Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. Parkin pod tesco może lepiej nie, ostatnio tylko we dwóch trafiliśmy a tak poważnie to jak dla mnie to miejsce dowolne najwyżej się GPS'a zapnie
  2. Zgadzam się z kolegą, że lepiej byłoby może troche poczekać na lepsza pogodę. Ja dodatkowo czekam na nowe fele. Mam nadzieje, że w połowie marca jak pogoda dopisze będą już założone :gwizdanie: A tak w ogóle to gdzie dokładnie robicie spoty, pytam bo jeszcze na żadnym nie byłem chyba jeszcze takiego spota z prawdziwego zdarzenia to w skc nie bylo :) no raczej nie było chyba, że dwu-samochodowy spot jest tym z prawdziwego zdarzenia ale co tam przynajmniej ładne foty porobiliśmy furek, a ta kwestia pogody jest chyba niezłym wyznacznikiem do daty spota w sumie też myślę, że można poczekać do któregoś marca, chociaż fele mam te same co na lato :evil:
  3. No na spawanie to warunków za bardzo nie mam więc muszę jakiegoś rozbitka szukać i się pobawić.
  4. u siebie w furaku zobaczyłem już wszystkie mozliwe kontrolki w jednym czasie i to wlasnie przez padniety aku
  5. Witam mam problem z fotelem i to kierowcy zeby było śmiesznie polega to na tym, że wpadając na hopke i jeśli wcześniej sie nie zapre o kiere to mam kołyske i suptelne przejście fotela do pozycji stabilnej.Wyjmowałem to siedzenie, wiem w czym problem ( blaszka która łączy rączke od regulacji góra-dół siedzenia,a trybikiem, w który wpada bolczyk jest blaszka około 10 cm. długości pękł mniej więcej w połowie) Ogólnie na początku było to nawet fajne, ale teraz stało sie poprostu irytujące i z deczka niebezpieczne bo jak zaczyna mnie bujać 150 naprawde nie jest zbyt halo. No i teraz moje pytanie czy jest możliwość skutecznego naprawienia tej usterki ??
  6. Cieplej sie zrobi to frekwencja wzrosnie bankowo. Tak czy siak w sobote widzimy swoje a4-y
  7. Też się pisze, ale coś ludzi nie za wiele
  8. Ja tam pokonywalem trase anglia-Polska z jednym godzinnym przystanikiem i przy wzroscie 185 nie moge powiedziec nic zlego na bol nog tylko fotelik troszke do gory poszedl i po bolu.Ale jesli mowisz o A4 na codzien bujajac sie (bez jakich kolwiek pociskow w Twoja strone ) autobusem SUV od Volvo to sorry
  9. Zgodze sie co do kolorku bardzo ladny tez mam taki nawet silnik sie zgada tylko moja "poliftowa" ogolnie to mi sie podoba poza kiera
  10. Ok dzięki wielkie za info czyli jeśli ma śmigać pilot to w grę wchodzi tylko ta z oznaczeniem M?? I czy jest możliwość naprawienia takiej pompeczki bo pięć stówek to już kasa, za którą można szybki ściemnić
  11. Jak w temacie czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć po danych z profilu i tym ze mam 4 szybki w prądzie jaką pompkę do centralki potrzebuje nie mam aktualnie samochodu ze sobą, a pompę i tak mam do wymiany wiec pomyślałem, że może udalo by mi się ją w tym tygodniu zdobyć .jeśli ktoś by pomógł to był bym wdzięczny za ewentualne linki do stron gdzie mogę takową nabyć z góry wielki dzieki
  12. Fajna audiczka i ten kolorek jak dla mnie kozak i nie mowie tego dlatego ze mam taki sam oczywiscie
  13. ja rownież i zarazem , a w przyszłym tygodniu wraca moja furka , posiedzi trochę u mechanika, ale za to powinna być "gitara". Na prawdę tylko dni odliczać do odzyskani swojego "furaka" od mechanika.. Branoc
  14. W Płocku też nie sypie
  15. i zarazem jutro kolosik, a jeszcze nie wiem z czego
  16. mi by pasowala chyba tylko sobota i to to tak najwczesniej za jakies 2 tygodnie przy dobrych wiatrach
  17. no ja tez jestem tego zdania ale ktos juz wczesniej poruszyl kwesitie ewentualnego wychlodzenia ja tylko poszedlem za ciosem i przytaknalem choc sadze ze pogoda to nie za duzy problem
  18. aura
  19. to ze zimno to fakt ale na audi popatrzec mozna ewentualnie wykolowac jakis szoferow to mozna by troszke atmosfere rozgrzac ale tak powaznie to chyba cos w tym jest ze to juz raczej pod wyzwanie zaczyna podchodzic
  20. ja obstawiam tez na 16 ale rowniez nie na 100% ostatnio nawet je wyjmowale, ale za nic nie moge sobie przypomniec jakiej srednicy one byly[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:08_________________________________________________ jak nie masz to mozliwe ze wcale nie miales pewnie nowa instalacja do pociagniecia ale raczej zadna filozofia ja u siebie ciagnalem progami i nie potrzebowalem na to wiecej niz pol godzinki troszke trudniej upolowac jakas szparke zeby dojsc tymi kablami do radia ale w sumie i to jakos idzie
  21. ja tam tez sie wciaz pisze, aktualnie nie mam czym podjechac bo sie furak u mechanika schował na jakis czas ,ale kiedy tylko go odzyskam to i'm ready jak to sie mowi :gwizdanie:
  22. no to ja drugi ale chyba moja w miarę przytomna obecność się zakończy w niezbyt długim czasie (kochany akademik )
  23. wydaje mi sie ze zeby skasowac to na stale, trzeba pocagnac do siebie lub zrobic cos z tym "dzyndzelkiem" po lewej stronie(podswietlanie deski ,przestawianie zegarka) bo ostatnio przegladalem instukcje i wydaje mi sie, ze tak sie powinienes uporac z tym problemem
  24. No ja też się mogę kiedyś bujnąć z Łowicza nie jest daleko, a można chyba by i w jakimś team-ie polecieć z tego co widziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.