Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nadadzą. Sam od nich kupowałem i jest OK.
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @mumen, zatrzymałeś się na środku drogi żeby cyknąć fotkę licznika? (włączone awaryjne i uruchomiony silnik)
  3. Jeśli sterowniki są takie same, to skopiowanie kodowania ze starego do nowego jest najlepszym pomysłem. Ja przy wymianie sterowników przednich drzwi, zamiast skopiować kodowanie ze starych, po prostu pozaznaczałem opcje. Efekt był taki, że w różnych sterownikach całego auta (np. silnika) zaczęły się logować jakieś błędy. Od tamtej pory tylko kopiowanie + ew. jakieś dodatkowe kodowanie.
  4. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moja A4 wkroczyła wczoraj na nową drogę życia (jakość zdjęcia marna, ale nie miałem nic lepszego pod ręką)
  5. Ja zakodowałem jak w opisie i też myślałem że nie działa (zwykłe żarówki). Po jakimś czasie leciałem jakieś 60 km/h i przed auto wyskoczył mi jakiś zwierzak. Jak mocno i gwałtownie zahamowałem to awaryjne się włączyły. Morał z tego taki, że trzeba jechać troszkę szybciej i na prawdę mocno zahamować.
  6. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolega wrzosu może być zainteresowany.
  7. Przed liftem podświetlenie wyłącza się zupełnie po złożeniu lusterek. Więc jeśli masz ustawione automatyczne składanie luster po zamknięciu auta, to szkoda kasy na ten mod.
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja Ci mogę tanio sprzedać 2 przednie, bez otworu na lampki. Tylne jak będę miał czas wymienić na podświetlane
  9. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pisz na PW, w miarę możliwości postaram się pomóc.
  10. Jeśli chcesz przyciąć na kosztach, to polecam trasę przez Słowację i Węgry. Co prawda w samej Słowacji drogi są słabe, ale praktycznie przez całe Węgry jedziesz autostradą. No i jest sporo taniej niż Słowenia i Austria.
  11. Kilka stron wcześniej...
  12. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupiłem na Allegro za jakieś grosze. [edit] Klucze wyjmaki Audi Skoda Seat Ford VW Mercedes (4174610930) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Klucze Wyjmaki Haki VW AUDI FORD SKODA SEAT MFD (4200165837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ogólnie dużo tego - Wyjmaki audi - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. Na poprzedniej stronie masz opis zdejmowania zderzaka - nie trzeba do tego kanału
  14. Nie sugeruję, po prostu jestem ciekaw, bo też mam zderzak bez PDC i myślałem, że jedyna opcja to wymiana zderzaka. Ktoś wcześniej napisał, że na zwykłym zderzaku od środka są zaznaczone miejsca montażu czujników. Zastanawiają mnie 2 rzeczy - czy po takim montażu kąt ustawienia czujników będzie prawidłowy i czy... się nie odkleją
  15. Te oprawki z czerwonymi naklejkami założysz do zderzaka? Masz zwykły, czy pod PDC? Jeśli zwykły, to wrzuć jakieś fotki jak to wygląda po wywierceniu otworów
  16. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No niby racja
  17. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bo mógłbym sobie wymienić od tak, bez potrzeby wjeżdżania na kanał / podnośnik (wada mieszkania w bloku). No a do tego zdejmowanie tej osłony silnika...
  18. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli chodzi o wymianę oleju, to ostatnio podjechałem do mechanika w nadziei, że zobaczę czym wysysają olej przez dziurę od bagnetu. A oni auto na podnośnik i odkręcili korek spustowy Jak wygląda / nazywa się urządzenie do wyciągnięcia oleju przez bagnet?
  19. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma ktoś do opchnięcia 2 diodek do podświetlenia pokręteł nawiewów z pakietu QQ1 (8T0 919 178) albo całych przednich kratek z chromowaną obwódką?
  20. 8K0 919 475 D PS. Nie wiem czemu zamienia mi na małe litery w numerze sterownika powyżej...
  21. Próbowałem przed chwilą. Kodowanie 10 PARK ASSIST przeszło bez problemu, w menu CAR / Audi Parking System pojawiła mi się się opcja Display: Graphic / off, ale nic poza tym się nie zmieniło. Po wrzuceniu wstecznego biegu nic się nie pojawia na ekranie - nawet jak podjadę blisko ściany. Próbowałem zrobić adaptacje w 07 Control Head, ale mam tylko coś takiego: Za słaby sterownik?
  22. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam i ja
  23. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czym różni się zamek 8k0 839 015 od 8k0 839 015 C?
  24. Napisz coś więcej o tym czerwonym wyświetlaczu (taki mam) - wystarczy zmienić sterownik na 8-kanałowy, czy to jakaś większa gimnastyka?
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słabo szukasz Lgy 0,35 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Lgy 0,22 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.