Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
Panowie, nie ma ktoś na zbyciu przycisku do blokowania drzwi, ale w drzwi pasażera (ew. od anglika)? Numer części: 8K0 962 108.
-
B8 TrOOOOp
Więc same dwa piloty (bo grotów nie trzeba wymieniać) i kodowanie podnoszą cenę moda o 200% Ja z moim 2G i halogenami wolałbym już zainwestować w upgrade jednej z tych rzeczy
-
B8 TrOOOOp
Pytanie zasadnicze - czy do Key Less trzeba mieć inny kluczyk? Bo po zakupie auta dorabiałem w ASO jedną sztukę "zwykłego" i tanio niestety nie jest. Sam kluczyk (pilot + dorobiony grot do awaryjnego otwierania) bodajże 700 zł, a do tego kodowanie wszystkich kluczy chyba około 150 zł. Więc może się okazać, że sam zestaw z Allegro to najmniejszy koszt
-
B8 TrOOOOp
Dlatego zapytałem czy to aby na pewno cały zestaw. Bo pewnie trzeba do tego jakiś moduł a zapewne też nie na każdym Komforcie to pójdzie. Więc na 650 zł pewnie się nie skończy
-
B8 TrOOOOp
Ja nie mam bixa, MCE mam raczej biedne, a ostrzeżenie o niskim poziomie płynu do spryskiwaczy u mnie działa (piszczy po włączeniu zapłonu i wyświetla na pomarańczowo ostrzeżenie - mam czerwonego FISa).
-
B8 TrOOOOp
Przecież Lexus to Toyota w ładniejszej budzie http://allegro.pl/audi-rs4-s4-a4-b8-uklad-keylessgo-start-stop-i4731297392.html Co tu jeszcze potrzeba, żeby uruchomić keyless? Pewnie jakiś moduł? Ma znaczenie np. wersja Komfortu?
-
B8 TrOOOOp
3G nie powinno mieć joysticka? Zależy jak daleko masz do Płocka. Z mojego doświadczenia wynika, że nie warto jeździć przez pół Polski, żeby obejrzeć auto. Najeździłem się tak przed zakupem a finalnie okazało się że zrobiłem tylko niepotrzebnie masę kilometrów (m.in. dwa razy do Poznania), a auto kupiłem w Warszawie. A druga sprawa, że im ładniejsze fotki i bardziej błyszczące auto, tym większa lampka ostrzegawcza mi się zapala.
-
B8 TrOOOOp
Nie martw się, tani taki bajer nie będzie
-
B8 TrOOOOp
Ciekawe ile czasu będą potrzebowali hackerzy żeby złamać zabezpieczenia i jednym przyciskiem wyprowadzać ludziom auta z garaży
-
B8 TrOOOOp
A nie łączysz jej po prostu w miejsce podłączenia tylnego gniazda zapalniczki? Czy chodzi Ci np. o nr bezpiecznika? Szperałem kiedyś w Elsie, ale schematu nie udało mi się znaleźć.
-
B8 TrOOOOp
Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/ Masz tam nawet podany obrazek
-
B8 TrOOOOp
Co jak co, ale tak błyszczącego samochodu z tak pieknymi zdjęciami to chyba bałbym się kupić. Za ładne to to, żeby było prawdziwe
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Schemat jest banalnie prosty. Podłączasz szeregowo lampkę i włącznik stykowy w "słoneczniku". Na jedym końcu dajesz masę, na drugim +12V (np. z lampki podsufitki) i cała robota.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Lampki podświetlenia są umieszczone w podsufitce. W samych słonecznikach są tylko włączniki i raczej marne szanse żeby je przełożyć z innych.
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Czyli liczniki pasują plug&play? Wystarczy tylko podłączyć stary, zdjąć CP i skorygować przebieg? Ile mniej-więcej może kosztować zdjęcie CP w ASO? Ile za korektę w Warszawie? Kobieta mnie zabije jak zobaczy kolejne graty do auta
-
B8 TrOOOOp
Jak przedlift, to ja mam.
-
B8 TrOOOOp
Jak się da, to już jest mój Ale nie liczyłbym na to.
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Panowie, a powiedzcie mi teraz jaka różnica czy kolega kupi w ASO wtyczkę i kable, czy kupi gdzieś na Allegro czy innym szrocie wtyczkę z uciętą wiązką? Poza tym, że ta z ASO będzie nowa, to przecież kable i tak trzeba będzie lutować A lutownica transformatorowa działa na takiej samej zasadzie jak każda inna - rozgrzewa cynę lutowniczą. Więc nie rozumiem dlaczego ktoś miałby akurat takiej się wystrzegać.- B8 TrOOOOp
Chyba była jakaś awaria, bo forum przez kilkanaście minut nie działało, a później wywaliło całą stronę postów w tym wątku.- B8 TrOOOOp
wszystko zalezy za ile kupisz graty Ale to raczej kosztowna zabawa, nie? Kiedyś podjarałem się trochę taką opcją, ale jak przemyślałem ile gratów trzeba przewalić, to na chwilę zrezygnowałem.- B8 TrOOOOp
Kolego, zauważ że moja siatka ma takie czarne "guziki", których u Ciebie nie ma. Więc na bank to inny model. Pozostaje chyba tylko podawać sprzedającym odległości między zaczepami w bagażniku i pytać czy będzie pasowało- B8 TrOOOOp
Udało mi się zrobić fotki: https://www.dropbox.com/sh/mo8rgwo8ygz1xs6/AADPdrj2Ctmvcti-RjYTBVQZa?dl=0- B8 TrOOOOp
Przechwaliłem się, bo u mnie akurat metka jest urwana Pamiętam, że ze sprzedawcą z Allegro ustalałem po prostu jej wymiary. ETKA powiada że: siatka do Avanta: 8E5 861 869 A haczyki: 8E0 861 849 Więc teoretycznie Twoja powinna być OK. U mnie co prawda jest trochę napięta, ale za to cały środek jest mocno rozciągliwy. Bez problemu zmieści się tam kilku dużych toreb z zakupami czy dwie spore walizki. Dzisiaj nie mam możliwości zrobienia zdjęć, ale mogę podesłać jutro wieczorem, jeśli chcesz.- B8 TrOOOOp
Kolego, są siatki do Avanta, bo sam kupiłem Co prawda długo się naszukałem, ale znalazłem w końcu. Za pierwszym razem też zakupiłem za małą. Problem jest taki, że sprzedający najczęściej podają numery wybite na plastikowych zaczepach, a nie na metce siatki. Wszystkie siatki mają takie same zaczepy, więc numer będzie taki sam w wielu modelach. Ale liczy się ten drugi, nadrukowany na wspomnianej metce. Jeśli chcesz numer to daj znać. Podskoczę do garażu i Ci spiszę. - B8 TrOOOOp