Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, nie ma ktoś na zbyciu przycisku do blokowania drzwi, ale w drzwi pasażera (ew. od anglika)? Numer części: 8K0 962 108.
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Więc same dwa piloty (bo grotów nie trzeba wymieniać) i kodowanie podnoszą cenę moda o 200% Ja z moim 2G i halogenami wolałbym już zainwestować w upgrade jednej z tych rzeczy
  3. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie zasadnicze - czy do Key Less trzeba mieć inny kluczyk? Bo po zakupie auta dorabiałem w ASO jedną sztukę "zwykłego" i tanio niestety nie jest. Sam kluczyk (pilot + dorobiony grot do awaryjnego otwierania) bodajże 700 zł, a do tego kodowanie wszystkich kluczy chyba około 150 zł. Więc może się okazać, że sam zestaw z Allegro to najmniejszy koszt
  4. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlatego zapytałem czy to aby na pewno cały zestaw. Bo pewnie trzeba do tego jakiś moduł a zapewne też nie na każdym Komforcie to pójdzie. Więc na 650 zł pewnie się nie skończy
  5. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja nie mam bixa, MCE mam raczej biedne, a ostrzeżenie o niskim poziomie płynu do spryskiwaczy u mnie działa (piszczy po włączeniu zapłonu i wyświetla na pomarańczowo ostrzeżenie - mam czerwonego FISa).
  6. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przecież Lexus to Toyota w ładniejszej budzie http://allegro.pl/audi-rs4-s4-a4-b8-uklad-keylessgo-start-stop-i4731297392.html Co tu jeszcze potrzeba, żeby uruchomić keyless? Pewnie jakiś moduł? Ma znaczenie np. wersja Komfortu?
  7. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3G nie powinno mieć joysticka? Zależy jak daleko masz do Płocka. Z mojego doświadczenia wynika, że nie warto jeździć przez pół Polski, żeby obejrzeć auto. Najeździłem się tak przed zakupem a finalnie okazało się że zrobiłem tylko niepotrzebnie masę kilometrów (m.in. dwa razy do Poznania), a auto kupiłem w Warszawie. A druga sprawa, że im ładniejsze fotki i bardziej błyszczące auto, tym większa lampka ostrzegawcza mi się zapala.
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie martw się, tani taki bajer nie będzie
  9. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ciekawe ile czasu będą potrzebowali hackerzy żeby złamać zabezpieczenia i jednym przyciskiem wyprowadzać ludziom auta z garaży
  10. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie łączysz jej po prostu w miejsce podłączenia tylnego gniazda zapalniczki? Czy chodzi Ci np. o nr bezpiecznika? Szperałem kiedyś w Elsie, ale schematu nie udało mi się znaleźć.
  11. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/ Masz tam nawet podany obrazek
  12. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co jak co, ale tak błyszczącego samochodu z tak pieknymi zdjęciami to chyba bałbym się kupić. Za ładne to to, żeby było prawdziwe
  13. Schemat jest banalnie prosty. Podłączasz szeregowo lampkę i włącznik stykowy w "słoneczniku". Na jedym końcu dajesz masę, na drugim +12V (np. z lampki podsufitki) i cała robota.
  14. Lampki podświetlenia są umieszczone w podsufitce. W samych słonecznikach są tylko włączniki i raczej marne szanse żeby je przełożyć z innych.
  15. Czyli liczniki pasują plug&play? Wystarczy tylko podłączyć stary, zdjąć CP i skorygować przebieg? Ile mniej-więcej może kosztować zdjęcie CP w ASO? Ile za korektę w Warszawie? Kobieta mnie zabije jak zobaczy kolejne graty do auta
  16. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak przedlift, to ja mam.
  17. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak się da, to już jest mój Ale nie liczyłbym na to.
  18. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  19. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, a powiedzcie mi teraz jaka różnica czy kolega kupi w ASO wtyczkę i kable, czy kupi gdzieś na Allegro czy innym szrocie wtyczkę z uciętą wiązką? Poza tym, że ta z ASO będzie nowa, to przecież kable i tak trzeba będzie lutować A lutownica transformatorowa działa na takiej samej zasadzie jak każda inna - rozgrzewa cynę lutowniczą. Więc nie rozumiem dlaczego ktoś miałby akurat takiej się wystrzegać.
  20. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba była jakaś awaria, bo forum przez kilkanaście minut nie działało, a później wywaliło całą stronę postów w tym wątku.
  21. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wszystko zalezy za ile kupisz graty Ale to raczej kosztowna zabawa, nie? Kiedyś podjarałem się trochę taką opcją, ale jak przemyślałem ile gratów trzeba przewalić, to na chwilę zrezygnowałem.
  22. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego, zauważ że moja siatka ma takie czarne "guziki", których u Ciebie nie ma. Więc na bank to inny model. Pozostaje chyba tylko podawać sprzedającym odległości między zaczepami w bagażniku i pytać czy będzie pasowało
  23. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Udało mi się zrobić fotki: https://www.dropbox.com/sh/mo8rgwo8ygz1xs6/AADPdrj2Ctmvcti-RjYTBVQZa?dl=0
  24. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przechwaliłem się, bo u mnie akurat metka jest urwana Pamiętam, że ze sprzedawcą z Allegro ustalałem po prostu jej wymiary. ETKA powiada że: siatka do Avanta: 8E5 861 869 A haczyki: 8E0 861 849 Więc teoretycznie Twoja powinna być OK. U mnie co prawda jest trochę napięta, ale za to cały środek jest mocno rozciągliwy. Bez problemu zmieści się tam kilku dużych toreb z zakupami czy dwie spore walizki. Dzisiaj nie mam możliwości zrobienia zdjęć, ale mogę podesłać jutro wieczorem, jeśli chcesz.
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego, są siatki do Avanta, bo sam kupiłem Co prawda długo się naszukałem, ale znalazłem w końcu. Za pierwszym razem też zakupiłem za małą. Problem jest taki, że sprzedający najczęściej podają numery wybite na plastikowych zaczepach, a nie na metce siatki. Wszystkie siatki mają takie same zaczepy, więc numer będzie taki sam w wielu modelach. Ale liczy się ten drugi, nadrukowany na wspomnianej metce. Jeśli chcesz numer to daj znać. Podskoczę do garażu i Ci spiszę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.