Treść opublikowana przez Pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
a jak jest w black edition to już jest kosa konkretna raz miałem okazje prowadzić taką właśnie i jest po prostu coś pięknego jak to się trzyma drogi i jak hamuje jak dla mnie najlepsza z Audic jaka powstała nawet avanta w RS-ie toleruje, a to rzadkość
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/11135/Kup_Audi_niespodzianke_dostaniesz_gratis
-
[ALL B5] Okna bez ram okiennych ?
ja nie mówię, że nie, ale tak jak jest napisane wyżej złamie się prędzej czy później z naciskiem na wcześniej na logike przecież jak jedziesz to to wszystko pracuje drzwi też więc przy kontakcie z taka polską dziurą to jak nie masz Q to nic jej już nawet przez chwile nie utrzyma w jednym kawałku
-
Spociki w Skierniewicach
nie ma RS'a w budzie b8 albo b5 albo b7 od 2005 jest w b7 czyli 420 koni i to już jest szaU
-
[ALL B5] Okna bez ram okiennych ?
tylko, że calibra nie ma ramek w serii, a 80-tka pewnie się połamała
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
przód 13, półka 16, ale żeby wsadzić tam coś nie seryjnego potrzebne są dystanse bo nie do końca podchodzi okrągły głośnik, a z mocą to nie wiem ja u siebie jestem na etapie ciągnięcia wszystkiego przez wzmacniacz
-
[ALL] Ukryte wentyle
no to nieźle znowu się coś pierdzieli żeby nie było, że OT to widząc to w głowie musi wyglądać całkiem nice
-
[ALL] Ukryte wentyle
a jest tu jakieś zdięcie?? jeśli tak to ja nic nie widzę
-
[B5 AFN] Nagle zgasł
no ja też bym rozrząd obstawił kumplowi też a4 zgasła tyle, że pasek nie pękł tylko zapłon się przestawił i jako ciekawostka stało mu isę to przy 200 na godzine i mówił, że ciekawe przeżycie brak wspomaganie i hamulców na dobrą sprawę coś pięknego
-
[ALL B5] Jakie markowe głośniki pasują do B5 ?
było coś o tym, ale tam jest kwestia straty ponieważ nie cała membrana ma wylot w maskownice. A żeby przód dobrze zagrał trzeba tłumić drzwi i ładować panele na 16-tki przynajmniej tak mi się wydaje. A jeśli taki zabieg poszedł to chyba nie kładzie się głośników w półkę z tyłu bo psuja delikatnie efekt. Także najlepsze wyjście to dobry przód plus skrzynka w bagażnik, ale to tylko tak jak mnie się wydaje. Jak jestem w błędzie to poprawcie mnie bo sam powoli zbieram graty żeby granie ogarnąć w furaku, a nie chciałbym spierdzielić od razu na starcie
-
Spociki w Skierniewicach
oj Ci małoletni to byli nieźli, a u mnie szybka otwarta i nawa zapięta, ale została więc sukces, a radyjko się rozkraczyło przed zlotem więc nie straszni byli
-
Spociki w Skierniewicach
dobre foty i jeszcze lepsza frekwencja, ale mam jedno pytanie jak wyszło z kolegą któremu bateryjka padła parkingu pod marketem ja nie miałem kabli żeby jumper'ka uskutecznić, a wszyscy wystrzelili juz w stronę Widoku na rondo, wie ktoś może??
-
[ALL B5] Moja bordowa 1.6-stka :)
Tylko z tym zdejmowaniem znaczka poczekaj aż się trochę temperatura podniesie bo teraz może być ciężkawo chyba, że z suszareczką powalczysz, a później do polerowania nie polecam "TEMPO" bo u mnie np. po tym zabiegu jak by delikatnie lakier wypaliło, ale to może tylko w moim przypadku. Myślę, że jak porządnie usuniesz klej to konkretne umycie załatwi sprawę
-
[ALL B5] Moja bordowa 1.6-stka :)
Ładna Ładna ale znaczek z klapy "A4" jakoś tak bez pojemności goło wygląda , pokrowce na zagłówkach też jakoś się gryzą no i światełka tył trochę "na razy", ale najważniejsze, żeby Tobie się podobało
-
Spociki w Skierniewicach
no w płocku jest całkiem sympatycznie, ale pod snow drifty niż na spota, ale do weekendu powinno być już dobrze tak jest na prognozach : Sobota, 14.03.2009 6 0 °C 1024 hPa Śnieg: 0.0 mm Deszcz: 0.0 mm Wiatr: 8 km/h ciśnienie troche wysoki , ale poza tym jak będzie tak to już jest nieźle
-
Spociki w Skierniewicach
no to wygląda całkiem spoko jak się zrobi takie, żeby było kilka furaków plus jakiś ładny opisik pod to myślę, że będzie to wyglądało całkiem spoko
-
Spociki w Skierniewicach
dobrze będzie grunt żeby na pierwszym frekwencja dopisała póxniej już powinno byc tylko lepiej a jak na razie to i ja się dołączam do pomysłu z podpisem
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
i to jest sposób na ekonomiczną jadę
-
Spociki w Skierniewicach
no to : 1.pulpit
-
Spociki w Skierniewicach
na Starym Rynku w łowiczy o 15:00 my już tak wstępnie ustaliliśmy z chłopakami jak byś sie zdecydował jechać przez łowicz to się jakoś nr fona wymienimy bo wiem, że się w takich sytuacjach przydaje no foty fajne są, ale jak frekwencja na tym bedzie podobna to zwatpie i przenośimy się chyba na łowicz bo co tyle kilometrów trzaskać jak i tak byliśmy tylko my poza tym parking nie był dobrym pomysłem bo jakieś a4 krążyły, ale się żadna nie zdecydowała ostatecznie zatrzymac a w ciemno daje z 70% że to był ktoś z klubu ale cóż trzeba byc dobrej mysli co do kolejnego
-
Spociki w Skierniewicach
ja to będę happy jak umyje furaka lepiej niż przed ostatnim pseudo-spotem udokumentowane zdięciami nadawały by się do strefy śmiechu na dobrą sprawę, a polerować mi się nie chce chyba, że by było naprawdę znośnie pod względem pogody misiek_23 a Ty z łodzi lecisz?? jeśli tak i lecisz przez łowicz to możemy się ustawić i lecieć razem bo z łowicza w sumie chyba ze 3 sztuki polecą albo i więcej
-
Spociki w Skierniewicach
I tak się pewnie najpierw na myjni widzimy
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
ale nówkę-nówkę czy regenerowaną nówkę bo ja np znalazłem regenerowaną nie używaną za 1300 z roczną gwarancją i jak zadzwoniłem to za tą którą ja mam da mi wstępnie 200-250 zł czyli czyli 1100-1050 zł, ale jeśli mówisz o nówce nie używanej z gwarancją za 1900 to to miało by wtedy sens
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Oj tak chillout'cik najlepsza muzyka do jazdy, ale nie dla każdego ja już raz musiałem budzić szofera, który zasnął od chillout'u więc muzyka nie dla każdego
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
no właśnie jest wzmianka o pilocie,ale ja na ta chwile i tak muszę zrezygnować z tego bo suszareczka mi nie domaga i szukam z AWX'a a to na miesiąc marzec bedzie i tak już niekiepski wydatek poza tym mówiłeś, że można wyrwać ciut taniej więc trzeba poobserwować jak to się będzie prezentować w jakimś okresie czasu dałem rade tyle czasu robić za centralkę to wytrzymam jeszcze troche ale dzięki za info mimo wszystko pozdrawiam