Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ETKA mówi, że są: - płaskie (8T0 857 535 F) - wypukłe (8T0 857 535 AH) - sferyczne, szeroki kąt widzenia (8T0 857 535 AJ)
  2. http://allegro.pl/przycisk-esp-parktornik-pdc-audi-a4-q5-a5-i5178396537.html Pewnie kupowaliśmy u tego samego Niestety pod ADS nie miał - pytałem. Powiedział, że nawet jakby miał, to nie za 40 zł, tylko 99
  3. Z tymi przyciskami na Allegro nie jest tak prosto. Ja wrzuciłem ze dwa miesiące temu "8K1 959 673E" do ulubionych i dopiero w zeszłym tygodniu pojawiła się jedna sztuka za 100 zł Oczywiście jest już u mnie
  4. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie będzie dzialał, jeżeli jakikolwiek element układu jest niesprawny, sterownik wyłącza cały system pdc ....ale może jest opcja by 8 kanalowego zakodować tylko na tył ? Nie da się chyba wyłączyć przodu w sterowniku 8K. Z tym, że nie wiem gdzie jest problem, bo podmiana sterownika PDC to 5 minut roboty. A i tak do pociągnięcia wiązki z przedniego zderzaka trzeba przewalić prawie wszystkie plastiki w bagażniku
  5. No przecież już jedna osoba ujawniła się powyżej
  6. Jak zdejmujesz CP w ASO, to lepiej poczekać z korektą. Jakby (odpukać!) wyszło, że licznik jumany, to lepiej nie wydawać kasy na korektę
  7. Teoretycznie da, bo do Drive Select kodujesz wszystkie posiadane systemy współpracujące, m.in. Servotronic. A czy rzeczywiście jest odczuwalna jakaś różnica to już inna para kaloszy. Ja mam 1N3 i po aktywowaniu Drive Select bez przycisków, wspomaganie działało zdecydowanie słabiej (ciężej kręciło się kierownicą). Więc coś tam się zmienia.
  8. W pierwszym poście masz podane jakie numery sterowników PDC obsługują wizualizacje. Czytajcie, ludzie...
  9. AA to nie to samo co A. W pierwszym poście masz wszystko napisane... -------------- Panowie, potwierdzam oficjalnie, że na czerwonym wyświetlaczu też da się uruchomić wizualizacje Co prawda jeszcze na sucho, z przednią wiązką w bagażniku, ale zadziałało. No i WRC miał rację w jednym ze wcześniejszych postów - jeśli sterownik ma jakieś błędy, to wizualizacja nie zadziała. Muszą być podpięte wszystkie czujniki i oba głośniczki.
  10. Ale po co dzielić informacje na dwa tematy, skoro jeden identyczny już jest? Nie lepiej trzymać wszystko w jednym miejscu? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/268727-wadliwy-napinacz-lancucha-rozrzadu/
  11. Pojawiła Ci się opcja w MMI? Ustawiłeś ją na "Graphic"? Twój sterownik PDC obsługuje wizualizacje? Zresztą to jest temat na ten wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/
  12. Pytam, bo te z końcówką "A" (czyli teoretycznie mniej wypasione) są sporo droższe niż C, E, G.
  13. Czy jak zamontuję sterownik PDC obsługujący kamerę (C, E, G), a nie mam kamery, to będzie sypało błędami, czy da się jakoś wyłączyć tę opcję i będzie git? Dodam, że mam najniższe MMI, z czerwonym wyświetlaczem.
  14. Poszukaj we wcześniejszych postach w tym wątku....było o tym Wiem że był taki wątek ale nikt tego nie zrobił dlatego pytam może ktoś już to ogarnął Da się to zrobić. U mnie przeszły wszystkie kodowania poza sterownikiem PDC (za słaby). Na MMI mam nawet nową opcję, ale PDC tego nie ogarnia. Niedługo zakładam nowy, 8-kanałowy to dam znać co i jak.
  15. Nie wiem ile można zaoszczędzić na tych kosztach, skoro ORI wiązka (czasami nawet nówka) na Allegro kosztuje 200 zł.
  16. A ja czekam aż ktoś wywierci u siebie i pokaże efekt
  17. Już tak chłopaka nie wychwalajcie, bo się później dodzwonić po ludzku nie można...
  18. Oraz odpowiedź na moje powyższe pytanie, bo bardzo mnie ten temat zainteresował
  19. Pytałem ostatnio na forum o to i WRC pisał, że bardzo trudno to wykalibrować. Jak sobie z tym poradziłeś? Bo jestem zainteresowany tym tematem. Może zrobisz jakieś DIY?
  20. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie lepiej od razu wymienić oba i mieć dłużej spokój?
  21. ASO. Zaproponować wymianę Ci mogą, ale przecież nie musisz od nich brać tej usługi. Same części też bez problemu kupisz. Daj znać jaką dali Ci wycenę.
  22. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie to samo miałem. W ciągu 400-500 km zaczęło wydawać dźwięki od zera do bardzo głośnych. Łożysko do wymiany.
  23. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzeba szukać od Niemca. Kwota w ojro będzie miała tylko 4 zera
  24. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super sprawa w dodatkowym wyposażeniu: - Aktywny tempomat (ACC) - Pamięć foteli i luster, składane lusterka - Fotochrom w lusterku wstecznym i bocznych - High Beam Assist / Adaptive Light - Servotronic / Audi Dynamic Steering / Audi Drive Select - Home Link (to już raczej bajer) ...i takie tam - zależy kto co lubi mieć
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrobić coś takiego to nie jest jakaś duża filozofia. Wystarczy zrobić opóźniacze - pewnie wystarczy rezystor, kondensator i tranzystor. Na każdą kolejna diodę opóźniacz z trochę dłuższym czasem i zrobione. Tylko jest jeden podstawowy problem - każda dioda musi być podłączona oddzielnie. Jeśli są wlotowane w płytkę, to trzeba by przecinać ścieżki. A to już brzydka robota...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.