Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. Zobacz czy masz podobne objawy. Ja już wymieniłem oba zamki z tyłu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
  2. Panowie, zanim zainwestuję miliony złotych w graty, niech mi ktoś podpowie. Mam pilota 433,92 MHz ze zmiennym kodem Keeloq. Ktoś wcześniej pisał, że mu się nie udało odpalić Home Linka z takim pilotem. Warto dalej drążyć temat, czy odpuścić?
  3. Sprawdź jeszcze raz czy masz dobre adaptacje: Musisz mieć ustawione: 63 -> 1 64 -> 2 65 -> 3 66 -> 4
  4. Sprawdź adaptacje, jak opisane w pierwszym poście. Ewentualnie na pierwszej stronie jest info o kodowaniu podświetlenia przycisku. Jeśli to nie pomoże, to może masz uwalony przycisk?
  5. Masz na myśli tło na przycisku, czy w MMI? Bo u mnie wszystkie przyciski działają OK, a w MMI nie mam nawet opcji do ADS, chociaż pokodowałem wszystko jak w instrukcji.
  6. sowiq odpowiedział(a) na walus5555 temat w Audi A4 B8
    Jak ktoś jest zainteresowany to już dawno ma
  7. Ja tylko wiem, że jak dzwoniłem do Szewczyka do mnie zapytali o VIN, żeby sprawdzić czy są jakieś nowe akcje serwisowe. A wiedzieli, że mam auto z 2008. Tak samo ostanio mechanik, który zamawiał mi części z ASO powiedział, że zapyta od razu o akcje serwisowe. Co jak co, ale B8 jeszcze jest najnowszym modelem A4 (B9 nie weszło chyba jeszcze do sprzedaży).
  8. sowiq odpowiedział(a) na walus5555 temat w Audi A4 B8
    Jakiś czas temu sprawdzałem. Z tego co kojarzę, to moduł jak najbardziej jest. Dziwne by było w innej sytuacji. Oprócz tego oczywiście jeszcze syrena i zapewne jakaś bateria do zasilania awaryjnego.
  9. A jakie znaczenie ma wiek auta? Jak była akcja na jakąś część, ale z jakiegoś powodu właściciel na niej nie był (bo np. nie wiedział), to chyba ciągle można jechać na wymianę. Nie? A przynajmniej wydawało mi się, że kolega o to pytał.
  10. Ja robiłem moda na Multitronic i 1N3. Musze powiedzieć, że wielkiego WOW nie ma Być może dlatego, że mam MMi z czerwonym wyświetlaczem i nie mogę ustawić opcji "Individual". Tak czy siak u mnie: - Comfort - leciutko chodzi kierownica, skrzynia jak na "D" - Auto - kierownica trochę ciężej, skrzynia jak na "D" - Dynamic - kierownica twarda jak w traktorze, skrzynia i silnik jak na "S" Więc dla mnie to kolejny bajer, bo jeżdżę na Comfort, a jak chcę trochę przycisnąć to łatwiej jest mi przełączyć skrzynię na "S"
  11. Sowiq, co Ci powiedzieli ? Też mam 2008, z listopada . Moje auto było na 2 czy 3 akcjach serwisowych (wpis w książce serwisowej), jeszcze za poprzedniego właściciela. Poza tym nic nowego się nie pojawiło.
  12. Zobacz gdzie idzie ten kabelek. Obstawiam jakiś alarm, tracker GPS, czy coś w ten deseń.
  13. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy kolor T64 tej lampki: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326861-lampka-podsufitki-home-link/ to ten sam kolor co z62 dla lusterka wewnętrznego (srebrny gwiezdny)?
  14. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313639-akcje-serwisowe-naszych-audi-po-vin/ Tylko po germańsku, niestety. Zawsze można też zadzwonić do dowolnego ASO, powinni sprawdzić nawet przez telefon. A przynajmniej tak było jak zadzwoniłem do Szewczyka w Warszawie.
  15. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie dodatkowo były lutowane Z jakiegoś powodu mechanik zamówił pasujące rozmiarem, ale ze zbyt krótkim kabelkiem od czujnika.
  16. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Panowie. Wolę naprawić kabelek, niż wyłączać kontrolki, ale bardzo cenna wskazówka
  17. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy czujniki zużycia klocków hamulcowych z przodu są tylko z jednej strony (z której?), czy z obu? Chyba przetarł mi się kabelek, bo klocki mam grube prawie jak nowe, a kontrolka na desce zaczęła świecić. A nie chce mi się w garażu podziemnym zdejmować obu kół
  18. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie 120 tys. km niezależnie czy w cieniu czy na słońcu
  19. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Boisz się, żeby żona nie jeździła? Może lepiej VCDS przełączyć w tryb transportowy? Wtedy chyba mniej prądu żre.
  20. Trzeba potestować. I tak większość urządzeń (telewizory, monitory, itp) ma rozdzielczość fullHD, czyli 1920*1080px. Więc większa rozdzielczość filmu tylko zajmie Ci więcej miejsca na karcie. Ale z drugiej strony jakbyś chciał jakąś część kadru powiększyć (np. odczytać jakieś tablice rejestracyjne), to większa rozdziałka daje większe pole do manewru. Więc każdy musi znaleźć swój złoty środek
  21. Jeszcze nie, ale z 0801 jestem zadowolony. Zwłaszcza z rozmiarów Zakup 0806 planowałem na wiosnę / lato tego roku
  22. Ja mam żarówkowe i mogę potwierdzić, że działają Też myślałem że nie, do momentu jak mi jakiś zwierzak wyskoczył na ulicę
  23. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Panowie Gajos czy Motorpol, żadna różnica. Chciałem tylko sprawdzić cenę części
  24. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś się popsuło na stronie Gajosa? Jaki numer bym nie wpisał, to pisze mi, że "pusty numer katalogowy"
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak chcesz Audi w leasing, to mogę dać Ci kontakt. Pisz na priv.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.