Treść opublikowana przez Coltrane
-
Tapicerka - śruba główna
dzieki
-
Tapicerka - śruba główna
Witam Czy ktoś mi może pomóc odnośnie numeru części śruby trzymającej tapicerkę w drzwiach przednich pasażera w A4 B7 Avant ? Mogę taką śrubę kupić gdzieś w markecie ? czy tylko ASO ? to jest śruba w dolnej części tapicerki / długa główna śruba. ------------------------------------------------ znalazłem to: ale w polsce na allegro czy gdziekolwiek indziej nie ma tej śruby ... możliwe że w europie ma ona inny numer ? SCREW WWW.ECSTUNING.COM Oto zdjęcie:
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
wie ktos moze jakie oznaczenie ma sruba numer 6 na tym rysunku ( chodzi mi o rysunek z 2 giej strony w tym temacie - nie wiem dlaczego nie udalo mi sie go tutaj zamiescic) ?
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
https://zapodaj.net/fe30abc71dfae.jpg.html https://zapodaj.net/fe30abc71dfae.jpg.html mi pojawila sie dzis taka oto ikona, nierozumiem czemu klocki wymieniane niedawno pierwszy snieg i od razu pierwsze problemy ktos mial podobny przypadek ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz nie bede mowil kto lubi takie okazje idze idze jest żyleta teraz 1) gdzie sprawdzić po Vinie jak autko wyglądało po takim crashu a jeszcze przed przeróbką ? są jakieś ślady w internecie żeby można było to sprawdzić ? 2) Radimm gdzie robiłeś te xenony ?
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
dzieki Jak tam orientowałeś się coś? Bo też się zastanawiam czy się do nich nie wybrać. narazie nie. raczej znajede cos innego tanszego w malopolskim ... jak cos dam znac mysle ze na wiosne juz cos bede dzialal. jak sypnie manna z nieba
-
witam problem z a4 b7 2.0tdi BPW quattro a mianowicie mało nm
Autko nie kopci po dodaniu paru km ?pozdrawiam
-
Rysy na lakierze
to sa piekne koszta ! drugie tyle co za czesc
-
Rysy na lakierze
ile malowanie nowego elementu zakupionego z ASO ? orientuje sie ktos ? zastanawiam sie nad kupnem elementu lub pomalowaniem starego ...
-
Dobry mechanik pod turbo 1.8t- nieszczelnosc itp
okolice Krakowa
-
Dobry mechanik pod turbo 1.8t- nieszczelnosc itp
podbpinam sie stymze chodzi o Lakiernika ? jakis dobry wart ceny lakiernik poszukiwany ?
-
Dokładka zderzaka tył
kolego jak zadzwonisz do ASO to możesz zamówić część bez numeru, tylko powiedz o co Ci chodzi, ja tak zawsze zamawiam i nie ma problemu a co do koloru to z tego co pamietam jest koloru siwego juz ogarniete, czesc jest tak jak wczesniej mowiono 210 zl, kwestia malowania tego elementu ... jak myslicie jakie koszty lakierowania ? potrzebuje w LZ9Y
-
Dokładka zderzaka tył
jaki numer tej dokladki ? witam ponownie/ pytanie ... jezeli zamowie ta dokladke w ASO to w jakim kolorze dostane ta czesc ? czy moze bede musial ja sobie pomalowac ? pozdrawiam
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
dzieki
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
koledzy gdzie jest to ogloszenie na allegro z przerobka lamp ze zwyklych na xenon bo juz nie dowiedze ...?
-
plastiki - oslony silnika pod maska (2.0 TDI)
takie pytanko ... a ma ktos numer tej plastikowej czesci zaznaczonej na czerwono ? (stymze ja mam wylot z jednej strony)
-
Gniazdo zapalniczki - demontaż / montaż / dostęp
ja mam inny problem ... cala kieszeń (część) zapada mi się - nie wiem jak to ustabilizować ... pewna osoba chciała na siłe podpiąć ładowarke do gniazda zapalniczki i niestety cala kieszen mi runęła ... nie wiem jak teraz to ustabilizować. z jednej strony wsuwa się to załapało ale druga strona (od strony nawigacji) nie jestem w stanie tego nijak włożyć tak żeby było to stabilne
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jeszcze parę pomysłów jest. Rozmiar felgi 4x9,5J19ET35 Przód delikatniej... ale nie pamiętam jak to % wygląda. Lakier doszedł do siebie po akcji w Kurodetailing... Tutaj dla przypomnienia... https://www.facebook.com/media/set/?set=a.899607636752834.1073741951.210111689035769&type=3 jaki koszt u Kuro tych zabiegów wyszedl na tej niuni ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cala a4 jest w remoncie (odcinkowo), ja jestem ciekaw jak tu wypruć na zakopane najszybciej ... moze przez wieliczke na myslenice jakos pojdzie szybciej
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
Panowie inny problem ... jak u was wygląda całe "gniazdo" gdzie się wsadza lampki ? u mnie te styki (blaszki) są dosyć swobodne czasami jak jadę na nierównościach w trasie potrafi mi wywalić błąd żarówki tylko przez to że nie ma styuczności między modułem a blaszkami w gnieździe ... nie wiem czy mam tam w środku coś wyłamane że to wszystko się tak telepie, trzeba coś wymieniać czy to normalne ? te blaszki mamm dosyć swobodnie ruchome ... czeka mnie wymiana całej listwy ? tak przy okazji ktos sie orientuje jak się nazywają te srubki od tego oświetlenia ? potrzebuje taką jedną
-
Wybór bagażnika dachowego - baza
ja chyba wezme wingbara + stopy (lub aguri runner). Myslalem o Aguri Prestige ale potrzebuje bazy na dwa rowery wiec moze nie wystarczyc ktoś wogóle stosował 1xAguri Prestige + 2xAguri Acuda ? dobra nie zdecydowałem się na Acudy (maja zaciagane paski materialowe a nie z materialu syntetycznego troche to bruzdzi na funkcjonalnosci) mam Aguri Prestige + Thule FreeRide 532 sprawdza sie super jeszcze musze dobrac w ziemie do Aguri Prestige jakies mocowanie na deske i narty ... do tej bazy aguri polecono mi cos "wyzszego" gdyz rzeczywiscie baza siedzi troche nisko ale nie wiem czy sie ostatecznie zdecyduje na cos wyzszego czas pokaze
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
gdzie dorwac DRL w ledzie ? do B7 ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
miodzio
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
co do Drl to ja nie mam P21 tylko wlasnie h7 ... poprawcie mnie jesli sie myle ...
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
co do ledów w postojówkach ... podobno są nielegalne ... http://superauto24.se.pl/porady/uwaga-na-swiatla-postojowe-led-sa-jak-usterka-i-mozna-dostac-za-nie-mandat_602130.html