Treść opublikowana przez MRDaniel
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ok. Przeszukam sobie. Możesz dać jeszcze namiar gdzie w dobrej cenie takie nabyć?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kolego mierzyłeś kiedyś ile auto się obniżyło na tych sprężynach H&R w stosunku do seryjnych? Był bym wdzięczny jak jak byś mógł zmierzyć ile jest od ziemi do błotnika oraz gdzie nabyłeś takie sprężyny. Może być na PW. Z góry wielkie dzięki:hi:
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
tak wynika z etki... poza zmiana zabieraka sa inne walki wyrownujace (nie jest to tylko glebszy w nich otwor), jest inna pompa oleju ... albo jak wolisz... po 9 czy 10.2009 takie same jest miejsce na przykrecenie czesci poszukaj sobie ruskiej etki online na necie i sprawdz EDIT. wg etki, ktora mam jest to 19.10.2009r MrDaniel przeczytaj to uwaznie No tak tylko ciekawe czy sam wybierak wystarczy. Trzeba by zapytać kogoś kto jest po takiej wymianie.
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Czyli wystarczy zmienić zbierak na wersję 100mm z samochodów po 2009 i to wszystko?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Marzenie:shock3:
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Piękne auto:slina: Jednak te polifty mają coś w sobie
-
A4 b8 caga total seria u rogalottiego
Jakie są odczucia po takim programie? Osobiście jestem trochę zawiedziony osiągami 2.0 CR niby 143PS ale nie czuć mocy tak bardzo. Ciekawi mnie jak jest po programie:eusathink:
-
Pytanie o śruby do kól
Jeżeli zakładasz felgę Oryginalną wtedy mogą być śruby które miałeś w felgach stalowych. Jeżeli felgi masz nie oryginalne to najlepiej podjedź do wulkanizacji, dobiorą ci odpowiednie śruby.
-
B8 TrOOOOp
zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej już chyba bardziej spierd..ć nie można Starałęm się jak mogłęm :grin: Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan: Zawiozłem Żone do szpitala i czekam ---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ---------- CHłopak :naughty: Kupiłem mu już nawet Audi http://s21.postimg.org/sgf0qh5xv/2013_06_04_390.jpg Moje gratulacje:hi:
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Jeździłem poprzednio Toyotą Avensis także z silnikiem opartym na technologi CR i paliła o wiele mniej niż B8. Jednak i tak nie mam tak wysokiego spalania jak piszą niektóre osoby. W mieście koło 8 spali a trasa około 6.5 mówiąc o normalniej jeździe:hi:
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Jest opcja wgrania Polskiego lektora do 2G?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jest piękna:slina:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Daniel. Nie dawno nabyłem a4 B8 i chętnie poznam innych kierowców audi