Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nieduża. Ciągniesz po dwa kabelki z lusterka wewnętrznego do sterowników drzwi. Potem zależnie czy masz kabelki od fotochromu w wiązce lusterek - musisz je dodać albo nie. I cała filozofia Tu jest bardzo dużo informacji, polecam przekopać się przez wszystkie strony: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-230480/
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba @wrclaguna ostatnio pisał, że ma. A jak nie, to poszukaj na poprzednich stronach tego wątku - na pewno ktoś oferował na sprzedaż.
  3. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie TUTAJ
  4. Nie wiem gdzie takie rzeczy wyczytałeś, ale najlepiej sprawdzać u źródła. Konfigurator na stronie audi.pl dla A4 pokazuje Pakiet Oświetlenia Wnętrza za trochę ponad 1000 zł. Ja to pisałem Coś się poplątało z cytowaniem. @mcemsi napisał o 3000 zł.
  5. Nie wiem gdzie takie rzeczy wyczytałeś, ale najlepiej sprawdzać u źródła. Konfigurator na stronie audi.pl dla A4 pokazuje Pakiet Oświetlenia Wnętrza za trochę ponad 1000 zł.
  6. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i pewnie tak zrobię, ale chciałbym zaspokoić ciekawość, ewentualnie dowiedzieć się na przyszłość
  7. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie mniej jednak żaden sprzedawca nie odważył mi się odpowiedzieć "tak, będzie się dało rozkleić". Wszyscy pisali, że klej będzie się nadawał idealnie do sklejenia lamp, ale nie chcą dać gwarancji że to nie będzie połączenie na amen Ciekawe czym to robią w fabryce i czy jest opcja gdzieś to kupić
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    - Kochanie, co dzisiaj na obiad? - Właśnie piekę prawą lampę z naszego auta Już się chyba przyzwyczaiła, że czasami więcej uwagi poświęcam samochodowi niż jej Co do wymiany żarówki kierunkowskazu, to ELSA mówi, że trzeba nożem wycinać dziurę w obudowie i "załatać" to później elementem z zestawu naprawczego. WTF?
  9. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podobnie polecił mi @Gwerty i pewnie tak zrobię. Pisałem do sprzedawców z Allegro. Pisali, że kleje do szyb nadają się idealnie do lamp, ale nikt nie chce dać gwarancji, że będzie się to dało rozkleić ponownie ---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- Powiem Wam, że bułka z masłem. 10 minut w piekarniku nastawionym na 100° C, plastikowy wyjmak do podważania (tak przezornie zamiast śrubokręta) i nawet nie trzeba używać za dużo siły żeby odkleić klosz. Ale tak się teraz przyjrzałem i wygląda to tak, jakby nie było możliwości wymiany żarówki kirunkowskazu... Tak na przyszłość - jak to się robi?
  10. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na jakimś forum znalazłem, żeby podgrzać w piekarniku w temperaturze 100° C i samo puszcza Ale teraz trudniejsze pytanie - czym to później na nowo skleić?
  11. Toż to z anglika - włącznik ryglowania drzwi jest na prawej klamce, a na lewej masz zaślepkę Nie wiem czy da się to łatwo przełożyć. (nie da się, bo kształt jest niesymetryczny) ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- Podświetlana klamka, wiązka i 2 lampki w drzwi za 80 zł z wysyłką BOCZEK DRZWI TAPICERKA LEWY AUDI A4 B8 EUROPA (3939466029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, da się jakoś ludzko rozkleić przednią lampę? Potrzebuję wymienić odbłyśnik świateł mijania, a chyba nie ma innej opcji jak przez front?
  13. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może chodzi o wersje czterodrzwiowe?
  14. Może ktoś będzie zainteresowany: Lampka oświetleniowa LED Audi A6 C6 4D0919063A (3965750588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. Sprawdź czy Twój przyjmie kodowanie i będziesz wiedział
  16. Jakby ktoś potrzebował tylko przód, to chętnie odkupię tylne klamki
  17. Tutaj cały komplet z klamkami i wiązką + jeszcze z lampkami w drzwi za 350 zł: Oświetlenie drzwi lampki klamki Audi A4 B8 8K0 8K (3958573222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. Z tego co mi wiadomo i co wynika ze schematu, kable idą bezpośrednio z pinów 4 i 5 wtyczki lusterka wewnętrznego i idą bezpośrednio do wtyczek w słupkach bocznych. Dalej, przez wtyczki do sterowników drzwi. Z modułem komfortu się nie łączą. Zresztą znajduje się on w bagażniku, więc nie wiem jak miałbyś mieć bliżej Wszystko jest ładnie widoczne na tym schemacie, nie trzeba jakiejś filozofii żeby go odczytać. Za tyle, żeby wyszło taniej niż kupować oddzielnie części Jeśli potrzebujesz tylko włącznik lusterek, to tylko lewa. Jeśli chcesz od razu dołożyć światełka, to szukaj obu
  19. U mnie lusterka rozkładają się dopiero w momencie włączenia zapłonu, więc do wsiadania nie przydają się w ogóle (po prostu nie świecą). Nie wiem czy jest inna opcja. Boczek a4 b8 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co do wyposażenia to musisz patrzeć po zdjęciach albo dzwonić. Polecam wybrać takie z wiązkami kabli, bo same piny potrafią kosztować po kilkanaście zł. No właśnie mógłbyś to sprecyzować ? Jeśli się nie mylę to lusterko środkowe (jest u mnie podłączone do komfortu), w każdym razie działa prawidłowo. Skąd powinna instalacja iść ?? Oczywiście masz fotochromatyczne lusterko wewnętrzne? Sygnał do lusterek zewnętrznych idzie przez sterowniki drzwi z czujnika światła umieszczonego w lusterku wewnętrznym. Musisz pociągnąć po dwa kable do obu sterowników drzwi. Tutaj masz schematy: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-230480/
  20. Te sterowniki nie obsługują składanych lusterek. Polecam poszukać na Allegro. Lusterka możesz kupić w innym kolorze i przełożyć obudowy. 8T0919173A to ten plastik do przełącznika: Home Page ES#462952 Optic Panel - 8T0919173A Ja za 120 zł kupiłem na Allegro cały boczek drzwi z uchwytem, wszystkimi włącznikami, podświetlaną klamką, wiązką i jeszcze pakietem QQ1. Poszukaj, bo nie ma sensu płacić kilka razy więcej w ASO. Wiązkę z lusterka wpina się bezpośrednio do sterownika drzwi. O ile nie będziesz dokłądał kabli do podświetlenia LED, to nic nie będziesz musiał ciągnąć. Ja wydałem trochę ponad połowę tego Ukłony dla @wrclaguna za dobre części w dobrej cenie
  21. Trochę nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie, ale może Ci się przydać taka rada z mojego doświadczenia. Nie ma sensu zakładać podświetlenia LED do składanych lusterek, bo to po prostu nie spełnia swojej funkcji. Jak lusterka są złożone, to światełko nie świeci (zresztą i tak oświetlałoby tylko kawałek drzwi). Więc przy wsiadaniu to nie pomoże, no chyba że wyłączysz składanie lusterek, ale to też trochę bez sensu skoro chcesz wydawać kasę na taką funkcję
  22. Plastik jest chyba jako komplet z klamką, bo sama klamka ma specjalne wycięcie. Przynajmniej w ETCE nie ma tego jako oddzielna część. Oznaczenie klamki: 8K0 837 020 G (kierowca) 8K0 837 020 E (pasażer) Sama dioda z oprawką: 4D0 919 063 A Podświetlane klamki chodzą na Allegro po 50 zł [edit] Czyli tyle, ile sama diodka z listewką http://allegro.pl/lampka-podswietlania-4d0919063a-audi-vw-seat-i3928598459.html
  23. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zależnie od ceny ja mógłbym być zainteresowany. Jakiś czas temu szukałem 2G High, ale chwilowo zarzuciłem temat.
  24. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś na zbyciu przednią lewą lampę pod H7? Może być na części. Chodzi mi głównie o oprawkę żarówki świateł mijania. Okazało się dzisiaj, że poprzedni właściciel tak zdolnie wymieniał żarówkę, że połamał plastiki ustalające jej pozycję
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie jakiś lewy, że wszystko poza numerem części zerwane?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.