Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Coltrane

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Coltrane

  1. podejdą, są piękne. mam je na oku
  2. a jaki numer ma sam grill s line ? lub jego część tj: ramka chromowa otaczajaca go ?
  3. dziś S4 Czarne B7 Avant w bonarce na parkingu nawet wymieniłem parę zdań ale z racji finału się spieszyłem. Z grzeczności też nie rozwijałem tematu bo o tym samochodziku bym chętnie pogadał Zresztą właściciel nie był sam więc też nie wypadało . pozdrawiam
  4. ile malowanie całego autka ? tak +/- ?
  5. byłem już tu i uwdzie bedę to prostował nie obędzie się oczywiście bez wyciągania wszystkiego z wnętrza ale chce to mieć na tzw. "SI"
  6. przepiękne ahhh -------------- kto robi coś takiego w okolicach KRK ? ewentualnie kogo polecacie na podhalu
  7. dobra będę o tym pamiętał, może nawet zdecyduje się to wyprostować.
  8. apropo zabezpieczacie po zimie jakoś auto ? myjecie podwozie ?
  9. wiem fatalna sytuacja jakiekolwiek drzewa omijam teraz juz grubo o metr dalej dzięki Panowie za zasugerowanie baranka ---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- apropo zabezpieczania podwozia, stosujecie coś ? jakieś środki na całość podwozia ? po zimie myjecie podwozie ? słyszałem o jakimś specjalnym zabezpieczeniu na całość podwozia.
  10. Witam. Parę dni temu uderzyłem spodem samochodu o pozostałość ściętego drzewa (pień). powstało lekkie wgniecenie i uszkodzenie powłoki da się to naprawić ? wyprostować ? (widoczne na zdjęciu) element znajduje się pod osłoną lewą kierowcy (osłonę idzie dokupić) chciałbym jednak zabezpieczyć odsłonięty po wygięciu metal żeby nie zaczęło to gnić w niedalekiej przyszłości ;/
  11. michail jak coś będzie na rzeczy z Twoją propozycją to dawaj na PW daleko nie mam to te z A6 ?
  12. dobra podsumowując Panowie ... ci którzy kupili zamienniki ... 1. jak z trwałością ?? 2. ktoś używa już swoich ledów tylnych dłużej niż ich okres gwarancyjny bez żadnych błędów i uszkodzeń ? 3. która firma jest godna uwagi (DECTANE - chyba była prekursorem ale jednak osiadła na laurach są jeszcze - DEPO - Dectane - FK Automotive - Sonar 4. jaki sklep (może ktoś na allegro) polecacie do zakupu ?
  13. dzieki tego mi trzeba bylo
  14. jaki jest numer czesci calego grilla ? orientuje sie ktos ?? ewentualnie czarnego ...
  15. namiar ? można prosić ...
  16. też się nad tym zastanawiam ... zakupiłeś już ?
  17. odgrzebuje mam ten problem od dziś w b7 jakieś nowiny ?
  18. jak efekty ?? dorwałeś kogoś kto to zrobił ? możesz pochwalić się efektami ? Pozdrawiam
  19. apropo Rabki polecam Serwis Sarnowicz Samochody - stacje obsługi, Rabka-Zdrój - Grzegorz Sarnowicz Machanika Pojazdowa - Panorama Firm -wymiana odmy -wymiana rozrządu polecam
  20. można również namiar ? chodzi mi o gościa od RNS-E+. Modyfikacje typu AUX, wgranie najnowszych map, softu, TV, itd. itp ... KRKAÓW,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.