Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba Właśnie jak wymieniłem klamkę pasażera na QQ1 to okazało się, że ma zaślepkę na miejscu na przycisk, a nie zalany plastik. Więc wystarczy wyjąć zaślepkę i włożyć przycisk.
-
B8 TrOOOOp
No właśnie - dobre pytanie. Jak zostawiam na chwilę dzieciaki w samochodzie to ciężko jest im sięgać do drzwi kierowcy żeby się zaryglować W A6 są takie klamki - każda ma przycisk ryglowania. Ja już od jakiegoś czasu czekam aż pojawi się przycisk w drzwi pasażera, żeby kupić i założyć. Sterowniki przyjmują kodowanie, więc powinno zadziałać na wszystkich.
-
B8 TrOOOOp
Kolego, chodzi o wentylator klimatyzacji. On się znajduje właśnie w okolicy, z której słyszysz odgłosy.
-
B8 TrOOOOp
Właśnie w tym miejscu jest wlot powietrza a zaraz potem wentylator klimy. Na zimę lubi zacząć wydawać odgłosy. Ja swój wymieniałem kilka dni temu. Zacznij od eliminacji najprostszych rzeczy.
-
B8 TrOOOOp
Może wykodowane? Zobacz czy sa lampki. Może ktoś wyjął, może ktoś wymianiał fotele... Możliwości jest sporo
-
B8 TrOOOOp
Na 95% nie masz zni lampek, ani instalacji (chyba że były, ale ktoś zajumał ). Do poczytania wątek na ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/
-
B8 TrOOOOp
Na 90% nie ma ani lampki, ani wiązki (no chyba że były, ale ktoś wyjął ). Poczytaj "na miejscu": http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/
-
B8 TrOOOOp
Jak dla mnie to w tych lampkach siedzą najzwyklejsze żarówki. Możesz dla testu wyjąć jedną i zobaczyć czy dostaniesz na desce/w VCDS jakiś błąd. Jeśli nie, to możesz zakładać tam cokolwiek.
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Ktoś opisał taką rzeźbę w B6. Sposób montażu bardzo podobny - plastiki są zgrzewane. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/278318-montaz-roletek-w-tylne-drzwi-avant/
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Sprawdź te namiary: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270686-polecany-mechanikwarsztat/
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem czy kwestia kodowania, ale u mnie jak zamkniesz pilotem to od środka nie otworzysz. Kiedyś tutaj o to pytałem i mi ktoś powiedział, że da się otworzyć od środka jak zamkniesz pilotem naciskając dwa razy guzik.
-
B8 TrOOOOp
Ale w B8 zapalniczka jest odłączana od obwodu akumulatora bez włączonego zapłonu. Trzeba by kable w instalacji przepinać. Ktoś o tym niedawno pisał w tym wątku.
-
B8 TrOOOOp
A coś takiego ===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/27445-vin-dekoder-wyposazenia/#entry348381 Tak, znalazłem wcześniej jednego linka podanego w tamtym temacie. @wrc, może Ty wiesz coś więcej na temat opcji Dynamic Steering (PR 1N7). Przejrzałem trochę w ELSIE ale do końca nie wiem na ile niewykonalne jest dorezanie czegoś takiego. To tylko kwestia dodatkowego modułu, czy też np. w grę wchodzi zmiana jakichś części mechanicznych?
-
Wymiana sprzęgła, Warszawa, gdzie?
Tu jest kilka namiarów: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270686-polecany-mechanikwarsztat/ A tutaj polecany przez wszystkich forumowiczów mechanik, ale w Raszynie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/240761-polecam-elektrocar-karol-chrzczonowski-raszyn-ul-wysoka-7-tel-669-950-109/
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
A nie łaska przeczytać tematu wątka? Przecież jak byk jest w nim podany adres i numer telefonu...
-
B8 TrOOOOp
Dekoder to ja wiem Chodziło mi o listę wszystkich dostępnych kodów wyposażeń. Znalazłem wczoraj coś takiego i wygląda to na całkiem kompletną lisę. Może komuś się przyda: http://vag-codes.info/vag-option-codes
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jest gdzieś pełna lista dostępnych kodów wyposażenia PR? Zainteresował mnie temat Dynamic Steering i jestem ciekaw ile w tym rezania i co już mam w aucie.
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Sprawdziłem dla pewności kodowanie MCE i potwierdzam na 100%, że 8K0 907 063 obsługuje servotronic. Można dopisać do listy.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Sprawdziłem i mod działa na MCE 8K0 907 063 (bez literki).
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
No fakt, jest tak jak piszesz - na trasie ciężej chodzi kierownica. Ale nie zastanawiałem się nigdy czy to kwestia servo czy tak jest po prostu skonstruowane wspomaganie w A4
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
No na logikę tak by wynikało. Ale moja wersja MCE jest dosyć uboga - nie ma nawet pinów do QQ1, dlatego trochę mnie dziwi obsługa servotronic Przejdę się z kompem do garażu i potwierdzę na 100% jak sprawdzę kodowania.
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Panowie, czysto informacyjnie dla potomnych. Mam MCE bez literki (8K0 907 063), a na wlepce 1N3, czyli servotronic zainstalowany. Czy to jest jednoznaczne z tym, że taka wersja MCE obsługuje?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tylko że to prawe lusterko nie wraca idealnie na swoją pozycję. Kilka osób pisało i ja też tak mam, że za każdym razem wraca odrobinkę niżej niż było ustawione. Po kilku razach trzeba trochę podnieść. Ale tragedii nie ma
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Dwa szybkie pytania. Czy na MMI z czerwonym wyświetlaczem idzie to zakodować? I czy jest sens bawić się w to w przypadku skrzyni Multitronic (mam 1N3) ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Pokrętło ustawiania lusterek zewnętrznych (to w drzwiach kierowcy) musi być ustawione na lusterko prawe, żeby opuszczanie działało.