 tdi A6 i nie miał takiego pssss jak w japońskich kosiarkach, ale coś było i jak dla mnie całkiem fajnie to brzmiało
-
Spociki w Skierniewicach
rzeźnicki tekst
-
Spociki w Skierniewicach
no właśnie nie jestem pewien czy stówka odpada tak co osobę jak na moje to poniżej tego 1100 nie zejdzie musiało by być już więcej osób chyba bo jak widziałem jak ustawiali się na grupowe wirusy w 10 osób to wychodziło im chyba po 900 od samochodu
-
Spociki w Skierniewicach
no myślę, że "koło" trzeba liczyć spokojnie
-
Spociki w Skierniewicach
no ja w sumie to powoli jestem przygotowany, że tak powiem a jak by nas było 3 to może by się udało coś więcej "stargować" :gwizdanie:
-
[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?
a ja zanim kupiłem A4 zastanawiałem się nad kilkoma autkami ( civic VTi, alfa 156, volvo c70 ) i ostatecznie jak zacząłem oglądać A4'ki to juz nie odpuściłem i wiedziałem, że musi być A4 Audi jedyna słuszna marka
-
Spociki w Skierniewicach
ja umiem usuwać błędy , ale tak na poważnie to i ja się podłącze do tematu bo kabel mam, ale logów dynamicznych i tak dalej to nie za bardzo, ale gdzieś jest jakiś tutorial delikatnie łopatologiczny na forum można by to ogarnąć i zrobi na kolejnym spociku jakieś małe vagowanko ja kabel i oprogramowanie mogę zorganizować jak coś edit http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html to będzie chyba wszystko w temacie
-
Spociki w Skierniewicach
tylko, że już ankieta chyba nie potrzebna bo wybór dokonany podobno pewnie niedługo zobaczymy to na żywo
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
no jak dla mnie Tomasony wyglądają też najlepiej
-
Spociki w Skierniewicach
to może ambitnie stolyce przebijemy, ale wtedy to chyba by przenieść całe forum na ten wątek
-
Spociki w Skierniewicach
no to jest o co walczyć
-
Spociki w Skierniewicach
ja się piszę więc 1.Pulpit
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem
no właśnie ja brałem elementy silniczka z pompki z golfera 3 wszystko ładnie podchodzi, a właściwie jest identyczne, a cena pompki do audi od 200 w górę, a do golfa od 80, a przekaźnik to które to ?? będę mógł to wyciągnąć z tej pompki z golfera bo w sumie to jest sprawna brakuje w niej tylko elementu silniczka??
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
to i ja na razie większe turbo (od AWX'a ) i kat wybebeszony
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem
Witam mam problem jak w temacie, a mianowicie jakiś czas temu umarła mi pompa od centralnego (połamały się te plastiki, które drążą powietrze) kupiłem pompę wymieniłem elementy wszystko ładnie śmigało, ale ostatnio zaczęła działać tylko w jedną stronę, zamyka, a nie otwiera przy otwieraniu nie słychać też pompy czy to mogą być jakieś styki na pompie czy raczej coś "grubszego" może ktoś miał podobny temat ??
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
te głośniki to na tył chyba całkiem spoko, a co do pieca to nie za bardzo wiem ja sam wyplułem swojego concterta na rzecz czegoś z wyjściami RCA , lae na bank da się jakoś podłączyć pod oryginalne nie wiem czy nie jest taki myk, że podłącza się do kabli głośnikowych (wychodzących z radia) takiej przejściówki zakończonej RCA, ale to tylko moje domysły