Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
To do tego są specjalne urządzenia?
- B8 TrOOOOp
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Dobrze, że są ludzie, którzy przecierają szlaki Mnie bardzo ciekawiło od samego początku czy Damianowi się uda i bardzo mu kibicowałem Zawsze to jedna cenna informacja więcej
-
B8 TrOOOOp
No właśnie myślałem, że są tylko okrągłe i podłużne. No nic, dzięki
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy do tej kierownicy od Gibonsa podpasuje moja poducha, czy trzeba będzie wymieniać? (auto mam z 2008) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301843-kierownica-trojramienna-multifunkcja-skora-gladkapikowana-a4-a5-q5-a6/
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Ale early/medium/late to nie jest chyba ustawienie przy jakim natężeniu światła mają się zapalać światła mijania, tylko po jakim czasie po przekroczeniu ustalonego progu (do zmiany przez VCDS). Np. jak masz ustawione na "early", to po wjechaniu do tunelu od razu zapalą Ci się światła, a na "late" przejedziesz przez ten tunel bez świateł. Dobrze kombinuję?
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Dla mnie to paranoja, że za tak podstawową i prostą rzecz Audi każe płacić dodatkowe pieniądze (i to niemałe). Podobnie jak za niektóre opcje, które wystarczy odblokować przy pomocy VCDS... PS. Właśnie sprawdziłem i w nowych modelach jest to w strandardzie. Na przednie siedzenie koszto to niecałe 500 zł.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Przyłączam się do prośby. Ktoś coś?
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Klejem albo zapalniczką delikatnie stopić brzegi.
-
B8 TrOOOOp
E tam, to sobie od razu przód machnie przy okazji
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
Kolego, masz trochę racji, ale trochę też nie. Dokodować się co prawda nie da, ale do ASO jedziesz z kompletem wszystkich kluczyków i tam podmieniają kod na nowy we wszystkich urządzeniach. Nie da się skopiować kodów (kluczy szyfrujących) z jednego kluczyka do drugiego, ale da się je wymienić na nowe. Ja przechodziłem taką operację kiedy potrzebowałem dorobić kluczyk.
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
Proste, że w ASO nie dadzą Ci gwarancji na używane części. Oni wolą jak kupisz od nich wszystko nowe Ja bym kupił używany, pojechał do ASO zakodować, a jakby się nie udało, to zwróciłbym ten kupiony kluczyk. Pamiętaj też, że kluczyk to nie tylko pilot, ale też grot do awaryjnego otwierania auta. To też kosztuje kilka zł w ASO.
-
B8 TrOOOOp
W dziale Sprzedam widziałem cały przód z lampami neon
-
B8 TrOOOOp
Ten "dziwny komunikat" pojawia się jak w aucie była otwarta maska (sygnał dla komputera, że być może ktoś dolewał oleju), a komputer jeszcze nie obliczył ilości oleju. Jak silnik rozgrzeje się do 90 stopni i po zgaszeniu postoi kilka minut, to poziom będzie widoczny w komputerze.
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
W pierwszym poście masz opis: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/
-
B8 TrOOOOp
No ja Ci powiem, że jak rozebrałem te mechanizmy, to z powrotem bym tego nie poskładał Mnóstwo dziwnych części... Jakby coś to pisz z tym zamkiem - jest wymontowany i nie rozbierany. Pewnie go za jakiś czas wyrzucę na śmieci, bo pożytek z niego dla mnie już żaden.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam, tylni prawy. Oddam za koszty wysyłki. Dzięki. Myślisz, że te plastiki/zapadki jakieś w środku podejdą do zamka z lewej strony auta? Nie mam pojęcia, to mogą być lustrzane odbicia. Miałem też prawy, ale rozebrałem żeby zobaczyć czy da się to naprawić i wywaliłem... Jeśli masz problem z otwieraniem z centralnego zamka ("Niezrozumiały sygnał..."), to tylko wymiana. Rzuć okiem na mojego posta - wrzuciłem kilka zdjęć co jest w środku. Elektronika jest nienaprawialna. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/?p=4033034
-
B8 TrOOOOp
Ja mam, tylni prawy. Oddam za koszty wysyłki.
-
B8 TrOOOOp
Jak szukałem dla siebie zamka, to ETKA nie wspominała nic na temat różnic lhd/rhd. Ale co prawda to były tylne drzwi
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Widocznie coś padło w elektronice. Jakby kluczyk "się rozkodował", to nie odpaliłbyś nim auta. Tak jak pisałem - jak kupisz inny kluczyk, to kodowanie tylko w ASO. Zmieniają kodowanie we wszystkich kluczykach i komputerze w aucie, bo starego nie da się skopiować. Koszt do 200 zł.
-
B8 TrOOOOp
Pamięć ustawień elektrycznych foteli i lusterek.
-
B8 TrOOOOp
Czy brak oznaczenia na przyciskach w tylnych klamkach oznacza, że można nimi tylko zablokować drzwi, ale odblokować można tylko tymi z przodu? Bo spotkałem się z kilkoma wersjami "kolorystycznymi" - oba oznaczenia białe, góra czerwona dół biały, góra czerwona dołu brak, góra biała dołu brak.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Co do kluczyka to sprawdziłbym przede wszystkim baterię. Jak dawno wymieniałeś? Jeśli chodzi o kodowanie kluczyków, to tylko ASO, ale nie sądzę, żeby była opcja samoistnego "rozkodowania"... Jeśli chodzi o sterowniki drzwi, to możesz śmiało skopiować kodowanie lewego sterownika do prawego (+ odznaczyć zamontowany przycisk ryglowania drzwi) i powinno działać. Na przyszłość zawsze zapisuj stare kodowanie.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Wszystkie sterowniki obsługują fotochrom. One tylko przekazują sygnał z czujnika w lusterku wewnętrznym na lusterka zewnętrzne. Chyba nawet nie trzeba nic kodować.
-
B8 TrOOOOp
http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLock4.html Tutaj masz opis z kodowaniem.