Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Coltrane

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Coltrane

  1. dzieki
  2. Witam Czy ktoś mi może pomóc odnośnie numeru części śruby trzymającej tapicerkę w drzwiach przednich pasażera w A4 B7 Avant ? Mogę taką śrubę kupić gdzieś w markecie ? czy tylko ASO ? to jest śruba w dolnej części tapicerki / długa główna śruba. ------------------------------------------------ znalazłem to: ale w polsce na allegro czy gdziekolwiek indziej nie ma tej śruby ... możliwe że w europie ma ona inny numer ? SCREW WWW.ECSTUNING.COM Oto zdjęcie:
  3. wie ktos moze jakie oznaczenie ma sruba numer 6 na tym rysunku ( chodzi mi o rysunek z 2 giej strony w tym temacie - nie wiem dlaczego nie udalo mi sie go tutaj zamiescic) ?
  4. https://zapodaj.net/fe30abc71dfae.jpg.html https://zapodaj.net/fe30abc71dfae.jpg.html mi pojawila sie dzis taka oto ikona, nierozumiem czemu klocki wymieniane niedawno pierwszy snieg i od razu pierwsze problemy ktos mial podobny przypadek ?
  5. Juz nie bede mowil kto lubi takie okazje idze idze jest żyleta teraz 1) gdzie sprawdzić po Vinie jak autko wyglądało po takim crashu a jeszcze przed przeróbką ? są jakieś ślady w internecie żeby można było to sprawdzić ? 2) Radimm gdzie robiłeś te xenony ?
  6. dzieki Jak tam orientowałeś się coś? Bo też się zastanawiam czy się do nich nie wybrać. narazie nie. raczej znajede cos innego tanszego w malopolskim ... jak cos dam znac mysle ze na wiosne juz cos bede dzialal. jak sypnie manna z nieba
  7. Autko nie kopci po dodaniu paru km ?pozdrawiam
  8. Coltrane odpowiedział(a) na master99 temat w Audi A4 B7
    to sa piekne koszta ! drugie tyle co za czesc
  9. Coltrane odpowiedział(a) na master99 temat w Audi A4 B7
    ile malowanie nowego elementu zakupionego z ASO ? orientuje sie ktos ? zastanawiam sie nad kupnem elementu lub pomalowaniem starego ...
  10. podbpinam sie stymze chodzi o Lakiernika ? jakis dobry wart ceny lakiernik poszukiwany ?
  11. Coltrane odpowiedział(a) na tomekxp2 temat w Audi A4 B7
    kolego jak zadzwonisz do ASO to możesz zamówić część bez numeru, tylko powiedz o co Ci chodzi, ja tak zawsze zamawiam i nie ma problemu a co do koloru to z tego co pamietam jest koloru siwego juz ogarniete, czesc jest tak jak wczesniej mowiono 210 zl, kwestia malowania tego elementu ... jak myslicie jakie koszty lakierowania ? potrzebuje w LZ9Y
  12. Coltrane odpowiedział(a) na tomekxp2 temat w Audi A4 B7
    jaki numer tej dokladki ? witam ponownie/ pytanie ... jezeli zamowie ta dokladke w ASO to w jakim kolorze dostane ta czesc ? czy moze bede musial ja sobie pomalowac ? pozdrawiam
  13. dzieki
  14. koledzy gdzie jest to ogloszenie na allegro z przerobka lamp ze zwyklych na xenon bo juz nie dowiedze ...?
  15. takie pytanko ... a ma ktos numer tej plastikowej czesci zaznaczonej na czerwono ? (stymze ja mam wylot z jednej strony)
  16. ja mam inny problem ... cala kieszeń (część) zapada mi się - nie wiem jak to ustabilizować ... pewna osoba chciała na siłe podpiąć ładowarke do gniazda zapalniczki i niestety cala kieszen mi runęła ... nie wiem jak teraz to ustabilizować. z jednej strony wsuwa się to załapało ale druga strona (od strony nawigacji) nie jestem w stanie tego nijak włożyć tak żeby było to stabilne
  17. Jeszcze parę pomysłów jest. Rozmiar felgi 4x9,5J19ET35 Przód delikatniej... ale nie pamiętam jak to % wygląda. Lakier doszedł do siebie po akcji w Kurodetailing... Tutaj dla przypomnienia... https://www.facebook.com/media/set/?set=a.899607636752834.1073741951.210111689035769&type=3 jaki koszt u Kuro tych zabiegów wyszedl na tej niuni ?
  18. cala a4 jest w remoncie (odcinkowo), ja jestem ciekaw jak tu wypruć na zakopane najszybciej ... moze przez wieliczke na myslenice jakos pojdzie szybciej
  19. Panowie inny problem ... jak u was wygląda całe "gniazdo" gdzie się wsadza lampki ? u mnie te styki (blaszki) są dosyć swobodne czasami jak jadę na nierównościach w trasie potrafi mi wywalić błąd żarówki tylko przez to że nie ma styuczności między modułem a blaszkami w gnieździe ... nie wiem czy mam tam w środku coś wyłamane że to wszystko się tak telepie, trzeba coś wymieniać czy to normalne ? te blaszki mamm dosyć swobodnie ruchome ... czeka mnie wymiana całej listwy ? tak przy okazji ktos sie orientuje jak się nazywają te srubki od tego oświetlenia ? potrzebuje taką jedną
  20. ja chyba wezme wingbara + stopy (lub aguri runner). Myslalem o Aguri Prestige ale potrzebuje bazy na dwa rowery wiec moze nie wystarczyc ktoś wogóle stosował 1xAguri Prestige + 2xAguri Acuda ? dobra nie zdecydowałem się na Acudy (maja zaciagane paski materialowe a nie z materialu syntetycznego troche to bruzdzi na funkcjonalnosci) mam Aguri Prestige + Thule FreeRide 532 sprawdza sie super jeszcze musze dobrac w ziemie do Aguri Prestige jakies mocowanie na deske i narty ... do tej bazy aguri polecono mi cos "wyzszego" gdyz rzeczywiscie baza siedzi troche nisko ale nie wiem czy sie ostatecznie zdecyduje na cos wyzszego czas pokaze
  21. gdzie dorwac DRL w ledzie ? do B7 ?
  22. co do Drl to ja nie mam P21 tylko wlasnie h7 ... poprawcie mnie jesli sie myle ...
  23. co do ledów w postojówkach ... podobno są nielegalne ... http://superauto24.se.pl/porady/uwaga-na-swiatla-postojowe-led-sa-jak-usterka-i-mozna-dostac-za-nie-mandat_602130.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.