Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To do tego są specjalne urządzenia?
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K0 998 068A?
  3. Dobrze, że są ludzie, którzy przecierają szlaki Mnie bardzo ciekawiło od samego początku czy Damianowi się uda i bardzo mu kibicowałem Zawsze to jedna cenna informacja więcej
  4. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie myślałem, że są tylko okrągłe i podłużne. No nic, dzięki
  5. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy do tej kierownicy od Gibonsa podpasuje moja poducha, czy trzeba będzie wymieniać? (auto mam z 2008) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301843-kierownica-trojramienna-multifunkcja-skora-gladkapikowana-a4-a5-q5-a6/
  6. Ale early/medium/late to nie jest chyba ustawienie przy jakim natężeniu światła mają się zapalać światła mijania, tylko po jakim czasie po przekroczeniu ustalonego progu (do zmiany przez VCDS). Np. jak masz ustawione na "early", to po wjechaniu do tunelu od razu zapalą Ci się światła, a na "late" przejedziesz przez ten tunel bez świateł. Dobrze kombinuję?
  7. Dla mnie to paranoja, że za tak podstawową i prostą rzecz Audi każe płacić dodatkowe pieniądze (i to niemałe). Podobnie jak za niektóre opcje, które wystarczy odblokować przy pomocy VCDS... PS. Właśnie sprawdziłem i w nowych modelach jest to w strandardzie. Na przednie siedzenie koszto to niecałe 500 zł.
  8. Przyłączam się do prośby. Ktoś coś?
  9. Klejem albo zapalniczką delikatnie stopić brzegi.
  10. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    E tam, to sobie od razu przód machnie przy okazji
  11. Kolego, masz trochę racji, ale trochę też nie. Dokodować się co prawda nie da, ale do ASO jedziesz z kompletem wszystkich kluczyków i tam podmieniają kod na nowy we wszystkich urządzeniach. Nie da się skopiować kodów (kluczy szyfrujących) z jednego kluczyka do drugiego, ale da się je wymienić na nowe. Ja przechodziłem taką operację kiedy potrzebowałem dorobić kluczyk.
  12. Proste, że w ASO nie dadzą Ci gwarancji na używane części. Oni wolą jak kupisz od nich wszystko nowe Ja bym kupił używany, pojechał do ASO zakodować, a jakby się nie udało, to zwróciłbym ten kupiony kluczyk. Pamiętaj też, że kluczyk to nie tylko pilot, ale też grot do awaryjnego otwierania auta. To też kosztuje kilka zł w ASO.
  13. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W dziale Sprzedam widziałem cały przód z lampami neon
  14. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ten "dziwny komunikat" pojawia się jak w aucie była otwarta maska (sygnał dla komputera, że być może ktoś dolewał oleju), a komputer jeszcze nie obliczył ilości oleju. Jak silnik rozgrzeje się do 90 stopni i po zgaszeniu postoi kilka minut, to poziom będzie widoczny w komputerze.
  15. W pierwszym poście masz opis: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/
  16. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ja Ci powiem, że jak rozebrałem te mechanizmy, to z powrotem bym tego nie poskładał Mnóstwo dziwnych części... Jakby coś to pisz z tym zamkiem - jest wymontowany i nie rozbierany. Pewnie go za jakiś czas wyrzucę na śmieci, bo pożytek z niego dla mnie już żaden.
  17. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam, tylni prawy. Oddam za koszty wysyłki. Dzięki. Myślisz, że te plastiki/zapadki jakieś w środku podejdą do zamka z lewej strony auta? Nie mam pojęcia, to mogą być lustrzane odbicia. Miałem też prawy, ale rozebrałem żeby zobaczyć czy da się to naprawić i wywaliłem... Jeśli masz problem z otwieraniem z centralnego zamka ("Niezrozumiały sygnał..."), to tylko wymiana. Rzuć okiem na mojego posta - wrzuciłem kilka zdjęć co jest w środku. Elektronika jest nienaprawialna. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/?p=4033034
  18. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam, tylni prawy. Oddam za koszty wysyłki.
  19. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak szukałem dla siebie zamka, to ETKA nie wspominała nic na temat różnic lhd/rhd. Ale co prawda to były tylne drzwi
  20. Widocznie coś padło w elektronice. Jakby kluczyk "się rozkodował", to nie odpaliłbyś nim auta. Tak jak pisałem - jak kupisz inny kluczyk, to kodowanie tylko w ASO. Zmieniają kodowanie we wszystkich kluczykach i komputerze w aucie, bo starego nie da się skopiować. Koszt do 200 zł.
  21. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pamięć ustawień elektrycznych foteli i lusterek.
  22. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy brak oznaczenia na przyciskach w tylnych klamkach oznacza, że można nimi tylko zablokować drzwi, ale odblokować można tylko tymi z przodu? Bo spotkałem się z kilkoma wersjami "kolorystycznymi" - oba oznaczenia białe, góra czerwona dół biały, góra czerwona dołu brak, góra biała dołu brak.
  23. Co do kluczyka to sprawdziłbym przede wszystkim baterię. Jak dawno wymieniałeś? Jeśli chodzi o kodowanie kluczyków, to tylko ASO, ale nie sądzę, żeby była opcja samoistnego "rozkodowania"... Jeśli chodzi o sterowniki drzwi, to możesz śmiało skopiować kodowanie lewego sterownika do prawego (+ odznaczyć zamontowany przycisk ryglowania drzwi) i powinno działać. Na przyszłość zawsze zapisuj stare kodowanie.
  24. Wszystkie sterowniki obsługują fotochrom. One tylko przekazują sygnał z czujnika w lusterku wewnętrznym na lusterka zewnętrzne. Chyba nawet nie trzeba nic kodować.
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLock4.html Tutaj masz opis z kodowaniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.