Treść opublikowana przez sowiq
-
Centralny przy zamykaniu nie migaja migacze i dłużej świeci się światło w środku
To przyznam, kolego, że masz nietypowe objawy. Ale błąd jest powszechny - po zimie na potęgę padają zamki w naszych B8. Rzuć okiem na temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Czyli to samo, co w temacie, do którego podlinkowałem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Jasne, że jest możliwe. Ale zamiast wróżyć, lepiej podłączyć kabel i zobaczyć jakie błędy Ci się logują. Bo może to być również wina wiązki drzwi, może jakaś wtyczka padła, a może sterownik drzwi... Na ślepo szybko nie znajdziesz przyczyny, chociaż najbardziej prawdopodobną jest uwalony zamek.
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Mnóstwo ludzi u nas miało ten sam problem. Poczytaj trochę: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
-
Centralny przy zamykaniu nie migaja migacze i dłużej świeci się światło w środku
Świecąca długo czerwona dioda w drzwiach sygnalizuje awarię centralnego zamka. Bez podłączenia kabla i sprawdzenia błędów za dużo nie wywróżysz...
-
Blokujące się tylne drzwi A4 B8
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jak odczytać takie oznaczenie części? Wnioskuję, że dla VIN 8K69A083543 będzie to ta druga, ale wolę zapytać dla pewności.
-
Alternatywa dla nawigacji?
Jak dla mnie są dwa problemy: 1. Ekran nawigacji powinien być jak najbardziej zbliżony do kwadratu, ew prostokąt z jak największą wysokością, żeby widzieć trasę przed autem. Tutaj proporcje są odwrócone - nawigacja będzie wyświetlała bardzo małe pole przed autem, za to bardzo dużo niepotrzebnej przestrzeni po bokach. W połączeniu z niewysoką rozdzielczością ekranu (960x540) będzie to po prostu mało czytelne. 2. Android 4.4 przy 1 GB RAMu po kilku tygodniach stanie się bardzo ociężały. Po kilku miesiącach może zacząć się przycinać. Zwłaszcza jak odpalisz jednocześnie kamerę, Yanosika i nawigację. Kto ma/miał telefon na Androidzie 4, ten wie. Ale tak jak koledzy wyżej pisali - to tylko Twoja decyzja. Jeśli zdecydujesz się na zakup to bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię po przetestowaniu.
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Kolego, masz jakąś instrukcję jak rozebrać ten zamek w taki sposób, żeby go potem bez problemu złożyć? Ja po wymianie rozebrałem już 2 sztuki dla testu, ale te trybiki i sprężynki wydają się nie do poskładania.
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Też miałem ten problem - coraz ciężej jest znaleźć zamek o takim numerze. Trzeba by sprawdzić schematy i podmienić wtyczkę. Ew. dorwać wiązkę do nowego zamka i podmienić (to tylko kabel pomiędzy sterownikiem drzwi a zamkiem). ---------------- Zobacz kolego różnice pomiędzy dwoma rodzajami wtyczek:
-
Kody Błędu A4 B8
Ile się da to napraw (żarówka, poduszka, zamek, kluczyk), błędy wykasuj i zobacz czy coś wróci. Jeśli dajek będziesz miał ten "Unknown Error Code", to podjedź do kogoś z lepszym sprzętem. Czasami się zdarza, że błąd w jednym sterowniku generuje różne dziwne błędy w kilku innych. Kiedyś miałem źle zakodowany sterownik drzwi, a dostałem też błędy np. z silnika i klimatyzacji.
-
Kody Błędu A4 B8
Klon, czy ori?
-
Kody Błędu A4 B8
4902 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) P1586 00 [109] - Short to Plus Do sprawdzenia poduszki silnika. 00956 - Key 2 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Bateria w kluczyku do wymiany. 00978 - Lamp for Low Beam; Left (M29) 012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent Przerwa w obwodzie lewej lampy. Żarówka cała? Może ktoś wymienił i nie wykasował kodu? 02115 - Locking Unit for Central Locking 008 - Implausible Signal Zamek z tyłu z prawej do wymiany. Było o tym na forum -->> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ 5619 - ROD - Unknown Error Code - 00 [032] A tutaj masz chyba za słaby kabel.
-
B8 TrOOOOp
- Awaryjne otwieranie drzwi
Może głupi pomysł, ale ja bym popróbował ze 100 razy otworzyć centralny, może za którymś razem zaskoczy i otworzysz klamką zewnętrzną? U mnie jak się zamki sypały, to raz na jakiś czas otwierały się razem z centralnym, zwłaszcza w sekwencji: otwarcie centralnym, pociągnięcie za klamkę, zamknięcie centralnym, otwarcie centralnym -> klamka zewnętrzna działa. Spróbuj, co Ci szkodzi No chyba, że nie podłączyłeś też klamki zewnętrznej / kostki od sterownika drzwi...- B8 TrOOOOp
Jak przedlift, to ja mam do oddania- Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Raczej zamek. Pokazuje Ci moduł drzwi, bo w nim zapisuje się błąd. Przecież w zamku się nie zapisze Zobacz mój pierwszy post w tym temacie.- Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Panowie, temat był wałkowany wielokrotnie. Tutaj jest chyba wszystko zebrane do kupy: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ Podpowiem, że ja już wymieniałem oba zamki w tylnych drzwiach. Każdy po dwa razy. A teraz mam podobny problem z drzwiami pasażera. Straszna lipa te zamki- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
drugi otwór kolego wierciłem z większym doświadczeniem i jest delikatna szczelina i czujnik jest już równo : No dobra, to już nie mam wymówki. Jak zrobi się cieplej to wiercę Kolego, możesz napisać w jaki sposób są mocowane te czujniki od wewnętrznej strony? Tam idą jakieś blaszki, ale jak je zamocować? Taśmą dwustronną?- Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
1. Kopiujesz kodowanie starego licznika. 2. Wymieniasz licznik na nowy. 3. Wklejasz do nowego licznika kodowanie ze starego. 4. Jedziesz do ASO na zdjęcie CP. 5. Pasowałoby odwiedzić jakiegoś magika, żeby ustawił prawidłowy przebieg auta. Na licznikiem z CP możesz jeździć tak długo jak chcesz. Z tym, że będzie na nim działał tylko prędkościomierz i co ważniejsze kontrolki.- B8 TrOOOOp
Dynamic Steering to co innego Rzuć okiem na temat o instalowaniu Drive Select, tam jest sporo info o 1N3.- B8 TrOOOOp
To są narzędzia z polifta? U mnie to wygląda zdecydowanie bardziej ubogo- Padł centralny zamek w tylnych drzwiach
Rzuć okiem i najlepiej tam kontynuuj dyskusję, żeby trzymać wszystko na temat zamków w jednym miejscu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ Gdzieś w połowie strony zamieściłem fotki rozebranego zamka. Jak dla mnie jest nienaprawialny.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Ta, temat wałkowany wiele razy, każdy mówi, że się da (bo się faktycznie da, zderzak ma nawet od wewnątrz zaznaczone miejsca), ale do tej pory nie udało mi się od nikogo doprosić jakiejś fotki jak to finalnie wygląda- B8 TrOOOOp
Ja nie miałem fabrycznie QQ1, lampki nie wymieniałem, a przyciski też się u mnie świecą - Awaryjne otwieranie drzwi