Treść opublikowana przez sowiq
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Te piny są: a) przydatne w wielu innych modach tanie jak barszcz na e-connectors c) 10 sztuk tańsze niż koszt ich przesyłki Sam sobie odpowiedz czy warto bawić się w 10 sztuk
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
W pierwszym poście masz wszystko napisane.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Jest. Jedno kliknięcie ze strony głównej, na samej górze: http://www.e-connectors.pl/pl/c/Konektory/71
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Jeśli element miałby być niezniszczalny (jest w ogóle coś takiego?), to nie mógłbyś go kupić w ASO jako część zamienną
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245422-gdzie-dorobic-kluczyk-do-a4-b8/
-
B8 TrOOOOp
Problem jest taki, że tam nie ma co czyścić Zobacz moje fotki rozebranego zamka: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/?p=4033034
-
B8 TrOOOOp
Jak chcesz pompę do CDHB, to mogę Ci oddać swoją za butelkę JD. Pisz na priv jak coś.
-
B8 TrOOOOp
Żeby zmienić klosz, trzeba lampę do piekarnika na 100 stopni i 15 minut Klej się nagrzeje, puści i wtedy po prostu go zdejmujesz. Ale IMO chyba lepiej kupić drugą lampę, bo może być nieszczelny po takim klejeniu.
-
Diagnostyka VAG przez policję!?
Ja mimo wszystko upierałbym się na podanie przez nich podstawy prawnej. Policjant to urzędnik państwowy, a taki ma obowiżek działać na podstawie i w granicach prawa. Nie może sobie na podstawie swojego widzimisię kontrolować kogo chce. Ale to już Twoja sprawa czy pójdziesz im na rękę, czy nie. Ja w takich przypadkach jestem mocno zadziorny Tak czy siak będę obserwował temat, bo ciekawi mnie jak się sprawa zakończy.
-
Diagnostyka VAG przez policję!?
Pomimo wszystko ja bym ich poprosił o wezwanie na piśmie z podaną podstawą prawną. Takie obdzwanianie jest moim zdaniem takim samym nabijaniem statystyk co kontrole wszystkich kierowców alkomatem na zablokowanej drodze. Niby pożyteczne, ale jednak nie poparte żadnym przepisem prawa. Aha, jeszcze jedna sprawa. Ja na wszelki wypadek nagrywałbym wszystkie rozmowy prowadzone z policją. Zarówno telefoniczne jak i osobiste.
-
Diagnostyka VAG przez policję!?
Jak dla mnie to przez telefon mogą Ci co najwyżej złożyć życzenia urodzinowe. A wylosować mogą na loterii talon wiadomo na co. Na tego typu kontrolę powinni Cię wezwać listem poleconym, z podaniem podstawy prawnej i powodu, dla którego wzywają akurat Ciebie. Nie ma w polskim prawie czegoś takiego jak prewencyjne kontrole.
-
gdzie dorobić kluczyk do A4 B8 ?
Nie prościej było od razu zadzwonić do ASO?
-
Brak prądu
Wejść pewnie wejdziesz, ale drzwi i tak nie otworzysz. Ot, ktoś tak to w Audi wymyślił, że jak auto zamknięte z pilota, to nie da się od środka otworzyć.
-
gdzie dorobić kluczyk do A4 B8 ?
Z tego co mi w wycenie - jest taka możliwość. Grot i pilot mają oddzielne ceny, więc można zamówić sam grot. Wystarczy dokument tożsamości i numer VIN pojazdu. Grot przyjeżdża z Niemiec.
-
Brak prądu
Kolega chyba ma podstawowy problem - z otwarciem auta. Więc dostępu do aku też nie ma. A przynajmniej tak zrozumiałem jego posta.
-
Gdzie montujecie Cb radio w swoich autach
A głośnika integralnego nie tłumi ? Czy masz głośnik akcesoryjny ? Nie tłumi - pomiędzy radiem a tunelem jest kilka milimetrów przerwy. Taśma dwustronna jest na gąbce, a miejscami musiałem jej dać 2-3 warstwy. Ogólnie jest bardzo OK. Tutaj mała uwaga. Mam dosyć "klasyczne" radio - President Harry II. To radyjko ma tylko 35 mm grubości. Wszystkie nowsze/lepsze, jakie widziałem, są sporo grubsze i niekoniecznie tak samo dobrze zmieszczą się w tym miejscu.
-
Gdzie montujecie Cb radio w swoich autach
Pomiędzy fotelem pasażera, a tunelem środkowym, przyklejone do tunelu mocną taśmą dwustronną. Kable (zasilanie i antena) poprowadzone tunelem. Antena magnesowa na dachu (zdejmuję tylko przed myjnią), a zasilanie włącza się po zapłonie. Nic więcej nie trzeba do wygody
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Może masz w cache przeglądarki. Nie odświeżaj strony, tylko zrób jakieś screenshoty. Może w ten sposób uda się je odzyskać
-
wymiana kierunkowskazu w lusterku zewnetrznym
Chodzi o kierunkowskazy w lusterkach? Tam są LEDy, do wymiany raczej cały kierunkowskaz.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
A masz jakiś 1Nx? Zobacz na pełną listę dostępnych kodów: http://www.vaglinks.com/Docs/Misc/Audi_PR_OptionsCodes.pdf Ewentualnie wrzuc swoje kody do dekodera http://prsearch.planetvag.com/
-
B8 TrOOOOp
Przeguby się nie kończą? Zawieszenie nie ma luzów? Próbowałeś rozpędzić auto i wrzucić na luz? Będziesz wiedział czy drgania nie pochodzą z napędu.
-
B8 TrOOOOp
VCDS możesz ściągnąć za darmo: http://vcds.pl/index.php?mod=site&id=15 Inna sprawa, że bez legalnego kabelka (legalnie) nie zabangla
-
błąd P 150A
Zerknij tutaj: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/P150A/005386 Masz jakieś błędy w innych sterownikach?
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
Drogo. Ja za niecałe 1000 zł dorobiłem kluczyk z pilotem + plastikowy kluczyk zapasowy + kodowanie. Warszawa, Audi Połczyńska.
-
B8 TrOOOOp
Zamek do wymiany. Rzuć okiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/