Treść opublikowana przez ogonck
-
Zaobrączkowaliśmy się
No to w takim razie wszystkiego najlepszego...a teraz tylko czekac na pociechy :th:
-
[B5 AFN] Piszczy podczas kręcenia kierownicą
ja tez mam problem ze wspomaganiem...wczesniej jak skręcałem do oporu kierownicą to tak było słychać jakby cos tam tarło a teraz jak tylko skrece to juz slychac ten dźwięk i mnie to troche martwi Czy ma ktos pomyśl jak by to mozna naprawic ?
-
Spociki w Kielcach
to w koncu kiedy wypada termin tego upragnionego spociku
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI....moje sreberko
Kolego ona jest tak obnizona z przodu ze miska olejowa ma ok 8-10 cm do ziemi [br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 18:32 _________________________________________________chodzi mi o przyciemnienie szyb czy bedzie dobrze wygladal i czy mozna wszystkie przyciemnic
-
Spociki w Kielcach
nikomu terminiem nie dogodzisz bo zawsze komus nie bedzie pasowac albo cos innego.... poprostu rzuc jakis termin i sie zobaczy
-
Spociki w Kielcach
no mi tez by odpowiadało najlepiej w weekend najlepiej w niedziele wieczorkiem w jakimś ustronnym miejscu
-
Spociki w Kielcach
Podajcie termin to sie zobaczy czy bedzie pasowal ale powinien.... czekam na termin ;p
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
a nie wiesz kto takie cos moglby mi zalozyc i w jakiej cenie by sie to mieściło....
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI....moje sreberko
a ile potrzeba tej kaski na zwirusowanie bryki....i co to dokladnie jest ??
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
a czy dalo by rade zamontowac taki do mojej A4
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
ja mam jedno pytanie czy ty seryjnie miales na desce licznik spalania paliwa ??? bo ja mam prawie 2 lat starsza i nie mam tego ???
-
[B5 ADP] Może nie potwór, bo to 1.6, ale ma coś w sobie
Ladna A4 jak na ten rok to mam bardzo dobry przbieg fele ładne, lakier tez niczego sobie...brakuje tam tylko troche elektryki ale coż ma bez tego w sobie to cos
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI....moje sreberko
Oto moja A4 1.9 TDI 110 KM...jestem jej posiadaczem od miesiaca. Zbieram sie troche do zamieszczenia jej tu i w koncu sie udalo A więc tak autko jest w bardzo dobrym stanie został wymieniony rozrząd, olej, filtry, klocki hamulcowe, wszystkie płyny, narazie jeździ bez zarzutu na drodze jest pewne i nie zawodzi:) A jeśli chodzi o jakieś modyfikacje to tak: - diodowe lampy tylnie (z przodu myślę o poliftowych) - felgi 15" - opony Goodride 195 Wyposażenie takie delikatne: - sprotowe zawieszenie 1BE - wspomaganie - Klimatronic - podgrzewane d*py - 4 poduchy - 2x el. szyby i lusterka - komputer pokładowy - centralny zamek - system audio 6 glosników i radio pioniera(ale kaseciak) - radyjko CB A jeśli chodzi o zmiany to sie zobaczy ale to w przyszłosci I to chyba na tyle z gory sorry za jakos zdjec ale byly robione telefone w najbliższym czasie postaram sie wrzucic lepszej jakosci.... Czekam na komentarze i jakies rady jak by tu upiekszyc moja A4 A jeśli chodzi o zdjęcia wnętrza to nie bawem też dorzuce....
-
Bunia Wąskiego ....
Jak na standardzik w s-line to bardzo ciekawy :>
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
Gratuluje takiej niuni :th: tylko pozazdrościć oby służyła ci jak najdłużej
-
Spociki w Kielcach
Pomyślcie o jakimś następnym zlocie to jak mi będzie termin pasował to podskocze swoją niunia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam po raz kolejny!!! Mam na imie Łukasz mam 19 lat i jakis tydzien temu zostałem szczęśliwym posiadaczem A4[b5] 1.9 TDI 110 PS z rocznika 98