Treść opublikowana przez MatrixXXL
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Proszę o wycenę klocki + tarcze przód i tył, czujniki zużycia, a4 b6 2.5 TDI 2003r., oraz f. powietrza, oleju i przeciwpyłkowy.
-
Jaki nr tarcz i klocków
Witam. Orientuje się jakie są nr tarcz i klocków tył + przód do a4 b6 2.5 TDI 163km, 2003r.
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Mineralny, taki jak na zbiorniczku pisze. Jaką pompę kupić?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Witam. Borykam się od jakiegoś czasu z kłopotami ze wspomaganiem, otóż jak się rozgrzeje to zaczyna ciężko pracować kierownica do tego że podczas np. parkowanie na kilka razy po którymś razie nie idzie już ukręcić, wymieniłem płyn, zimę jakoś problemów nie było, aż do dzisiaj gdzie znów kierownica zaczęła ciężko "chodzić" do tego szumi pompa. Czy to koniec żywotu pompy? Jutro zawożę auto na warsztat na dokładne płukanie ukł., zobaczymy czy coś pomoże. ---------- Post dopisany 18-03-2014 at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 16:45 ---------- Ukł płukany dwa razy, ale po kilku dniach płyn znów brudny, mechanik twierdzi że pompa albo magiel. ---------- Post dopisany 03-05-2014 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 01:53 ---------- Ponawiam. może ktoś coś doradzi.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Ile za pompę wspomaganie do 2.5 TDI V6, 163km, 2003r?
-
Wycieraczki B6
Pewnie masz takie jak ja. Ja kupiłem tu Wycieraczki płaskie AUDI A4 B6 2001 - 2003 Małysz (3968838983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Dzięki, trzeba będzie poszukać
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wymieniany alternator niedawno miałem. Jak tą adaptację zrobić?
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Jaki koszt kiery z b8, co jeszcze trzeba oprócz kiery, mam 4 ramienną multi.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam. Mam taki problem z multi, lekko szarpie przy ruszaniu, do przodu trzeba mu dodać gazu żeby ruszył a chyba powinien się lekko sam toczyć, do tyłu jest ok. Błędów brak.
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
A4 b6 2.5 TDI 2003r Link 4 OC+nnw+szyby+opony+kradzież tablic cena ok 600zł
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
przez webasto, które cholernie kopci.
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
A jak to się ma do silnika 2.5 TDI V6. U mnie przy włączonym econ (-11) to 90st osiągnął dopiero po przejechaniu ok. 20 km.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
masz namiary takiej membrany? dziś sprawdziłem błędy to czasem wywala coś o zapłonie, pewnie coś z świecą, odpala i tak kopci że świata nie widać, co najgorsze to iskry z rury szły,
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
A programem??
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Witam. Czy jest możliwość całkowitego wyłaczenia webasta np Vag, cholernie kopci a narazie funduszy i czasu brak na naprawę.
-
wahacze do wymiany czy nie
Mały off, czy w górnych wahaczach można wymienić same tuleje??
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
Zakładał ktoś tę pomkę z opla? Jak sie dostać do webasta, silnik 2,5 TDi, nadkole czy zderzak demontować? ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 18:54 ---------- Witam. Pompka z opla (jest ona też z Boscha) pasuję bez problemu, właśnie dziś założyłem. webasto w końcu grzeje, przy odpalaniu jednak nadal dymi.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
A ja zapytam jak się dostać do webasta, silnik 2.5 TDI, muszę wymienić pompkę wody.
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
No dokladnie raz zapala, raz nie, jak zapali to kopci mocno. Kupię zamiennik opla, tylko pomóżcie jak się do tego dostać, silnik 2.5 TDI
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
Witam. Jeżeli ta pompa jest padnięta to webasto odpali czy nie? Bo u mnie próbuje ale cholernie kopci.
-
Webasto - pytanie o świecę.
i kupiłeś te membranę? gdzie można taką dostać?
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Witam. Taki mam problem z webastem, padnięta jest pompka obiegu, błąd 1415 - Pompa V55 przerwa lub zwarcie do plusa, czy mimo tego błedu webasto po zapaleniu silnika bedzie się załaczać? U mnie poniżej pewnej temp na zewnątrz się załącza i bardzo dymi, czasem nawet kilka razy podczas jazdy potrafi mocno kopcić.
-
Webasto - pytanie o świecę.
Mam ten sam problem z dymieniem, nr sterownika 8E0265105A,
-
A4 8E S-line Avant 2.5TDI V6
fajna audiczka, też mam ten silnik i skrzynię u siebie, no ale wypas masz o wiele lepszy.