Treść opublikowana przez sowiq
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Do śruby trzymającej zamek idealnie pasuje imbus (25 czy 30) jeśli nie znajdziesz takiego klucza. Jeśli chodzi o VCDS, to pytaj kolegę Gibons.
-
B8 TrOOOOp
Na forum pisali, że nie można. Ale ja bym zadzwonił do ASO i zapytał czy to zrobią
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A nie masz może kubeczków pod przetwornicę 230V?
-
B8 TrOOOOp
I kto tu teraz wyszedł na ignoranta?
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Jak masz spinki, to zobacz sobie jak one działają - wciśnij tę szerszą część od strony stożka, aż usłyszysz charakterystyczne kliknięcie. Potem przywróć ją do poprzedniego stanu - będziesz wiedział w którym miejscu włożyć wyjmak, żeby spinka się bez problemu wypięła
-
B8 TrOOOOp
Widziałem dzisiaj pierwszą B9 w Wawie
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Kolego, pierwsze co zrób to zaopatrz się w takie plastikowe narzędzia do demontażu tapicerek, bo jeszcze uda Ci się zamiast spinek połamać zaczepy w plastikowym boczku drzwi i tylko narobisz sobie kosztów: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=demonta%C5%BC+tapicerki Poza tym na forum było kilka tematów na temat zamków drzwi: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ Zanim zabierzesz się ponownie za rozbieranie drzwi, rzuć okiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176741-demontaz-przedniej-tapicerki-drzwi/
-
B8 TrOOOOp
A ja durny wydałem 60 zł na przyrząd, który, jak się okazało, ma za grubą igłę
-
Temperatura wewnątrz auta
Mogę się mylić, ale chyba nie ma takiego czujnika. Jest za to kilka czujników umieszczonych w nawiewach i wyciągach. Sterownik na podstawie temperatury powietrza zasysanego z kabiny wnioskuje jaką temperaturę musi wdmuchiwać. A na podstawie odczytów z czujników umieszczonych w nawiewach oblicza w jakiej proporcji ma mieszać ciepłe i zimne powietrze. Zresztą którą chciałbyś mieć wyświetloną temperaturę w klimatyzacji 3-strefowej?
-
B8 TrOOOOp
Nie wozisz anteny CB na dachu? U mnie kabel jest przycięty w klapie bagażnika, przez co w jednym miejscu uszczelka delikatnie przecieka. Też po jakimś czasie robi mi się podobna plama. A co do obtarcia to współczuję. Przeszedłem to w dwóch autach. Jakaś ciota zarysowała na parkingu i oczywiście uciekła
-
B8 TrOOOOp
Czyli nie czytało się instrukcji Elektryczny ręczny działa jako hamulec awaryjny. Tak to sobie wymyślił producent na wypadek, jakbyś miał awarię hamulca podstawowego. Moim zdaniem bardzo rozsądnie.
-
B8 TrOOOOp
Szeroki plastikowy wyjmak, ewentualnie drewniana łopatka do mieszania jajecznicy na patelni
-
gniazdo zapalniczki przy popielniczce
Pierwsze co, to sprawdź bezpieczniki
-
B8 TrOOOOp
Nie, jest na stałe. Jedyne co, to przyszlifować delikatnie. Ale obczaiłem przyrząd w innej wersji - z jednej strony ma igłę, z drugiej "stożek", więc powinno pasować wszędzie
-
B8 TrOOOOp
Panowie, miałem się pochwalić jak wrażenia po zakupie przyrządu do czyszczenia i regulacji dysz spryskiwaczy. Narzędzie jest na prawdę super. Wygodne i tak dalej. Jest tylko jeden problem. Końcówka jest za gruba na dysze spryskiwaczy w naszych A4 Jednym słowem - nie pasuje
-
Odpalanie auta poprzez kable rozruchowe
Tu masz pokazane, gdzie znaleźć (+) - jest przy wyciekarczkach przedniej szyby: (-) jest widoczny również gdzieś w tej okolicy.
-
Wymiana modułu komfortu
Które ASO konkretnie? Bo ja np. na Połczyńskiej dorabiałem kluczyki i cena z kodowaniem wyszła niższa niż niektórzy podają w mniejszych miastach. A wcale w garniaku nie pojechałem, zniżek też nie mam
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Nie, chyba nie. Powinieneś mieć taki kluczyk awarynky (plastikowy grot z pastylką immo): A w schowku pasażera obudowę do grotu w kształcie normalnego kluczyka. Dopiero po włożeniu grotu w obudowę powinieneś być w stanie odpalić auto:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
wrclaguna jest z Rzeszowa. Raczej pomoże
-
B8 TrOOOOp
andynl też, bodajże.
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Może głupi pomysł, ale lepszy taki niż żaden Próbowałeś odpalać innym kluczykiem? Ewentualnie tym plastikowym, zapasowym grotem?
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Gdyby to był ten czujnik, to nie byłbyś w stanie otworzyć auta z pilota, bo prąd byłby całkowicie odcięty od akumulatora.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Kolego, kierowca to sterownik z końcówką 793. Jeśli wcześniej założyłeś odwrotnie i skopiowałeś stare kodowanie, to znaczy, że w sterowniku kierowcy masz teraz kodowanie ze sterownika pasażera - i odwrotnie. Upewnij się, że na bank masz dobre kodowania wklejone w dobre miejsca @wrc, faktycznie w opisie moda sterowniki kierowcy i pasażera są opisane odwrotnie.
-
B8 TrOOOOp
Jakiś czas temu założyłem dysze mgiełkowe (chyba od VW). Miałem kiedyś takie w VW Bora i tam działały idealnie. Ale do A4 jakoś mi nie podeszły. Także nie polecam
-
B8 TrOOOOp
A ja właśnie kupiłem, bo mnie już wkurzają te szpileczki Zobaczymy jak się sprawdzi