Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. Te piny są: a) przydatne w wielu innych modach tanie jak barszcz na e-connectors c) 10 sztuk tańsze niż koszt ich przesyłki Sam sobie odpowiedz czy warto bawić się w 10 sztuk
  2. W pierwszym poście masz wszystko napisane.
  3. Jest. Jedno kliknięcie ze strony głównej, na samej górze: http://www.e-connectors.pl/pl/c/Konektory/71
  4. Jeśli element miałby być niezniszczalny (jest w ogóle coś takiego?), to nie mógłbyś go kupić w ASO jako część zamienną
  5. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245422-gdzie-dorobic-kluczyk-do-a4-b8/
  6. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Problem jest taki, że tam nie ma co czyścić Zobacz moje fotki rozebranego zamka: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/?p=4033034
  7. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak chcesz pompę do CDHB, to mogę Ci oddać swoją za butelkę JD. Pisz na priv jak coś.
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Żeby zmienić klosz, trzeba lampę do piekarnika na 100 stopni i 15 minut Klej się nagrzeje, puści i wtedy po prostu go zdejmujesz. Ale IMO chyba lepiej kupić drugą lampę, bo może być nieszczelny po takim klejeniu.
  9. Ja mimo wszystko upierałbym się na podanie przez nich podstawy prawnej. Policjant to urzędnik państwowy, a taki ma obowiżek działać na podstawie i w granicach prawa. Nie może sobie na podstawie swojego widzimisię kontrolować kogo chce. Ale to już Twoja sprawa czy pójdziesz im na rękę, czy nie. Ja w takich przypadkach jestem mocno zadziorny Tak czy siak będę obserwował temat, bo ciekawi mnie jak się sprawa zakończy.
  10. Pomimo wszystko ja bym ich poprosił o wezwanie na piśmie z podaną podstawą prawną. Takie obdzwanianie jest moim zdaniem takim samym nabijaniem statystyk co kontrole wszystkich kierowców alkomatem na zablokowanej drodze. Niby pożyteczne, ale jednak nie poparte żadnym przepisem prawa. Aha, jeszcze jedna sprawa. Ja na wszelki wypadek nagrywałbym wszystkie rozmowy prowadzone z policją. Zarówno telefoniczne jak i osobiste.
  11. Jak dla mnie to przez telefon mogą Ci co najwyżej złożyć życzenia urodzinowe. A wylosować mogą na loterii talon wiadomo na co. Na tego typu kontrolę powinni Cię wezwać listem poleconym, z podaniem podstawy prawnej i powodu, dla którego wzywają akurat Ciebie. Nie ma w polskim prawie czegoś takiego jak prewencyjne kontrole.
  12. Nie prościej było od razu zadzwonić do ASO?
  13. sowiq odpowiedział(a) na Boras27 temat w Audi A4 B8
    Wejść pewnie wejdziesz, ale drzwi i tak nie otworzysz. Ot, ktoś tak to w Audi wymyślił, że jak auto zamknięte z pilota, to nie da się od środka otworzyć.
  14. Z tego co mi w wycenie - jest taka możliwość. Grot i pilot mają oddzielne ceny, więc można zamówić sam grot. Wystarczy dokument tożsamości i numer VIN pojazdu. Grot przyjeżdża z Niemiec.
  15. sowiq odpowiedział(a) na Boras27 temat w Audi A4 B8
    Kolega chyba ma podstawowy problem - z otwarciem auta. Więc dostępu do aku też nie ma. A przynajmniej tak zrozumiałem jego posta.
  16. A głośnika integralnego nie tłumi ? Czy masz głośnik akcesoryjny ? Nie tłumi - pomiędzy radiem a tunelem jest kilka milimetrów przerwy. Taśma dwustronna jest na gąbce, a miejscami musiałem jej dać 2-3 warstwy. Ogólnie jest bardzo OK. Tutaj mała uwaga. Mam dosyć "klasyczne" radio - President Harry II. To radyjko ma tylko 35 mm grubości. Wszystkie nowsze/lepsze, jakie widziałem, są sporo grubsze i niekoniecznie tak samo dobrze zmieszczą się w tym miejscu.
  17. Pomiędzy fotelem pasażera, a tunelem środkowym, przyklejone do tunelu mocną taśmą dwustronną. Kable (zasilanie i antena) poprowadzone tunelem. Antena magnesowa na dachu (zdejmuję tylko przed myjnią), a zasilanie włącza się po zapłonie. Nic więcej nie trzeba do wygody
  18. Może masz w cache przeglądarki. Nie odświeżaj strony, tylko zrób jakieś screenshoty. Może w ten sposób uda się je odzyskać
  19. Chodzi o kierunkowskazy w lusterkach? Tam są LEDy, do wymiany raczej cały kierunkowskaz.
  20. A masz jakiś 1Nx? Zobacz na pełną listę dostępnych kodów: http://www.vaglinks.com/Docs/Misc/Audi_PR_OptionsCodes.pdf Ewentualnie wrzuc swoje kody do dekodera http://prsearch.planetvag.com/
  21. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przeguby się nie kończą? Zawieszenie nie ma luzów? Próbowałeś rozpędzić auto i wrzucić na luz? Będziesz wiedział czy drgania nie pochodzą z napędu.
  22. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    VCDS możesz ściągnąć za darmo: http://vcds.pl/index.php?mod=site&id=15 Inna sprawa, że bez legalnego kabelka (legalnie) nie zabangla
  23. Zerknij tutaj: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/P150A/005386 Masz jakieś błędy w innych sterownikach?
  24. Drogo. Ja za niecałe 1000 zł dorobiłem kluczyk z pilotem + plastikowy kluczyk zapasowy + kodowanie. Warszawa, Audi Połczyńska.
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zamek do wymiany. Rzuć okiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.