Treść opublikowana przez shut88
-
Kontrolka Brake przy odpalaniu
Akumulator wymieniony i pali idealnie kontrolki juz sie nie swieca a rozrusznik kreci ze dwa razy szybciej
-
Kontrolka Brake przy odpalaniu
A jakie powinno byc napiecie? Na zalaczonej stacyjce mam 12.5v.
-
Kontrolka Brake przy odpalaniu
Przy odpalaniu auta wyskakuje mi na FISie napis Brake i towarzysza temu trzy sygnaly dzwiekowe. Do tego na chwilke zaswiecaja sie zolte koltrolki ABS i trojkata z wykrzyknikiem. Na vagu nie ma bledow.
-
Odgłosy pod deską rozdzielczą?
Odpinaj wtyczki od nich po kolei az trafisz na to ktory to.
-
HID bez samopoziomowania i spryskow
A 4300 nie sa zbyt zolte?
-
Odgłosy pod deską rozdzielczą?
Spoko Powodzenia, jak cos bedzie nie tak dawaj znac.
-
Odgłosy pod deską rozdzielczą?
Odkrecasz schowek (5 srub) i jedna po prawej za zaslepka, wyciagasz. Silniczki beda 3, po lewej stronie. Bedziesz widzial, ktory chrobocze bo bedzie sie caly czas odrobine ruszal. Najpierw go rozkrec i wyczysc (w srodku jest potencjometr). Jak nie pomoze to trzeba nowy.
-
Odgłosy pod deską rozdzielczą?
Silniczki klap klimatyzacji. Sa za schowkiem.
-
Duże drgania nadwozia w przedziale 80/100 km/h
Mialem to samo, na nowych oponach problem zniknal.
-
HID bez samopoziomowania i spryskow
A mozna dokupic samopoziomowanie do B6?
-
HID bez samopoziomowania i spryskow
Wiadomo, ze HID bez samopoziomowania i spryskow jest nielegalny, ale chcialem zapytac czy ktos z Was jezdzi z samymi HIDami i czy dostal kiedys za to mandat?
-
Swiatla mijania do jazdy dziennej
Mam tak teraz, ale nie chce postojowek i podswietlenia deski.
-
Swiatla mijania do jazdy dziennej
Dopytasz please?
-
Po wymianie turbiny to samo
To sie stalo nagle, tego samego dnia po odpaleniu auta wszystkie objawy wrocily. Czyli glosniejsza praca turbiny okolo 2000rpm i mocne niedoladowanie od dolu. Luzow na wirniku nie bylo, turbo zawsze sie chlodzi przed zgaszeniem.
-
Po wymianie turbiny to samo
Przy starej turbinie z tymi samymi objawami zaslepialem egr nie raz i dawalo to zadnych rezultatow. Nie neguje, ale osobiscie uwazam, ze nie tu lezy problem.
-
Po wymianie turbiny to samo
Jesli olej juz jest w turbo, a zapewne jest to zaslepienie EGRa nic nie da. N18 i N75 sa nowe.
-
Po wymianie turbiny to samo
Byl na wczesniejszej turbinie. Podejrzewam, ze teraz znowu jest. Do sprawdzenia.
-
Po wymianie turbiny to samo
Nie dymi.
-
Po wymianie turbiny to samo
Czyli znowu lyknela olej i wirnik nie moze sie rozkrecic, bo sie slizga? Gdzie zaczac tego szukac? Turbo bedzie do wymiany, czy wystarczy przeczyscic z oleju i bedzie jeszcze ok?
-
Po wymianie turbiny to samo
Hej, Jakis czas temu mialem problem z turbo - bardzo pozno sie zbieralo, pozniej nagly zryw (w okolicach 2500rpm), zauwazalna tez glosniejsza praca turbiny. Wymienilem turbine, problem zniknal. Teraz po jakichs 1000km pojawilo sie dokladnie to samo, te same objawy, czyli bardzo dluga dziura na dole i nagly zryw, do tego glosniejsza praca turbiny. Przy wyjmowaniu starej bylo dosc sporo oleju na wirniku czesci goracej. Oczywiste jest, ze problem nie lezy w samej turbinie, stara zapewne po wyczyszczeniu bylaby do uzytku. Co moglo spowodowac uszkodzenie tej turbiny?
-
logi do oceny 2.5 TDI
Ustaw 2.0 ATDC. Mimo, ze dopuszczalne jest od 0 do 4, to u mnie wlasnie po przestawieniu z 4 na 2 jest duza roznica w zapalaniu na zimnym.
-
Błąd 17965. Logi do sprawdzenia. Auto zamulone.
Albo zacinajaca sie geometria w turbinie albo N75. Sprawdz najpierw N75, pozycz moze od kogos kto ma sprawny, albo wez ze szrota na probe i powiedz ze jak bedzie git to go wezmiesz. Jesli nie to to turbo do czyszczenia.
-
logi do oceny 2.5 TDI
Nie wiem jak to wyglada w B5, ale wczoraj ustawialem u siebie w B6 i moze jest podobnie w B5. Zdejmujesz oslone rozrzadu, luzujesz 3 sruby walka rozrzadu. Zakladasz klucz na ta duza srube od kola pompy wtryskowej i w twoim wypadku minimalnie przekrecasz w lewo. Najlepiej stukac mlotkiem w klucz, bo jak bedziesz to robil rekami to przekrecisz za duzo Po kazdym przestawieniu pompy dokrecasz te 3 sruby walka rozrzadu i sprawdzasz vagiem znowu wartosc Late w BS004.
-
Swiatla mijania do jazdy dziennej
Hej, Wie ktos czy da sie zmodyfikowac instalacje modulu centralnej elektryki tak, zeby na pozycji 0 swiecily tylko swiatla mijania bez postojowek, tylnych i podswietlenia deski?
-
[ B6 avant 3.0 ASN] wyskakujący znaczek kontroli trakcji
Skasuj wszystkie, pojezdzij chwile i zobacz jakie wyskocza.