Treść opublikowana przez Coltrane
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
podobno za ledy w postojówkach misiaki biorą dowód ? prawda to ?
-
oferta OC
ja juz korekte zrobilem 443 zl
-
oferta OC
Gothaer A4 B7 2.0 Tdi - 530 zl ktoś ma dla porównania ?
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
Jak to nie masz soczewki. To masz bixy czy zwykłe lampy? oto moj wynalazek potrzebuje wlasnie jakichs fajnych ledów do jazdy dziennej... bo moduł już ogarnąłem tylko żarówka została żółtawa, wkrótce mam zamiar zrobić bixy jak fundusz pozwoli ...
-
Polećcie jaką hamownie, gośći którzy zajmują się chiptuningiem w okolicy Rzeszowa
to samo pytanie ale okolice Krakowa .>?? kogo polecacie ?
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
wlasnie jakie kupiles ?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
dzięki. widzę ze ty masz full skóre. a co do pielęgnacji materiału w fotelach pół skórzanych?
-
Regeneracja przetarć na skórze.
mozesz podac jeszcze raz link ?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
czym to jechales ? jaki zestaw ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokłądnie Jak przedmówca też twierdzę ze lepiej kupić ori bixy niż coś przerabiać w kloszach na H7.... ps. Dzien Dobry http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i5329830032.html tutaj robia to w ten sposob ... jezeli chcialbym sam ogarnac temat bixenonów (narazie bez samopoziomowania to czego bede potrzebiwal (jakie lampy skrętne cyz nie?) jest w stanie ktos mi pomoc z malopolski w tym temacie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam przerabia ktos w krk małopolsce lampy zwykle na bixy ? (pomijam narazie samopoziom) na kloszu mam h7 lub d2s ps piekna ta b7
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
tez polecam Tomnika. PRECYZJA I ZADOWOLENIE !
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Pewnie je przerabiają ma xenony.Oryginalne pewnie tylko reflektory - tak myślę ktoś robił u nich przeróbkę ? sam się przymierzam. robią takie rzeczy gdzieś w malopolskim ?
-
Bixenon Xenon od A do Z
pytanko na kloszu mam w swojej b7 emce H7 lub D2S. Czym jest d2s ? mam zwykle zarowki h7 w postoju i w drogowych ... czy jest mozliwosc przerobienia zwykluych lamp na bixenon/ xenon ? na allegro firmy pronponuja przerobienie zwykl;ych lamp na bixy ale czy to jest bezpieczne ?
-
[B7 BDG] avant,podświetlenie tablicy,tylna klapa
również proszę o numer części. chodzi mi o listwe do avanta b7 a4 2007 rok. niestety u mnie styki gonia jak oszalale i nie ma stycznosci z zarówkami. wogole woda mi sie tam jakos dostaje chce to wymienic wie ktos jaki numer ma ta listwa ? pozdrawiam czemu na tej aukcji niektore listwy sa po czesci metalowe ? http://allegro.pl/listwa-oswietlenia-klapy-tyl-audi-s4-a4-b6-b7-i5159853180.html
-
Listwa z lampkami podświetlenia tablicy...
ma ktoś numer części jakie są potrzebne do wymiany nowej listwy do Audi a4 b7 Avant '07 ?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
pewnie już było, ale nie mogę znaleźć jak wymontować listwe podswietlenia tablicy w a4 b7 avant ? (wszystkie styki mi w niej "gonią") podejrzewam stan listwy jak u kolegi we wcześniejszym poście
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
jak poszło z wymianą ? ja wkrótce przedstawię swój "wynalazek" bo na kloszu mam to samo napisane (d1s v h7)... a nie mam nawet soczewki tylko H7
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
co to za rocznik ?
-
Wybór bagażnika dachowego - baza
w porządku, widzę właśnie że zaletą "NA RELINGI" jest to ze jest większa przestrzeń miedzy dachem a poprzeczkami co ułatwia montaż tego typu boxa.
-
Wybór bagażnika dachowego - baza
masz mozliwosc zrobienia fotek na Twoim avancie jak to sie prezentuje ?
-
Wybór bagażnika dachowego - baza
witam a co polecacie na narty ? tzn. potrzebny mi bedzie bagaznik dachowy + uchwyt na narty ? jaki zestaw do avanta bedzie odpowiedni ? zastnawiam sie nad http://allegro.pl/aguri-bagaznik-na-relingi-volksvagen-passat-b7-i4940220064.html ale to nie jest na zadnym "podwyzszeniu" - stopach. Lepiej ze stopami czy tak jak w tym modelu ?
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
ATE zaciski sama malowałaś ?
-
Jak wam się widzątakie felgi
- Felga+OPONA-ZIMA b7
ja mam 16 205/55/16 na Opony HankookPOLECAm pierwszy sezon wzorowy - Felga+OPONA-ZIMA b7