Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
Był gdzieś na forum temat o ubezpieczycielach. Z tego co ludzie piszą w internecie, to właśnie po PZU spodziewałbym się największych problemów przy wypłacie ewentualnego odszkodowania
-
B8 TrOOOOp
Pany, dużo jest filozofii z założeniem fabrycznego alarmu? Opłaci się w ogóle coś takiego robić (w sensie ochrony przed kradzieżą), czy to tylko złudne zabezpieczenie?
-
B8 TrOOOOp
Niekoniecznie trzeba kodować. Jak wymieniałeś sterownik drzwi, to wystarczy potrzymać dłużej przycisk. Zerknij TUTAJ - u mnie zadziałało.
-
Czyszczenie parownika
Pany, wpadł mi do głowy iście szatański pomysł. Czy zamiast ustrojstwa pod nazwą "ultradźwiękowy przyrząd do czyszczenia układu klimatyzacji -VAS 6189-" za grubo ponad 1k zł, można by użyć zwykłego ultradźwiękowego nawilżacza do powietrza, jakie można każdej zimy kupić w OBI za 30 zł? Chodzi mi o coś takiego jak na obrazku poniżej. Zasada działania chyba jest identyczna, nie? Jakby tam zalać trochę izopropanolu, to moim zdaniem powinno chyba zrobić robotę. Co o tym myślicie?
-
Polecany mechanik/warsztat
Ja mam mechanika, z którego jestem zadowolony. Co prawda ceny mają dosyć wysokie, ale moim zdaniem dają radę. http://www.sos603666006.pl/
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Kolego, wrzuciłem wczoraj na Wykop, kilka osób odpisało, ale ktoś tam napisał, że mu nie działa program. Rzuć okiem jeśli możesz/chcesz Mirki, pomóżcie koledze napisać magisterkę.... - sowiq - Wykop.pl
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Zrobiłem jeszcze jeden test, przy nieobciążonym procesorze i wyniki bardzo zbliżone. Wrzuć na Wykop, tam na pewno ludzie trochę potestują
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
To dużo czy mało?
-
B8 TrOOOOp
A nie robieś nic przy zawieszeniu?Może być przyczyna również niedokręcony wahacz, uwalona( odkrecona, niedokrecona) sruba w zwrotnicy, ja mieałem akcje typu urwany czesciowo gwint w zwrotnicy z tyłu, objaw taki ze autem bujało) Trzesienie na układzie kierownicy raczej nie. Lepiej sprawdzic wszystkie luzy w zawieszeniu dokładnie śruba po śrubie. Jakiś czas temu wymieniałem łożyska z przodu. Tak się teraz zastanawiam czy po prostu nie zwracałem na to uwagi, czy przed wymianą opon na letnie problemu nie było. W wolnej chwili przerzucę koła i przetestuję. Jak nie, to będę szukał... dziury w całym
-
B8 TrOOOOp
Pany, przy prędkościach ~135 km/h czuję jak wibruje mi kierownica. Miałem wcześniej dużo gorzej, ale okazało się, że wystarczyło ponownie wyważyć opony. Wibracje nie są duże, ale dosyć denerwujące. Gdzieś czytałem, że przy wielowahaczu takie objawy mogą oznaczać luzy w zawieszeniu. Tylko zawsze jak prosiłem mechanika żeby sprawdzili zawieszenie, to mi mówili że jest OK. Co i jak mogę sprawdzić samemu? Ostatnio odnoszę wrażenie, że jak sobie człowiek sam nie sprawdzi i wymieni co trzeba, to nie będzie zrobione jak należy
-
B8 TrOOOOp
U mnie w sumie jest podobnie, tez czasami tak się dzieje, jak podziałem kompa, to nie było zadnego błędu z tym związanego. Sam tez nie jestem do końca przekonany, czy taka sytuacja jest normalna Ja mam podobnie. Też często zauważam, że przez chwilę po zgaszeniu silnika włącza się wentylator - nawet w zimę bez włączonej klimy. Temperatura na zegarach równiutkie 90° C, błędów w komputerze brak, jazda też w miarę spokojna. Na początku zastanawiałem się czy to normalne, ale później chyba się przyzwyczaiłem
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Kolego, o ile nikt z forum się nie zgłosi, to bierz byle jakie działające z Allegro. Obudowę i wkłady luster możesz sobie przełożyć ze swojego auta Polecam od razu pociągnąć sobie wiązkę pod fotochrom, jakbyś kiedyś chciał założyć - info w innym wątku
- B8 TrOOOOp
-
kupno kamerki samochodowej
Nie zapomnij zdać relacji z montażu, zrobić kilku zdjęć jak prezentuje się w aucie i dać jakieś przykładowe filmy Na pewno komuś przydadzą się takie informacje.
-
kupno kamerki samochodowej
Tych dwóch nie miałem okazji testować, a wiem z doświadczenia, że znalezienie niemodyfikowanych plików wideo z kamer graniczy niemal z cudem Co do 0801, o której pisałem wcześniej, widziałem jakieś na Allegro, ale cenowo dużo bardziej opłaci się kupić od chińczyka.
-
kupno kamerki samochodowej
Pany, ja też jakiś czas temu przerabiałem wybór i zakup kamerki. Chciałem coś małego, z GPS i żeby nagrywało w dobrej jakości. Padło na MINI 0801 i póki co jestem bardzo zadowolony. TUTAJ fotki z mojego montażu. Co prawda nie mam już na sprzedaż i nie zamierzam mieć, ale jak ktoś jest zainteresowany to mogę podać namiary na sprawdzonego chinola, który sprzedaje to na eBay za ~$110 - wysyłka gratis, paczka idzie 2-3 tyg. Mogę podesłać niemodyfikowane filmy jakby ktoś chciał sprawdzić jakość.
-
B8 TrOOOOp
Mają QQ1? Jaki materiał? Wrzuć jakieś fotki.
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Ja rozklejałem. 100° C i 10 minut wystarczy, żeby ładnie puściło. Trzeba użyć niedużo siły - polecam szeroki plastikowy wyjmak.- Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Będzie pasował. Możesz sobie od razu zakupić chromowane przełączniki sterowania szybami- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja się podłączyłem pod lusterko fotochrom, bo w lampce mi prąd znikał- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tam też pisali ludzie, którzy mają B8. Chociażby ja.- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kolego, był ten temat wałkowany już. Zasilanie również zostało opisane: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy-239377/ A jeśli chodzi o włącznik, to Twoja kamerka na bank ma opcję wyłączenia nagrywania. Ja bym się nie bawił w żadne zwisające przyciski...- Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Rzuć okiem na ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-demonta-przedniej-tapicerki-drzwi-216816/ Co prawda dotyczy on tapicerki przednich drzwi, ale z tylnymi trzeba postępować analogicznie. Polecam wcześniej zaopatrzyć się w zapasowe spinki tapicerki. - B8 TrOOOOp