Treść opublikowana przez etines8
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Witam, z chęcią spotkałbym się na spocie, ale wiem jak to jest z autopsji... Praca/Dom/Audi/ITP. Nie zawsze ma się czas spojrzeć na lubuskie z prostej przyczyny tu się nic nie dzieje. Gdy ktoś organizuje mini spot to zawsze dowiaduje się po fakcie. Trzeba by bardziej zorganizować spotkania: -wyznaczyć starostę grupy (ewentualnie czat grupowy fb) -zebrać grupę aktywną -pisać na priv o spotkaniach (powiadomienia) Dawać propozycje! Utworzyłem grupę, zapraszam: https://www.facebook...92671044303888/
-
Zlot Zg
Ja z chęcią spotkałbym się, ale wiem jak to jest... Nie zawsze ma się czas spojrzeć na lubuskie z prostej przyczyny tu się nic nie dzieje. Gdy ktoś organizuje mini spot to zawsze dowiaduje się po fakcie. Trzeba by bardziej zorganizować spotkania: -wyznaczyć starostę grupy (ewentualnie czat grupowy fb) -zebrać grupę aktywną -pisać na priv o spotkaniach
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
Dziękówa 5!
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
Co trzeba zrobić, żeby zamocować ringi?
-
Jaki wybrać interface AMI do MMI 2G High + Bang&Olufsen
Dzięki, bo ta wiązka to mnie przerosła co dostałem;P to ja z tego coś wytnę i będzie git! Masz u mnie flachę!
-
Jaki wybrać interface AMI do MMI 2G High + Bang&Olufsen
Taka dostałem powiedz ze tylko część potrzebuje,? hah na dobra sprawę mam dwa gniazdka
-
Jaki wybrać interface AMI do MMI 2G High + Bang&Olufsen
Jak patrze na wiązkę to brakuje mi: -2 końcówek światłowodów - kable pomarańczowe -wtyczki od 3 kabli (coś jak do zmieniarki) Jak nie to mnie poprawcie ;p Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki wybrać interface AMI do MMI 2G High + Bang&Olufsen
masz ci los, chyba mu ją oddam...
-
Jaki wybrać interface AMI do MMI 2G High + Bang&Olufsen
Dzięki, a mogę to bez problemu wstawić? Mimo, ze były ucięte?
-
Jaki wybrać interface AMI do MMI 2G High + Bang&Olufsen
Dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Chciałem się dziś zabrać za podłączenie AMI, ale zauważyłem braki w mojej wiązce ;/ Czy ktoś wie jaki jest nr. części końcówki światłowodu? (zdjęcie pogodowe niżej) Czy jest sens to robić skoro ktoś to odciął? Wtyczka do której wchodzą kabelki ma nr. 4E0973702
-
Demontaż schowka pasażera
Demontował ktoś klamkę/uchwyt drzwiczek od schowka? Mam go bez zamka i zastanawiam się czy nie założyć z zamkiem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opcja Aux w MMI - gdzie jest wejście do jacka?
Ja mam zamiar w tym miesiącu sie za to zabrać jak cos dam znac Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Jaki wybrać interface AMI do MMI 2G High + Bang&Olufsen
Cześć, Chce rozszerzyć schowek o AMI, mam MMI 2g high, znalazłem z rożnymi końcówkami interface'y 8T...A, B lub F itp. Wiązka jaką posiadam to 4F1970267 -Czym się to różni? (na pewno ceną ) -Którą wersje wybrać?
-
Dorywcza robota mały BUS jakiś pomysł?
Wejdź z kimś w układ sprzedającym materiały zadzwoń do paru firm np budowlanych Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Zielona Gora dobry mechanik od automatów poszukiwany
Wpisz w Google Kamil Zielona Góra. Specjalista tylko od skrzyń, uleczył mojego multitronica. Jak coś to priv. podam nr.
-
Zapalniczka w bagażniku
Witam, mam audi b8 sedan, czy ktoś wie gdzie mogę podpiąć zapalniczkę w bagażniku? Niżej zdjęcia:
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Wymieniony został: -docisk hydrauliczny 2200zl aso -obudowa skrzyni 300zl używka - bo nie produkują -komplet uszczelniaczy 600zl aso -olej 70zl x 7-8l - z odzysku bo tego też nie kupisz -filtr oleju, jakieś tam inne graty z 200zl -robocizna 1000zl mechanik powiedział mi, ze przyjechałem w dobrym momencie. Bo gdybym z tym zwlekał to zajechałbym drugi talerz i łańcuch, a finalnie zapłaciłbym 7 tyś w Polsce 2,5tys w Niemczech. Jak będzie skrzynia do roboty to albo zmieniaj olej i sprzedaj auto, albo naprawiaj. Pozdrawiam
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Ja własnie jestem po naprawie skrzyni, a działo się podobnie, opóźnione wrzucenie biegu na światłach, jest spowodowane luzem docisku i niskim ciśnieniem oleju, po tym miałem szarpanie przy ruszaniu, czasami podczas jazdy. Niech mechanik sprawdzi, czy nie ma opiłków metalu w oleju i będziesz wiedział.
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
To kwalifikuje się do naprawy. Spróbuj parę razy na wzniesieniu skręcić koła i ruszyć, jak wyczujesz poszarpywanie, albo na wstecznym to skrzynia do naprawy.
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Wariator poszedł, albo cos z odcinkiem talerza, skrzynia ma luz, bo jakiś element sie zużył. Daj do mechanika póki jeszcze łańcuch i talerze sa dobrym stanie. Mam podobnie :/
-
Multitronic 2.0Tdi - Powazna awaria
Z skrzynia musiało już sie cos dziać, skoro masz tak poważna awarie, kiedy i gdzie kupiłeś auto? Jak mechanik jest dobry i zmieniał olej to powinien sprawdzić, czy nie ma w nim opiłków. Przy wymianie olej trzeba zmienić filtr, w każdym aucie. Obudowa, która uszkodziła ci łańcuch jest aluminiowa. Kosztowna naprawa Cię czeka.
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Dowiedziałem się o bardzo dobry mechaniku niedaleko mnie, ma bardzo dużo dobrych opinii. Ludzie aż z śląska do niego przyjeżdżają. Byłem na diagnozie, powiedział, że skrzynia jest mechanicznie w dobrym stanie, przy przebiegu 305 tys. Km Ale powodem szarpania jest sterownik, opiłki metalu jakie się zebrały w skrzyni zakłócają jej właściwa pracę. Czyszczenie, wymiana oleju i filtra. Cena jaka mi podał w porównaniu do serwisów jakich dzwoniłem jest mega niska. Przestrzegam bo wszystkie reklamujące się firmy chcą tylko naciągnąć klienta. Ceny od 3-7tyś co 2 mechanik mówił, że to na 100% łańcuch… Najlepsi są Panowe z Gorzowa Wielkopolskiego „robimy tylko dla Niemców, bo Polacy to sknery… Cena to 2600 Euro + wyjecie skrzyni i olej itp.” A kolega Bart-s zapytał o przebieg i głucho.
-
Spocik Lubuski :)
Dobry, pomysł.
-
Multitronic komunikat na FIS gearbox malfunction
Mi skrzynia zaczęła sporadycznie szarpać, nie miałem jeszcze żadnego błędu. Właśnie jestem na etapie ogarniania tematu. Jestes już po naprawie? Gdzie robisz naprawę? Wiesz jaki koszt?
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Witam, mam od niedawna Audi A4 B8 z silnikiem 2.7 TDI, skrzynia multitronic 8-stopniowa. Od jakiegoś czasu zauważyłem, ze skrzynia potrafi szarpnąć, tak jak by przeskakiwała na wyższy bieg, przytrafiło mi sie to dwa razy, gdy ruszałem na skrzyżowaniu i podczas przyspieszania. Nie wiem co z tym zrobić? Czy to kwalifikuje sie do naprawy? Miał tak ktoś? Jaki to koszt? Gdzie najlepiej to naprawić?