Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. możesz im zrobić świnie jak chcesz tylko pytanie czy się akurat tak trafi bo samo paliwo z bańki jak pójdzie do ekspertyzy to na nie wiele się zda bo się tego wyprą, a jak przyjeżdża kontrola to przeważnie jest taki nie fart, że zawsze wszystko gra,, a z tym shell'em to poleciałeś ja myślałem, że jak shell to shell i już spokojnie tam z 3 baki zalałem, ale szczerze ja nie mam z tym najmniejszych problemów, ale skoro coś się trafiło czyli powrót na bp
  2. na grzybkach w Żywcu też nie jest źle :>
  3. to pewnie zależy od tego na jakich plażach robi się takie zdjęcia
  4. np. top 10 zdjęć panienek na plażach
  5. to może łatwiej będzie zmienić radio ja mam na sprzedaż Alpine CDA-9845r 1 wyjście RCA jak coś bo dziś zakupiłem 9855r więc tamto mi będzie tylko leżało
  6. ja nie mam pojęcia, ale jeśli miałbym strzelać to obstawiam nisko napięciowe no, ale to już jakiś sposób na podłączenia wzmaka jest może zadzwoń do kolesia od tej licytacji on będzie wiedział i taką wiedzę raczej posiada
  7. nie nie nieszczelność wiem jak słychać sam to miałem, to było coś innego chyba że w 2.5 tak to właśnie brzmi
  8. Też jestem tego zdania, ale myślałem, że nawet jeśli się go założy to nie będzie efektu, a to co usłyszałem dzisiaj chodzi za mną do tej pory i tak sobie myślę, że całkiem spoko rzecz chociaż osobiście bym u siebie tego nie założył
  9. coś takiego wylookałem i to może być wyjście na serie radio i wzmaka http://allegro.pl/item659942308_wyjscie_sygnalowe_line_out_mini_iso_4xrca.html pytanie tylko czy mini ISO tammożna podpiąć
  10. czy ja wiem dzisiaj przejeżdżał koło mnie 2.5 tdi A6 i nie miał takiego pssss jak w japońskich kosiarkach, ale coś było i jak dla mnie całkiem fajnie to brzmiało
  11. rzeźnicki tekst
  12. no właśnie nie jestem pewien czy stówka odpada tak co osobę jak na moje to poniżej tego 1100 nie zejdzie musiało by być już więcej osób chyba bo jak widziałem jak ustawiali się na grupowe wirusy w 10 osób to wychodziło im chyba po 900 od samochodu
  13. no myślę, że "koło" trzeba liczyć spokojnie
  14. no ja w sumie to powoli jestem przygotowany, że tak powiem a jak by nas było 3 to może by się udało coś więcej "stargować" :gwizdanie:
  15. Pulpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a ja zanim kupiłem A4 zastanawiałem się nad kilkoma autkami ( civic VTi, alfa 156, volvo c70 ) i ostatecznie jak zacząłem oglądać A4'ki to juz nie odpuściłem i wiedziałem, że musi być A4 Audi jedyna słuszna marka
  16. ja umiem usuwać błędy , ale tak na poważnie to i ja się podłącze do tematu bo kabel mam, ale logów dynamicznych i tak dalej to nie za bardzo, ale gdzieś jest jakiś tutorial delikatnie łopatologiczny na forum można by to ogarnąć i zrobi na kolejnym spociku jakieś małe vagowanko ja kabel i oprogramowanie mogę zorganizować jak coś edit http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html to będzie chyba wszystko w temacie
  17. tylko, że już ankieta chyba nie potrzebna bo wybór dokonany podobno pewnie niedługo zobaczymy to na żywo
  18. no jak dla mnie Tomasony wyglądają też najlepiej
  19. to może ambitnie stolyce przebijemy, ale wtedy to chyba by przenieść całe forum na ten wątek
  20. no to jest o co walczyć
  21. ja się piszę więc 1.Pulpit
  22. no właśnie ja brałem elementy silniczka z pompki z golfera 3 wszystko ładnie podchodzi, a właściwie jest identyczne, a cena pompki do audi od 200 w górę, a do golfa od 80, a przekaźnik to które to ?? będę mógł to wyciągnąć z tej pompki z golfera bo w sumie to jest sprawna brakuje w niej tylko elementu silniczka??
  23. to i ja na razie większe turbo (od AWX'a ) i kat wybebeszony
  24. Witam mam problem jak w temacie, a mianowicie jakiś czas temu umarła mi pompa od centralnego (połamały się te plastiki, które drążą powietrze) kupiłem pompę wymieniłem elementy wszystko ładnie śmigało, ale ostatnio zaczęła działać tylko w jedną stronę, zamyka, a nie otwiera przy otwieraniu nie słychać też pompy czy to mogą być jakieś styki na pompie czy raczej coś "grubszego" może ktoś miał podobny temat ??
  25. te głośniki to na tył chyba całkiem spoko, a co do pieca to nie za bardzo wiem ja sam wyplułem swojego concterta na rzecz czegoś z wyjściami RCA , lae na bank da się jakoś podłączyć pod oryginalne nie wiem czy nie jest taki myk, że podłącza się do kabli głośnikowych (wychodzących z radia) takiej przejściówki zakończonej RCA, ale to tylko moje domysły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.