Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
Nadadzą. Sam od nich kupowałem i jest OK.
-
B8 TrOOOOp
@mumen, zatrzymałeś się na środku drogi żeby cyknąć fotkę licznika? (włączone awaryjne i uruchomiony silnik)
-
Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Jeśli sterowniki są takie same, to skopiowanie kodowania ze starego do nowego jest najlepszym pomysłem. Ja przy wymianie sterowników przednich drzwi, zamiast skopiować kodowanie ze starych, po prostu pozaznaczałem opcje. Efekt był taki, że w różnych sterownikach całego auta (np. silnika) zaczęły się logować jakieś błędy. Od tamtej pory tylko kopiowanie + ew. jakieś dodatkowe kodowanie.
-
B8 TrOOOOp
Moja A4 wkroczyła wczoraj na nową drogę życia (jakość zdjęcia marna, ale nie miałem nic lepszego pod ręką)
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ja zakodowałem jak w opisie i też myślałem że nie działa (zwykłe żarówki). Po jakimś czasie leciałem jakieś 60 km/h i przed auto wyskoczył mi jakiś zwierzak. Jak mocno i gwałtownie zahamowałem to awaryjne się włączyły. Morał z tego taki, że trzeba jechać troszkę szybciej i na prawdę mocno zahamować.
-
B8 TrOOOOp
Kolega wrzosu może być zainteresowany.
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Przed liftem podświetlenie wyłącza się zupełnie po złożeniu lusterek. Więc jeśli masz ustawione automatyczne składanie luster po zamknięciu auta, to szkoda kasy na ten mod.
-
B8 TrOOOOp
Ja Ci mogę tanio sprzedać 2 przednie, bez otworu na lampki. Tylne jak będę miał czas wymienić na podświetlane
-
B8 TrOOOOp
Pisz na PW, w miarę możliwości postaram się pomóc.
-
Wakacje w Chorwacji
Jeśli chcesz przyciąć na kosztach, to polecam trasę przez Słowację i Węgry. Co prawda w samej Słowacji drogi są słabe, ale praktycznie przez całe Węgry jedziesz autostradą. No i jest sporo taniej niż Słowenia i Austria.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kilka stron wcześniej...
-
B8 TrOOOOp
Ja kupiłem na Allegro za jakieś grosze. [edit] Klucze wyjmaki Audi Skoda Seat Ford VW Mercedes (4174610930) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Klucze Wyjmaki Haki VW AUDI FORD SKODA SEAT MFD (4200165837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ogólnie dużo tego - Wyjmaki audi - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Na poprzedniej stronie masz opis zdejmowania zderzaka - nie trzeba do tego kanału
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Nie sugeruję, po prostu jestem ciekaw, bo też mam zderzak bez PDC i myślałem, że jedyna opcja to wymiana zderzaka. Ktoś wcześniej napisał, że na zwykłym zderzaku od środka są zaznaczone miejsca montażu czujników. Zastanawiają mnie 2 rzeczy - czy po takim montażu kąt ustawienia czujników będzie prawidłowy i czy... się nie odkleją
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Te oprawki z czerwonymi naklejkami założysz do zderzaka? Masz zwykły, czy pod PDC? Jeśli zwykły, to wrzuć jakieś fotki jak to wygląda po wywierceniu otworów
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Bo mógłbym sobie wymienić od tak, bez potrzeby wjeżdżania na kanał / podnośnik (wada mieszkania w bloku). No a do tego zdejmowanie tej osłony silnika...
-
B8 TrOOOOp
Jeśli chodzi o wymianę oleju, to ostatnio podjechałem do mechanika w nadziei, że zobaczę czym wysysają olej przez dziurę od bagnetu. A oni auto na podnośnik i odkręcili korek spustowy Jak wygląda / nazywa się urządzenie do wyciągnięcia oleju przez bagnet?
-
B8 TrOOOOp
Nie ma ktoś do opchnięcia 2 diodek do podświetlenia pokręteł nawiewów z pakietu QQ1 (8T0 919 178) albo całych przednich kratek z chromowaną obwódką?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
8K0 919 475 D PS. Nie wiem czemu zamienia mi na małe litery w numerze sterownika powyżej...
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Próbowałem przed chwilą. Kodowanie 10 PARK ASSIST przeszło bez problemu, w menu CAR / Audi Parking System pojawiła mi się się opcja Display: Graphic / off, ale nic poza tym się nie zmieniło. Po wrzuceniu wstecznego biegu nic się nie pojawia na ekranie - nawet jak podjadę blisko ściany. Próbowałem zrobić adaptacje w 07 Control Head, ale mam tylko coś takiego: Za słaby sterownik?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czym różni się zamek 8k0 839 015 od 8k0 839 015 C?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Napisz coś więcej o tym czerwonym wyświetlaczu (taki mam) - wystarczy zmienić sterownik na 8-kanałowy, czy to jakaś większa gimnastyka?
-
B8 TrOOOOp
Słabo szukasz Lgy 0,35 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Lgy 0,22 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.