Treść opublikowana przez kanaper
-
[Audi A4 B5 AFN] Trzeszczenie podczas ruszania i ruchów kierownicą
Może cos ze wspomaganiem ? albo maglownica ?
-
Luzy kierownicy i bujanie
Wymiana pojedynczych wahaczy to nie jest długoterminowe rozwiązanie chyba lepiej by bylo zregenerować wszystkie i wyszlo by to tyle co koszt 3 nowych
-
czujnik abs
Na kompie ci wyszło ze to czujnik absu ? Ja osobiscie wymieniłem czujnik namordowałem sie z tym strasznie a okazało sie ze chodziło o czujnik kąta skrętu...
-
Audi montowało różne głośniki w przednich drzwiach - Lewy niskotonowy inny i prawy niskotonowy inny.
Ja posiadam 2 takie same, ale skoro wiecej osob tak ma to pytanie czym sie kierowali
-
Warto kupić te felgi?
Też osobiscie polecam oryginały, tyle sie nasłuchałem bo pękaniu felg noname...
-
felgi w kolorze gun metal
Kolor serio zacny, chętnie zobaczyłbym efekt ! A jakie fele ?
-
[kupię] przednie fotele + kanapa
Chyba nie ten dział ?
-
Siatka fotela przedniego
Nie prościej bedzie kupić kompletna nowa? albo poszukaj na alledrogo jakiegoś do rozbiórki i zadzwoń, z reguły sprzedają takie rzeczy za grosze.
-
siatka pionowa bagażnika
Nie wiem czy nie wprowadzę w błąd ale kiedyś był to wymóg by zarejestrować auto jako ciężarowe czy jakoś tak ?
-
PomocY Problem z czujnikiem kąta skrętu. Pilne
Wpisałem i dziwi mnie fakt że ten jest w granicach od 150-250 a inne po 30.
-
PomocY Problem z czujnikiem kąta skrętu. Pilne
Witam mam następujący problem po diagnostyce wykazało uszkodzenie czujnika kąta skrętu nie dało się go ponownie zakodować. Mechanik go wymontował i teraz moje pytanie gdzie taki dostać w rozsądnej cenie, numery które znalazłem na czujniku to 1j0959654j , 140499d864g. Pytanie czy muszę szukać całego czujnika czy samej taśmy, wywnioskowałem ze to okrągłe to taśma airbaga. Jak i pytanie czy trzeba go kodować czy sam sie zaadoptuje. Pozdrawiam i z góry dziękuje za info i odpowiedzi.
-
Błąd czujnika kąta skrętu G-85 błąd 00778, Pomocy !
Ok dzięki zapytam.
-
Błąd czujnika kąta skrętu G-85 błąd 00778, Pomocy !
Tak więc tutaj moje pytanie czy jest ktosc z okolic Zabrza i Gliwic kto pomoże ?
-
Błąd czujnika kąta skrętu G-85 błąd 00778, Pomocy !
Niestety dostałem tylko to co napisałem. Sam się nie kalibruje, więc będzie potrzebna jego wymiana ?
-
Błąd czujnika kąta skrętu G-85 błąd 00778, Pomocy !
Mianowicie wyskoczył mi błąd czujnika kąta skrętu G-85 nr błędu 00778. Pomocy co robić wymieniać cały czujnik ? Na alledrogo widziałem po 100 zł ale jaki to ma być dokładnie itd ;/ Czy dam rade sam wymienić ? Czy jest w stanie ktoś wrzucić instrukcje jak to zrobić ? Czy po ewentualnej wymianie trzeba coś jeszcze kodować czy wystarczy wsadzić i będzie śmigało ? Jeśli nie ma konieczności wymiany lecz potrzebne samo kodowanie czy jest w stanie ktoś pomóc na forum ? Ewentualnie jest jakiś magik z okolic Katowic, Zabrza, Gliwic który jest w stanie pomóc lub ktoś ma namiar na takiego ? Pomocy bo nie wiem co robić ...
-
kontrolka ESP i ABS oraz wykrzyknik
Wiem że to nie mój temat ale się podpinam by nie zakładać kolejnego. Mianowicie wyskoczył mi błąd czujnika kąta skrętu G-85 nr błędu 00778. Pomocy co robić wymieniać cały czujnik ? Na alledrogo widziałem po 100 zł ale jaki to ma być dokładnie itd ;/ Czy dam rade sam wymienić ? Czy jest w stanie ktoś wrzucić instrukcje jak to zrobić ? Czy po ewentualnej wymianie trzeba coś jeszcze kodować czy wystarczy wsadzić i będzie śmigało ? Wybacz czachapll jeśli to jakiś problem że pisze w twoim temacie daj znać założę swój.
-
kontrolka ESP i ABS oraz wykrzyknik
Mam to samo, z tym że początkowo było tak jak mówisz czasami przy skręcie, później nawet przy minimalnej nierówności na drodze. Po podpięciu wyświetliło że jest to czujnik abs, jak sie później okazało był złamany kabel. Kupiłem na allegro zamiennik nowy za 40 zł i po 6 mc dzieje sie to samo , jutro jadę wymieniać pytanie tylko czy siadł ten tani czy druga strona. Ale tym razem zakupiłem juz oryginał za 80... Wymiana tego to katorga Ja po wizycie u mechanika;/ okazało się ze to jednak czujnik kąta skrętu... Z tego co się dowiedziałem czasami zawija sie jakaś taśma i to jest problem. Pytanie czy do wymiany cały czujnik czy sama taśma.
-
Obszycie siedzisk skóra ('wypierdziane' siedzisko) :)
Wątpię by ktoś sie podjął wymiany części starego fotela ( materiał juz swoje przeszedł), ale 3m kciuki że ogarniesz to jakoś przyzwoicie cenowo.
-
Tuning Adr 1.8 ...
Kup 1.8T, bo się narobisz składając sam a pewności nie masz czy wszystko sie uda i ile pojeździ.
-
docieranie hamulców
Może warto by było zregenerować zaciski?
-
Oklejanie szyb folią lustrzaną.
Wygląda to tragicznie... Widziałem kolesia w e36 z takimi szybami i popłakałem się ze śmiechu
-
Dolna listwa drzwi.
Oglądałem taki na żywo i nie polecam, pasować jeszcze jakoś pasuje ale ma inny kolor ( nie jest zużyty ) jak inne wiec jak cos to polecam wszystkie 4 ale z tego co widziałem to koszt rzędu 350 zł. osobiście szukam używanego ale znaleźć taki w dobrym stanie graniczy z cudem...
-
Obszycie siedzisk skóra ('wypierdziane' siedzisko) :)
Robocizna czegoś takiego wychodzi mega drogo, materiał zależy jaki eko skóra w granicach 100 zł + gąbka. zdecydowanie taniej Cie wyjdzie poszukać nowych foteli z taka tapicerka jak twoja.
-
Zgubiłem jedyny kluczyk. Co teraz?
Wiem że w AUDI jak pokażesz dokumenty auta i że na Ciebie to dorobią ale pewnie cena kosmos !
-
Wybór dywaników - który lepszy?
Welurowe !! Te chromy to do uno !