Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką macie TEMPERATURĘ OLEJU w swoim TDi


The a4

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH którzy tu zajrzeli i proszę o wpisanie jaka macie temperaturę oleju w swoich tdi , Ci którzy maja ori nie rezane liczniki z bez fis na ful fis proszę o tym napisać .

Proszę o to ponieważ na naszym forum jest wiele takich tematów ale możne tu uda sie zebrać wszystkie sugestie tak jak w innych watkach np , jaki olej ile oleju itp.itd Bardzo bym prosił o nie śmiecenie tylko konkretnie temperatura jaka macie na blacie na rozgrzanym silniku i jaki to silnik

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pokazuje 90 przy nrmalnej jeździe czasami wskakuje do 100. Natomiast po mieście w lecie potrafi osiągnąć 120 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobil 1,AFN temperatura 90-100 stopni. W czasie letnich upałów i dość ostrej jazdy doszło do 120 stopni, w zimie nigdy więcej niż 90 nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam na 51kanale rozpiska na forum tyle ze tam to ja mam zawsze 90 teraz podpiolem fisa i z czujnika w podstawie filtra wskazuje 120 czy but czy spokojnie.

Na valvoline 5w40 duradlend

I PROSZE NIE MYLIC Z TEMPERATURA CIECZY TU O OLIWE PYTAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna jazda latem 90-100st, butowanie powyzej 140km/h temp rosnie do 110-115st wtedy folguje z jazdą

Zimą nie zwracam na to uwagi, nie zagrzeje sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimę temp. oleju po przejechaniu 30km 80stopni, w lato po przejechaniu takiego samego dystansu przy jeździe do 120km/h 90-100stopni, przy butowaniu na autostradzie do 120 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze temat ruszyl nareszcie jakies konkrety oby tak dalej koledzy a wiec zapraszam ,,,,, Pozdrawiam i dziekuje

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 21:45 ----------

Czy ktoś coś dorzuci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze macie na zewnątrz 30+, macie osłony pod silnikiem oraz na silniku i lecicie jakaś obwodnica po 150-180km/h przez jakieś 15-30km, gwarantowane ze będzie 110-120stopni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna jazda latem 90-100st, butowanie powyzej 140km/h temp rosnie do 110-115st wtedy folguje z jazdą

Zimą nie zwracam na to uwagi, nie zagrzeje sie..

Kowi, jak wskoczy 140 to i tak nic nie bedzie sie działo z olejem

w zeszłe lato mialem awaryjną wycieczkę w gorący dzien, ponad 2 godziny jazdy ponad 200km/h

temperatura oleju caly czas na maxa na blacie i ja miałem tez juz ciepło :decayed:

ale silnik bez zarzutu, olej sladu zuzycia, aż z ciekawości zdjałem pokrywę silnika i NIC, czysto !!!!!!!!!!!

bohater ostatniej akcji to Motul Xlite 0W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev póki biały dym nie leci to uszczelka cała:grin: ale pisze do tych co twierdzą że maja 90stopni stabilne:polew::polew: choć bym próbował to nie uwierze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...