Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
ETKA mówi, że są: - płaskie (8T0 857 535 F) - wypukłe (8T0 857 535 AH) - sferyczne, szeroki kąt widzenia (8T0 857 535 AJ)
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
http://allegro.pl/przycisk-esp-parktornik-pdc-audi-a4-q5-a5-i5178396537.html Pewnie kupowaliśmy u tego samego Niestety pod ADS nie miał - pytałem. Powiedział, że nawet jakby miał, to nie za 40 zł, tylko 99
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Z tymi przyciskami na Allegro nie jest tak prosto. Ja wrzuciłem ze dwa miesiące temu "8K1 959 673E" do ulubionych i dopiero w zeszłym tygodniu pojawiła się jedna sztuka za 100 zł Oczywiście jest już u mnie
-
B8 TrOOOOp
nie będzie dzialał, jeżeli jakikolwiek element układu jest niesprawny, sterownik wyłącza cały system pdc ....ale może jest opcja by 8 kanalowego zakodować tylko na tył ? Nie da się chyba wyłączyć przodu w sterowniku 8K. Z tym, że nie wiem gdzie jest problem, bo podmiana sterownika PDC to 5 minut roboty. A i tak do pociągnięcia wiązki z przedniego zderzaka trzeba przewalić prawie wszystkie plastiki w bagażniku
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
No przecież już jedna osoba ujawniła się powyżej
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Jak zdejmujesz CP w ASO, to lepiej poczekać z korektą. Jakby (odpukać!) wyszło, że licznik jumany, to lepiej nie wydawać kasy na korektę
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Teoretycznie da, bo do Drive Select kodujesz wszystkie posiadane systemy współpracujące, m.in. Servotronic. A czy rzeczywiście jest odczuwalna jakaś różnica to już inna para kaloszy. Ja mam 1N3 i po aktywowaniu Drive Select bez przycisków, wspomaganie działało zdecydowanie słabiej (ciężej kręciło się kierownicą). Więc coś tam się zmienia.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
W pierwszym poście masz podane jakie numery sterowników PDC obsługują wizualizacje. Czytajcie, ludzie...
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
AA to nie to samo co A. W pierwszym poście masz wszystko napisane... -------------- Panowie, potwierdzam oficjalnie, że na czerwonym wyświetlaczu też da się uruchomić wizualizacje Co prawda jeszcze na sucho, z przednią wiązką w bagażniku, ale zadziałało. No i WRC miał rację w jednym ze wcześniejszych postów - jeśli sterownik ma jakieś błędy, to wizualizacja nie zadziała. Muszą być podpięte wszystkie czujniki i oba głośniczki.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Ale po co dzielić informacje na dwa tematy, skoro jeden identyczny już jest? Nie lepiej trzymać wszystko w jednym miejscu? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/268727-wadliwy-napinacz-lancucha-rozrzadu/
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Pojawiła Ci się opcja w MMI? Ustawiłeś ją na "Graphic"? Twój sterownik PDC obsługuje wizualizacje? Zresztą to jest temat na ten wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Pytam, bo te z końcówką "A" (czyli teoretycznie mniej wypasione) są sporo droższe niż C, E, G.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Czy jak zamontuję sterownik PDC obsługujący kamerę (C, E, G), a nie mam kamery, to będzie sypało błędami, czy da się jakoś wyłączyć tę opcję i będzie git? Dodam, że mam najniższe MMI, z czerwonym wyświetlaczem.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Poszukaj we wcześniejszych postach w tym wątku....było o tym Wiem że był taki wątek ale nikt tego nie zrobił dlatego pytam może ktoś już to ogarnął Da się to zrobić. U mnie przeszły wszystkie kodowania poza sterownikiem PDC (za słaby). Na MMI mam nawet nową opcję, ale PDC tego nie ogarnia. Niedługo zakładam nowy, 8-kanałowy to dam znać co i jak.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Nie wiem ile można zaoszczędzić na tych kosztach, skoro ORI wiązka (czasami nawet nówka) na Allegro kosztuje 200 zł.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A ja czekam aż ktoś wywierci u siebie i pokaże efekt
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Już tak chłopaka nie wychwalajcie, bo się później dodzwonić po ludzku nie można...
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Oraz odpowiedź na moje powyższe pytanie, bo bardzo mnie ten temat zainteresował
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Pytałem ostatnio na forum o to i WRC pisał, że bardzo trudno to wykalibrować. Jak sobie z tym poradziłeś? Bo jestem zainteresowany tym tematem. Może zrobisz jakieś DIY?
-
B8 TrOOOOp
A nie lepiej od razu wymienić oba i mieć dłużej spokój?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
ASO. Zaproponować wymianę Ci mogą, ale przecież nie musisz od nich brać tej usługi. Same części też bez problemu kupisz. Daj znać jaką dali Ci wycenę.
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie to samo miałem. W ciągu 400-500 km zaczęło wydawać dźwięki od zera do bardzo głośnych. Łożysko do wymiany.
-
B8 TrOOOOp
Trzeba szukać od Niemca. Kwota w ojro będzie miała tylko 4 zera
-
B8 TrOOOOp
Super sprawa w dodatkowym wyposażeniu: - Aktywny tempomat (ACC) - Pamięć foteli i luster, składane lusterka - Fotochrom w lusterku wstecznym i bocznych - High Beam Assist / Adaptive Light - Servotronic / Audi Dynamic Steering / Audi Drive Select - Home Link (to już raczej bajer) ...i takie tam - zależy kto co lubi mieć
-
B8 TrOOOOp
Zrobić coś takiego to nie jest jakaś duża filozofia. Wystarczy zrobić opóźniacze - pewnie wystarczy rezystor, kondensator i tranzystor. Na każdą kolejna diodę opóźniacz z trochę dłuższym czasem i zrobione. Tylko jest jeden podstawowy problem - każda dioda musi być podłączona oddzielnie. Jeśli są wlotowane w płytkę, to trzeba by przecinać ścieżki. A to już brzydka robota...