Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatrixXXL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatrixXXL

  1. Witam. Proszę o wycenę klocki + tarcze przód i tył, czujniki zużycia, a4 b6 2.5 TDI 2003r., oraz f. powietrza, oleju i przeciwpyłkowy.
  2. Witam. Orientuje się jakie są nr tarcz i klocków tył + przód do a4 b6 2.5 TDI 163km, 2003r.
  3. Mineralny, taki jak na zbiorniczku pisze. Jaką pompę kupić?
  4. Witam. Borykam się od jakiegoś czasu z kłopotami ze wspomaganiem, otóż jak się rozgrzeje to zaczyna ciężko pracować kierownica do tego że podczas np. parkowanie na kilka razy po którymś razie nie idzie już ukręcić, wymieniłem płyn, zimę jakoś problemów nie było, aż do dzisiaj gdzie znów kierownica zaczęła ciężko "chodzić" do tego szumi pompa. Czy to koniec żywotu pompy? Jutro zawożę auto na warsztat na dokładne płukanie ukł., zobaczymy czy coś pomoże. ---------- Post dopisany 18-03-2014 at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 16:45 ---------- Ukł płukany dwa razy, ale po kilku dniach płyn znów brudny, mechanik twierdzi że pompa albo magiel. ---------- Post dopisany 03-05-2014 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 01:53 ---------- Ponawiam. może ktoś coś doradzi.
  5. Witam. Ile za pompę wspomaganie do 2.5 TDI V6, 163km, 2003r?
  6. Pewnie masz takie jak ja. Ja kupiłem tu Wycieraczki płaskie AUDI A4 B6 2001 - 2003 Małysz (3968838983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  7. Dzięki, trzeba będzie poszukać
  8. Wymieniany alternator niedawno miałem. Jak tą adaptację zrobić?
  9. Jaki koszt kiery z b8, co jeszcze trzeba oprócz kiery, mam 4 ramienną multi.
  10. Witam. Mam taki problem z multi, lekko szarpie przy ruszaniu, do przodu trzeba mu dodać gazu żeby ruszył a chyba powinien się lekko sam toczyć, do tyłu jest ok. Błędów brak.
  11. A4 b6 2.5 TDI 2003r Link 4 OC+nnw+szyby+opony+kradzież tablic cena ok 600zł
  12. przez webasto, które cholernie kopci.
  13. A jak to się ma do silnika 2.5 TDI V6. U mnie przy włączonym econ (-11) to 90st osiągnął dopiero po przejechaniu ok. 20 km.
  14. masz namiary takiej membrany? dziś sprawdziłem błędy to czasem wywala coś o zapłonie, pewnie coś z świecą, odpala i tak kopci że świata nie widać, co najgorsze to iskry z rury szły,
  15. Witam. Czy jest możliwość całkowitego wyłaczenia webasta np Vag, cholernie kopci a narazie funduszy i czasu brak na naprawę.
  16. Mały off, czy w górnych wahaczach można wymienić same tuleje??
  17. Zakładał ktoś tę pomkę z opla? Jak sie dostać do webasta, silnik 2,5 TDi, nadkole czy zderzak demontować? ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 18:54 ---------- Witam. Pompka z opla (jest ona też z Boscha) pasuję bez problemu, właśnie dziś założyłem. webasto w końcu grzeje, przy odpalaniu jednak nadal dymi.
  18. A ja zapytam jak się dostać do webasta, silnik 2.5 TDI, muszę wymienić pompkę wody.
  19. No dokladnie raz zapala, raz nie, jak zapali to kopci mocno. Kupię zamiennik opla, tylko pomóżcie jak się do tego dostać, silnik 2.5 TDI
  20. Witam. Jeżeli ta pompa jest padnięta to webasto odpali czy nie? Bo u mnie próbuje ale cholernie kopci.
  21. i kupiłeś te membranę? gdzie można taką dostać?
  22. Witam. Taki mam problem z webastem, padnięta jest pompka obiegu, błąd 1415 - Pompa V55 przerwa lub zwarcie do plusa, czy mimo tego błedu webasto po zapaleniu silnika bedzie się załaczać? U mnie poniżej pewnej temp na zewnątrz się załącza i bardzo dymi, czasem nawet kilka razy podczas jazdy potrafi mocno kopcić.
  23. Mam ten sam problem z dymieniem, nr sterownika 8E0265105A,
  24. fajna audiczka, też mam ten silnik i skrzynię u siebie, no ale wypas masz o wiele lepszy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.