Treść opublikowana przez sowiq
-
Drzwi kierowcy nie otwierają się
Zobacz czy masz podobne objawy. Ja już wymieniłem oba zamki z tyłu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Panowie, zanim zainwestuję miliony złotych w graty, niech mi ktoś podpowie. Mam pilota 433,92 MHz ze zmiennym kodem Keeloq. Ktoś wcześniej pisał, że mu się nie udało odpalić Home Linka z takim pilotem. Warto dalej drążyć temat, czy odpuścić?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Sprawdź jeszcze raz czy masz dobre adaptacje: Musisz mieć ustawione: 63 -> 1 64 -> 2 65 -> 3 66 -> 4
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Sprawdź adaptacje, jak opisane w pierwszym poście. Ewentualnie na pierwszej stronie jest info o kodowaniu podświetlenia przycisku. Jeśli to nie pomoże, to może masz uwalony przycisk?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Masz na myśli tło na przycisku, czy w MMI? Bo u mnie wszystkie przyciski działają OK, a w MMI nie mam nawet opcji do ADS, chociaż pokodowałem wszystko jak w instrukcji.
-
Alarm fabryczny
Jak ktoś jest zainteresowany to już dawno ma
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
Ja tylko wiem, że jak dzwoniłem do Szewczyka do mnie zapytali o VIN, żeby sprawdzić czy są jakieś nowe akcje serwisowe. A wiedzieli, że mam auto z 2008. Tak samo ostanio mechanik, który zamawiał mi części z ASO powiedział, że zapyta od razu o akcje serwisowe. Co jak co, ale B8 jeszcze jest najnowszym modelem A4 (B9 nie weszło chyba jeszcze do sprzedaży).
-
Alarm fabryczny
Jakiś czas temu sprawdzałem. Z tego co kojarzę, to moduł jak najbardziej jest. Dziwne by było w innej sytuacji. Oprócz tego oczywiście jeszcze syrena i zapewne jakaś bateria do zasilania awaryjnego.
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
A jakie znaczenie ma wiek auta? Jak była akcja na jakąś część, ale z jakiegoś powodu właściciel na niej nie był (bo np. nie wiedział), to chyba ciągle można jechać na wymianę. Nie? A przynajmniej wydawało mi się, że kolega o to pytał.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Ja robiłem moda na Multitronic i 1N3. Musze powiedzieć, że wielkiego WOW nie ma Być może dlatego, że mam MMi z czerwonym wyświetlaczem i nie mogę ustawić opcji "Individual". Tak czy siak u mnie: - Comfort - leciutko chodzi kierownica, skrzynia jak na "D" - Auto - kierownica trochę ciężej, skrzynia jak na "D" - Dynamic - kierownica twarda jak w traktorze, skrzynia i silnik jak na "S" Więc dla mnie to kolejny bajer, bo jeżdżę na Comfort, a jak chcę trochę przycisnąć to łatwiej jest mi przełączyć skrzynię na "S"
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
Sowiq, co Ci powiedzieli ? Też mam 2008, z listopada . Moje auto było na 2 czy 3 akcjach serwisowych (wpis w książce serwisowej), jeszcze za poprzedniego właściciela. Poza tym nic nowego się nie pojawiło.
-
Co to za urządzenie i do czego służy
Zobacz gdzie idzie ten kabelek. Obstawiam jakiś alarm, tracker GPS, czy coś w ten deseń.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy kolor T64 tej lampki: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326861-lampka-podsufitki-home-link/ to ten sam kolor co z62 dla lusterka wewnętrznego (srebrny gwiezdny)?
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313639-akcje-serwisowe-naszych-audi-po-vin/ Tylko po germańsku, niestety. Zawsze można też zadzwonić do dowolnego ASO, powinni sprawdzić nawet przez telefon. A przynajmniej tak było jak zadzwoniłem do Szewczyka w Warszawie.
-
B8 TrOOOOp
U mnie dodatkowo były lutowane Z jakiegoś powodu mechanik zamówił pasujące rozmiarem, ale ze zbyt krótkim kabelkiem od czujnika.
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Panowie. Wolę naprawić kabelek, niż wyłączać kontrolki, ale bardzo cenna wskazówka
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy czujniki zużycia klocków hamulcowych z przodu są tylko z jednej strony (z której?), czy z obu? Chyba przetarł mi się kabelek, bo klocki mam grube prawie jak nowe, a kontrolka na desce zaczęła świecić. A nie chce mi się w garażu podziemnym zdejmować obu kół
-
B8 TrOOOOp
U mnie 120 tys. km niezależnie czy w cieniu czy na słońcu
-
B8 TrOOOOp
Boisz się, żeby żona nie jeździła? Może lepiej VCDS przełączyć w tryb transportowy? Wtedy chyba mniej prądu żre.
-
kupno kamerki samochodowej
Trzeba potestować. I tak większość urządzeń (telewizory, monitory, itp) ma rozdzielczość fullHD, czyli 1920*1080px. Więc większa rozdzielczość filmu tylko zajmie Ci więcej miejsca na karcie. Ale z drugiej strony jakbyś chciał jakąś część kadru powiększyć (np. odczytać jakieś tablice rejestracyjne), to większa rozdziałka daje większe pole do manewru. Więc każdy musi znaleźć swój złoty środek
-
kupno kamerki samochodowej
Jeszcze nie, ale z 0801 jestem zadowolony. Zwłaszcza z rozmiarów Zakup 0806 planowałem na wiosnę / lato tego roku
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ja mam żarówkowe i mogę potwierdzić, że działają Też myślałem że nie, do momentu jak mi jakiś zwierzak wyskoczył na ulicę
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Panowie Gajos czy Motorpol, żadna różnica. Chciałem tylko sprawdzić cenę części
-
B8 TrOOOOp
Coś się popsuło na stronie Gajosa? Jaki numer bym nie wpisał, to pisze mi, że "pusty numer katalogowy"
-
B8 TrOOOOp
Jak chcesz Audi w leasing, to mogę dać Ci kontakt. Pisz na priv.