Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. z tego co widzę to te światła nie są poliftowe, to poprostu xenon sory, ale ja mam identyczne światła i nie mam xenonów choć mogę mieć bo wystarczy zestaw HID, ale tak czy siak światła są nowsze niż auto a przebieg to wiadomo test zegarów i będzie jasne że te 80k jest praktycznie nie wykonalne edit: mój błąd te światła są dzielone więc jakieś depo czy coś innego mój błąd wcześniej tego nie zauważyłem
  2. no ja się nie zgodzę nie mam potu USB ani czytnika kart, a radia Safari też nie posiadam ja wole muzykę z z płyty a najlepiej w formacie Audio
  3. No ta pierwsza całkiem tylko ma światła poliftowe z przodu, a jest '98 więc mogło się coś tam dziać, a co do środka to brak pytań
  4. no to się pięknie załatwiłeś A jakie działanie ma ta turbina dolotu bo nawet na allegro tego za bardzo nie ma. Ile nowa przepływka do furaka ??
  5. lepiej dołóż 100 zł do tych 200 zł i kup jakąś używaną Alpine jak dla mnie najlepsze wyjście jest takie
  6. po otwasrciu ECU masz puszki kabelki i inne ja kablem obszedłem do o koła tego i z tyłu ecu w okolicach śrub z, tórą bywa problem puszczałem kable w dól nie trzeba nic kombinować z licznikiem one spokojnie tam wyjdą w lukach po między tymi kablami jak rozbierzesz i spróbujech to myślę, że nawet się nie zdążysz dobrze wkurw**ć i kabelek masz w kabinie max 15 min roboty i to jakiejś ekstremalnej sytuacji no i oczywiście to też prawda
  7. i ja przechodziłem do ECU w okolicach tej karbowaniej osłonki na przewody (powyżej niej)
  8. musisz zrobić dziurke gdzieś w obudowie ECU ja dziurawiłem gumę oczywiście trzeba ściągnąć obudowę trochę zabawy jest ze śrubą przy podszybiu, ale pójdzie później to sobie ładnie układasz i przeciągasz mniej więcej(tak jak idzie wiązka) ja celowałem w oświetlenie stóp kierowcy :>, pasowało też by ściągnąć plastik spod kolan kierowcy, żeby go wyłapać no i masz przewód w kabinie
  9. no tylko, że 2,8 w "bicie" to pali z 3 razy tyle co ADP taka mała dygresja ja u siebie ciągle szukam wtrysków(216) jak narazie, ale poza tym bede wymieniał kluczyk na scyzoryk i myślę, że stanie się to wcześniej niż zmiana wtyrsków
  10. No jak mus to mus
  11. ja co do sesji jestem na tak , ale co do miejsca to doszedłem do wniosku, że ja nie mam w głowie jakiejś fajnej lokacji także ja się zdaje na resztę :gwizdanie:
  12. a jak tą kwestie rozwiązać może masz jakieś pompki skoro pisałeś, że tak przekładałeś to może jakieś foto by się udało strzelić to by dla potomnych zostało
  13. czyli kupują tą: http://www.allegro.pl/item598481397_vw_passat_golf_pompka_zamka_centralnego.html przerzucę silnik do mojej i to będzie "śmigać"??
  14. Mam taki problem, że w mojej pompie od centralki rozsypał się wirnik oraz element który go napędza (w kształcie krzyżyka) mam pompę z wejściem na 2 rurki np taka: http://www.allegro.pl/item591914520_audi_pompa_centralnego_rozne_numery.html i moje pytanie jest takie czy mogę kupić np taką : http://www.allegro.pl/item591914497_audi_a4_pompa_centralnego.html i po prostu przełożyć te elementy, które rozsypały się w mojej wyglądają podobnie, ale czy są identyczne wie ktoś może??
  15. może parking w nieborowie pod hotelem zajazdem czy czym tam z kołem od młyna na wjeździe?
  16. no to z mojej strony fot nie wrzucę w tym tygodniu bo niestety zapomniałem o karcie pamięci, a do końca tygodnia akademik /miskuzi/
  17. ja wrzuce te które ja mam jutro a co z kolegą z tomaszowa z 1.8 T, który miał małe problemy ze sprawnym odjechaniem ??
  18. lista ostatnio też nie była zbyt okazała, a zjawiło się sporo ludzi, ale nie tyle ile będzie w sobotę oczywiście
  19. przyda się na pewno nie mam aż tak styranych tych rączek, ale odnowione wyglądają bardzo nice
  20. 1. paulo77 + 1 2. Pulpit + może, ale to bardzo może coś mi się uda zwerbować bo coś są nie chętni jakąś pracą się wymawiają
  21. rok to jeszcze żaden wynik u nas byli już tacy agenci, którzy już po kilka lat śmigali na nie polskich blachach. Grunt żeby Cie tylko nie przypilili za to
  22. tylko żeby deszczyk nie poniszczył planów bo w prognozie coś tak postraszyli na sobotę
  23. Życie
  24. A dziękować w sumie to od początku miała być czarna, ale ostatecznie chciałem mieć tą która będzie troszkę bardziej oryginalna i wydaje mi się, że jest, ale dokładnie o to mi chodziło :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.