Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. a jak jest w black edition to już jest kosa konkretna raz miałem okazje prowadzić taką właśnie i jest po prostu coś pięknego jak to się trzyma drogi i jak hamuje jak dla mnie najlepsza z Audic jaka powstała nawet avanta w RS-ie toleruje, a to rzadkość
  2. http://www.joemonster.org/art/11135/Kup_Audi_niespodzianke_dostaniesz_gratis
  3. ja nie mówię, że nie, ale tak jak jest napisane wyżej złamie się prędzej czy później z naciskiem na wcześniej na logike przecież jak jedziesz to to wszystko pracuje drzwi też więc przy kontakcie z taka polską dziurą to jak nie masz Q to nic jej już nawet przez chwile nie utrzyma w jednym kawałku
  4. nie ma RS'a w budzie b8 albo b5 albo b7 od 2005 jest w b7 czyli 420 koni i to już jest szaU
  5. tylko, że calibra nie ma ramek w serii, a 80-tka pewnie się połamała
  6. przód 13, półka 16, ale żeby wsadzić tam coś nie seryjnego potrzebne są dystanse bo nie do końca podchodzi okrągły głośnik, a z mocą to nie wiem ja u siebie jestem na etapie ciągnięcia wszystkiego przez wzmacniacz
  7. no to nieźle znowu się coś pierdzieli żeby nie było, że OT to widząc to w głowie musi wyglądać całkiem nice
  8. a jest tu jakieś zdięcie?? jeśli tak to ja nic nie widzę
  9. Pulpit odpowiedział(a) na samdar temat w 1.9TDI
    no ja też bym rozrząd obstawił kumplowi też a4 zgasła tyle, że pasek nie pękł tylko zapłon się przestawił i jako ciekawostka stało mu isę to przy 200 na godzine i mówił, że ciekawe przeżycie brak wspomaganie i hamulców na dobrą sprawę coś pięknego
  10. było coś o tym, ale tam jest kwestia straty ponieważ nie cała membrana ma wylot w maskownice. A żeby przód dobrze zagrał trzeba tłumić drzwi i ładować panele na 16-tki przynajmniej tak mi się wydaje. A jeśli taki zabieg poszedł to chyba nie kładzie się głośników w półkę z tyłu bo psuja delikatnie efekt. Także najlepsze wyjście to dobry przód plus skrzynka w bagażnik, ale to tylko tak jak mnie się wydaje. Jak jestem w błędzie to poprawcie mnie bo sam powoli zbieram graty żeby granie ogarnąć w furaku, a nie chciałbym spierdzielić od razu na starcie
  11. oj Ci małoletni to byli nieźli, a u mnie szybka otwarta i nawa zapięta, ale została więc sukces, a radyjko się rozkraczyło przed zlotem więc nie straszni byli
  12. dobre foty i jeszcze lepsza frekwencja, ale mam jedno pytanie jak wyszło z kolegą któremu bateryjka padła parkingu pod marketem ja nie miałem kabli żeby jumper'ka uskutecznić, a wszyscy wystrzelili juz w stronę Widoku na rondo, wie ktoś może??
  13. Tylko z tym zdejmowaniem znaczka poczekaj aż się trochę temperatura podniesie bo teraz może być ciężkawo chyba, że z suszareczką powalczysz, a później do polerowania nie polecam "TEMPO" bo u mnie np. po tym zabiegu jak by delikatnie lakier wypaliło, ale to może tylko w moim przypadku. Myślę, że jak porządnie usuniesz klej to konkretne umycie załatwi sprawę
  14. Ładna Ładna ale znaczek z klapy "A4" jakoś tak bez pojemności goło wygląda , pokrowce na zagłówkach też jakoś się gryzą no i światełka tył trochę "na razy", ale najważniejsze, żeby Tobie się podobało
  15. no w płocku jest całkiem sympatycznie, ale pod snow drifty niż na spota, ale do weekendu powinno być już dobrze tak jest na prognozach : Sobota, 14.03.2009 6 0 °C 1024 hPa Śnieg: 0.0 mm Deszcz: 0.0 mm Wiatr: 8 km/h ciśnienie troche wysoki , ale poza tym jak będzie tak to już jest nieźle
  16. no to wygląda całkiem spoko jak się zrobi takie, żeby było kilka furaków plus jakiś ładny opisik pod to myślę, że będzie to wyglądało całkiem spoko
  17. dobrze będzie grunt żeby na pierwszym frekwencja dopisała póxniej już powinno byc tylko lepiej a jak na razie to i ja się dołączam do pomysłu z podpisem
  18. i to jest sposób na ekonomiczną jadę
  19. no to : 1.pulpit
  20. na Starym Rynku w łowiczy o 15:00 my już tak wstępnie ustaliliśmy z chłopakami jak byś sie zdecydował jechać przez łowicz to się jakoś nr fona wymienimy bo wiem, że się w takich sytuacjach przydaje no foty fajne są, ale jak frekwencja na tym bedzie podobna to zwatpie i przenośimy się chyba na łowicz bo co tyle kilometrów trzaskać jak i tak byliśmy tylko my poza tym parking nie był dobrym pomysłem bo jakieś a4 krążyły, ale się żadna nie zdecydowała ostatecznie zatrzymac a w ciemno daje z 70% że to był ktoś z klubu ale cóż trzeba byc dobrej mysli co do kolejnego
  21. ja to będę happy jak umyje furaka lepiej niż przed ostatnim pseudo-spotem udokumentowane zdięciami nadawały by się do strefy śmiechu na dobrą sprawę, a polerować mi się nie chce chyba, że by było naprawdę znośnie pod względem pogody misiek_23 a Ty z łodzi lecisz?? jeśli tak i lecisz przez łowicz to możemy się ustawić i lecieć razem bo z łowicza w sumie chyba ze 3 sztuki polecą albo i więcej
  22. I tak się pewnie najpierw na myjni widzimy
  23. ale nówkę-nówkę czy regenerowaną nówkę bo ja np znalazłem regenerowaną nie używaną za 1300 z roczną gwarancją i jak zadzwoniłem to za tą którą ja mam da mi wstępnie 200-250 zł czyli czyli 1100-1050 zł, ale jeśli mówisz o nówce nie używanej z gwarancją za 1900 to to miało by wtedy sens
  24. Oj tak chillout'cik najlepsza muzyka do jazdy, ale nie dla każdego ja już raz musiałem budzić szofera, który zasnął od chillout'u więc muzyka nie dla każdego
  25. no właśnie jest wzmianka o pilocie,ale ja na ta chwile i tak muszę zrezygnować z tego bo suszareczka mi nie domaga i szukam z AWX'a a to na miesiąc marzec bedzie i tak już niekiepski wydatek poza tym mówiłeś, że można wyrwać ciut taniej więc trzeba poobserwować jak to się będzie prezentować w jakimś okresie czasu dałem rade tyle czasu robić za centralkę to wytrzymam jeszcze troche ale dzięki za info mimo wszystko pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.