Treść opublikowana przez Pulpit
-
Ceny paliwa marzec 2026
BP ON -5,47 Bliska ON - 5,47
-
Fotoradary - kolejny pomysł
bardzo ciężko to zrobić ( w b5 nie da się) ja mam nisko nalepioną jak się tylko da a nawet milimetr naklejki nie jest zakryty przez wycieraczkę, może po prostu wygnę ramie wycieraczki
-
[B5 AEB] Przekladka quattro
Poczytaj troche tematów na forum w b6 też nie przejdzie chyba od b7 można dopiero takie manewry robić
-
[B5 AEB] Przekladka quattro
przespawać podłogę :gwizdanie: nie przejdzie ten manewr w B5
-
Fotoradary - kolejny pomysł
ulotka za wycieraczką/ brak naklejki
-
[ADP B5] Szum przy hamowaniu ?
ciężko powiedzieć w praktyce wszystko jest możliwe, jutro zobacz sobie te hamulce jeśli będą ok podmień te oponki chwila roboty a to może być również przyczyną
-
[ADP B5] Szum przy hamowaniu ?
5 minut z przełożeniem zabawy wtedy będzie pewniak że to nie to, a jeśli to nie to, to zostaną hamulce a jak sytuacja z hamulcami ?
-
[ADP B5] Szum przy hamowaniu ?
a nie wymieniałeś ostanio klocków i np nie założyłeś jakiś "przeciętnych", albo w drugą stronę nie kończą Ci się hamulce ? albo oponki weź sobie podmień i zobacz czy jest to samo
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
wiesz co tak twierdzi ja z nim tych 100 km nie przejechałem, ale jak by mu dać aparat i wlać gazu za 26 zł to myślę że mogło by wyjść coś koło tego
-
Polecane opony letnie
pirelli p6000 nie polecam 3 sezony na nich przelatałem od nówki sztuki w tamtym tygodniu wymieniłem na zimówki (dunlop sp winter sport m3) i jak zobaczyłem jak wyglądają to się przeraziłem praktycznie nic z nich nie zostało a opona nie była ani stara ani sparciała, może za ostro po zakrętach latałem ale bez przesady 2-3 mm w najwyższym punkcie zostało. poszła już w śmietnik mogłem cyknąć pamiątkowe zdjęcie.
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
kumpel ma 80-tke 2,8 12v 174 km i ten samochod dostaje takie cięgi, że to przechodzi ludzkie pojęcie, ale nadal jeździ i ma się bardzo dobrze o dziwo, przy delikatniej jeździ pali mu koło 9 gazu przy butowaniu cholera wie, ale ogniem z wydechu wali :> także jeśli ta 193 wersja jest tak samo wybaczająca ciężką nogę to dobry motor tylko ma problem z trzymaniem serii, na forum 80-tki widziałem jakieś kosmiczne straty, gdzie wypluwało delikatnie ponad 140 kunia :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co to za guma na sprężynie
to jest do ciągania przyczep campingowych kumpel zakładał to w civicu 6 gen żeby 18" upchnąć
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/300c-heavy-form-i1875988523.html
-
[B5 AJM] Gwintowane zawieszenie MTS-Technik- jak zamontowac?
u mnie jak były wymieniane wahacze po przelocie 270k km to gdyby nie palnik to nawet jakiś radykalny szyita obwieszony bombami nie był by w stanie rozdzielić tych elementy
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
saab najlepszy 577 glosów, 191 czlonków
-
[ALL B5] Zatrzaśnięty bagażnik sedan po II lifcie
musisz jakiegoś małego człowieka dorwać i go tam ze świecą zalogować niech rozkręca
-
[B5 ADR] Co myślicie na temat jazdy na wodzie destylowanej, czyli wodorotlenek
no to skoro nie możesz Ty zrobić jakiegoś filmu czy zdjęć, a zdarza Ci się z tym kolesiem pogadać to czy nie mógł byś mu takiego pomysłu podsunąć, a może już coś kręcił
-
[ALL] 40 tysięcy km a filtr paliwa..
ja wymieniam wszystkie filtry zawsze z olejem co 9-10 tysięcy i chyba nie jest to błędem :gwizdanie: no może oprócz kabinowego
-
[B5 ADR] Co myślicie na temat jazdy na wodzie destylowanej, czyli wodorotlenek
no to jeśli masz do tego taki dostęp to czy mógłbyś nakręcić jakiś filmik z tego i cyknąć jakąś fote tej maszynerii, chyba nie tylko ja bym chciał to zobaczyć :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/instruktaz-ulozenia-kostki-rubika-vt69549.htm http://www.sadistic.pl/samolot-z-papieru-vt69912.htm
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury a faktyczna temperatura cieczy.
troszkę odgrzeje temat więc tak na zegarach nie skacze mi temperatura ciągle na 60 oC odpoczywa, a na 51 kanale na climatronicu tak koło 10 kilometrów dziś miałem stałą 90 oC bez wahań... co to może być ?
-
[B5 ACK] Gaśnie przy hamowaniu
podepnij VAGa może silniczek krokowy
-
[B5 AFN] Mam box-a..co teraz
stara golfina na pewno na boxie
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
ja to bym na początek te hamulce i zbieżność ogarnął z resztą już pójdzie
-
[B6 AWX] Głośny trzask przy redukcji
może masz tam takiego powera pod maską, że po prostu mocowania głośników nie dają rady i w rezonans wpadają