Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
a zyc bedzie powietrzem i miloscia a tak co do tematu- auto kox, czekam na real foty
-
[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
- Moja czarna bestia :) 17' :)
ladnie strzelony byl, oplacalo sie?- [ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
No Hondy to ogolnie maja opinie nie do zajechania,ale Kawy (te nowsze) tez nie sa takie zle,tylko trzeba bardziej dbac i regularnie serwisowac. Nie sa tak idiotoodporne jak Hondy,choc moja 636 tez swoje przeszla,a silniczek miala igielke. W starych kawach pekaly ramy od latania na gumie (tak do 2001 roku). Ale co do niezawodnosci, kumpel mial Zx750 z 1995 ( jak w Mlodych Wilkach ) roku i lata do dzisiaj gdzies tam,a w pi*de dostawala niezle- [ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
No więc tak, moto w końcu w domu, więc można coś napisać i dodać parę lepszych fotek. Co się zmieniło: Nowy lakier z palety Kawasaki Pearl Blazing Orange (czyt. jebitna perłowa pomarańcza ) Wszystkie czarne plastiki odnowione. Carbonowe crashpady. Carbonowe kierunki, odważniki kierownicy, tankpad, fuelcap. Pomarańczowe paski na kołach. Nowy napęd-najmocniejszy DID- złoty łańcuch + zębatki. Filtr powietrza K&N. Świeży olej MOTUL + filtr oleju. + to co było, czyli carbonowe lusterka i carbonowy wydech 4w1 oraz pług. I tak to się prezentuje obecnie:- [ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
na wiosne zrobie porzadne sesje, to zmienisz zdanie- [ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
Zeta przeszla maly "lifting", wiecej info wkrotce- Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
a mnie najbardziej bawia te komentarze wlasnie "nie stac Cie, to sprzedaj auto", "nie masz kasy,to nie tankuj", "nie podoba sie, to jedz do Irlandii". no jak tak ma byc, to niedlugo w Polsce zostana tylko mohery i ksieza. paranoja, to nie jest rozwiazanie, dzis auto dla wielu to narzedzie bardziej potrzebne niz mlotek czy srubokret i w wielu przypadkach po prostu sie NIE DA bez niego obyc,a rzad dobrze o tym wie, wiec wala po kieszeniach kierowcow,a dziur na drogach jak przybywalo tak przybywa,ale to nikogo nie interesuje. eh. bawi mnie tez podejscie tych, ktorzy mowia "dobrze zarabiam, to mi roznicy nie robi te 20gr na litrze, wiec przestancie plakac"- podejscie identyczne jak naszych politykow, ktorzy rowniez maja wys.ane, bo przy ich pensjach maja w pupie ile kosztuje paliwo. a tak jak ktos napisal, kosciola nikt nie ruszy, niedlugo dojdzie do tego,ze za wstep do kosciola bedzie pobierana oplata jak na baletach i moze platne parkingi zrobia z diecezjalnymi parkomatami :polew: a co do slow "jak sie nie podoba, to idz na polityka"- kazdego porzadnego u.upia tam predzej niz zdarzy cokolwiek porzadnego zrobic.- A5 8T 3.0TDI quattro
:kox: A jakie cyferki po programie sie pojawily??- Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
to faktycznie,posiadanie auta w takiej sytuacji finansowej jest konieczne :doh1: ja piszę do ludzi którzy tu narzekają,w tym temacie ,maja auta po 20-30tysi,albo droższe :gwizdanie: to ze ktos ma auto za ile tam tysi nie znaczy,ze ma sie usmiechac z tego,ze jak rzad nie wie skad wziac pieniadze to idzie najprostsza droga i wali po podatkach na paliwo itp, ktore i tak juz jest drogie w porownaniu do zarobkow. burdele by opodatkowali i by na tym lepiej wyszli :decayed:- Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
jak Ktos zarabia 1500,to te 100 zl bedzie dla niego spora roznica. Skoro 100 zl na paliwie miesiecznie to nic, to ja poprosze takie nic do pensji w ramach "wyrownania" To jest jakas parodia, znowu paliwo w gore, bo podatek wiekszy,a i tak nikt z Nas nigdzie tych pieniedzy nie zobaczy pewnie, bo "znikna" w tajemniczy sposob, jak zawsze i za rok znowu bedzie rzad plakal,ze kasy nie ma, wiec do.ebie nastepna podwyzke podatkow i tak w kolko... Porazka. To nie narzekanie stalo sie narodowym sportem, tylko walenie po kieszeni podatnikow stalo sie hobby politykow, ktorzy predzej sie potna niz sobie odbiora,a im to rzeczywiscie te 100 zl nie zrobi wielkiej roznicy,jak sie zarabia pare/parenascie kafli za, powiedzmy sobie wprost, opie.dalanie sie.- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Hehe nie, nie bylo,pojawilo sie wczoraj,bedzie lans- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Maly up newsow, jesli kogos w ogole to interesuje Z felgami na przyszly sezon moze byc problem,bo sporo kasy wladowalem w zrobienie moto i danie Jej drugiego zycia... (efekty zaprezentuje jak bedzie skonczona w odpowiednim dziale ) Ale w miedzyczasie doszedl maly modzik w e46- lusterka i dyfuzor poszly w carbon 3d :gwizdanie: Oto fotki na szybko przy tragicznej pogodzie,auto usmolone ze az wstyd- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
to jednak zostaje??- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
no na tym ostatnim zdjeciu,na tej b6 fele robia robote rancik z tylu daje rade. Volteci kiedys staly na Allegro, nawet w niezlej cenie byly,ale to bylo jakis rok temu,teraz lipa jest. Mysle tez nac Vermilionem Virtus- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
najlepiej wygladala chyba na grafitowych rs4... wtedy bylo teraz wyglada jakos tak...pospolicie- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Zastanawiam sie nad Dotz Mugello w rozmiarze 8.5j/19 przod i 9.5/19 tył... Widza mi sie Rial Daytona albo wlasnie BBS LM,ale dostac je w rozmiarze 19 w jakiejs rozsadnej cenie to niemozliwosc prawie....- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
LMy od maksssa, wiem,ale 7k za felgi 18'' to dla mnie troche za duzo,nawet za kultowy model LM :gwizdanie:- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
pare fotek na szybko, juz raczej ostatnich w tym "letnim" sezonie, czas na zimówki itp. Ostatnio betka dostala nowy olej, filtry, podnioslem tyl bo był za nisko i zalozylem rozpórke. Na wiosne pare zmian na pewno nastąpi- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Krzyże ściągnięte. Ale naklejki z E46Fest zostaje- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
:> Pare nowych fot:- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Hehe nie, motorem bujalem sie tylko u siebie,ale bez imiennej rejki, taka zrobie sobie jak w koncu kupie porządne moto :gwizdanie:- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Black&White... [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 23:39_________________________________________________Pare fot na szybko wlasnego autorstwa, nowym nabytkiem, ktorego jeszcze nie ogarniam No i moj staly towarzysz podrozy- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Mowiac lustro mam na mysli tak,jak bylo gdy Ja kupilem (fotki 1-szy post). UP! A tak to wyglada na dzien dzisiejszy :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 15:54_________________________________________________Dodałem parę fotek w 1-szym poście i trochę go uporządkowałem- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
jeszcze pomysle, moze rozjasnie tylne (na przedniej jest,ale jasniejsza). - Moja czarna bestia :) 17' :)