Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
Koszt pewnie taki, że można było kupić drugą A4
-
B8 TrOOOOp
A jaki MCE masz? Bo mój teoretycznie też nie obsługuje, ale przód udało mi się połączyć (na tył brakuje fizycznie pinu).
-
B8 TrOOOOp
Ta wiązka Ci obsłuży zarówno podświetlenie schowka jak i nóg pasażera - biała wtyka idzie do lampki, czarna do siłownika drzwi schowka z włącznikiem i ta mała czarna do lampki podświetlenia stóp pasażera. Brązową doprowadzasz prąd z instalacji samochodu. Poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/ Ja bym od razu kupił drugą lampkę LED do oświetlenia stóp kierowcy, żeby zrobić komplet, bo i tak trzeba demontować plastiki pod kierownicą żeby dostać się MCE
-
B8 TrOOOOp
Zółta to nie airbag, tylko wyłącznik airbaga znajdujący się w schowku - nie każdy ma. Reszta jak Gibons napisał.
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Większość rzeczy z ASO kupisz też na Allegro albo tutaj na forum.
-
B8 TrOOOOp
No moim zdaniem inżynierowie się nie popisali tutaj. Nie widzę powodu dlaczego nie zrobiono tam łożysk, tylko jakieś lipne rozwiązanie z tulejkami
-
B8 TrOOOOp
Wygląda to na zwykłą stal. Tuleje są na wierzchu zaokrąglone i dociskane czymś w rodzaju "korony" ze stalowej blachy. Gdzieś tam przebijają się złoto-brązowe krople zaschniętego smaru.
-
B8 TrOOOOp
Koledzy, szybkie pytanie. Jakiś czas temu pytałem o łożyska w dmuchawie od klimy, bo mi zaczęła piszczeć. Kupiłem drugą na Allego i rozebrałem na części. Okazuje się, że tam nie ma łożysk, tylko zwykłe tujele. I teraz pytanie - jakiego smaru użyć, żeby było dobrze?
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
A przy ustawianiu lusterka też jest tak, że zamiast w dół lusterko idzie w górę? Może masz źle założony silniczek? Ew. kabelki odwrotnie podpięte?
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
To czujnik temperatury na zewnątrz pojazdu. Z tym, że nie powinien tak luźno wisieć, tylko powinien być zamontowany w uchwycie przymocowanym do grilla. http://i.imgur.com/BHwEdju.png
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Inaczej by Ci nie zakładali tego czujnika
-
B8 TrOOOOp
Ale te 40€ + KW to prawie tyle samo co 200 zł za ORI
-
B8 TrOOOOp
Jak znajdziesz jakieś źródło, to wołaj, bo też szukam. Ceny na Allegro wysokie...
-
B8 TrOOOOp
Ja ledwo wymieniłem w lewych drzwiach (tył) i zaczął szwankować prawy
-
B8 TrOOOOp
Ale fakt jest taki, że te siłowniki bardzo często padają. Jak napisał jakiś czas temu jeden kolega: Po ilości postów na temat zamków drzwi wnoszę, że tutaj też jest jakiś problem konstrukcyjny.
-
B8 TrOOOOp
Problem z klapką jest taki, że nie zamyka się z centralnym zamkiem. Tzn. da się otworzyć nawet jak samochód jest zamknięty, a tak nie powinno być.
-
B8 TrOOOOp
Prawie wszystkim pada zamek klapy wlewu paliwa, a akcji serwisowej nie było
-
B8 TrOOOOp
też mam ten problem a6 , po vagu wiem że coś mi nie łączy z kabelką , narazie nie mam czasu z tym zająć się Tylko dziwi mnie fakt ze tak sie stalo po zmianie pogody, w innym aucie mialem tak samo tylko ze drzwi byly od pasażera strony to wymienialem silownik http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
-
problem z owieraniem drzwi
Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ A co do klapki wlewu paliwa - stndardowa usterka w B8. Poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174748-wymiana-silownika-klapki-wlewu-paliwa/
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Używam w tablecie. Nie wszystkie urządzenia Ci obsłużą Aero (w necie są listy kompatybilnych). A do tego raz na godzinę trzeba przepisywać kod z obrazka (captcha), więc w samochodzie będzie to raczej bezużyteczne. Play ma dobrą ofertę - http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-4glte-50zl/
-
Uaktywnienie wartości czujników ciśnienia opon na MMI
---->>>>>> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert/
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Chodzi Ci o szyfrowanie? Jak Twoja sieć jest chroniona hasłem (a chyba jest, skoro wpisałeś), to wszystkie dane są szyfrowane i musisz wybrać metodę tego szyfrowania. A z tego co widzę na ekranie, to masz opcję udostępniania WiFi dla innych urządzeń.
-
B8 TrOOOOp
W porównaniu z Polakami, każdy Szwajcar jest bogaty
-
B8 TrOOOOp
Ciekawe jak progi i słupki. Bo wygląda to tylko na jakąś przycierkę. Jeśli elementy konstrukcyjne nie są ruszone, to nie jest to aż taki szrot. Skoro nawet poduszki nie wystrzeliły, to nie było mocnego uderzenia.
-
wyjmowanie zmieniarki
Tak, to te same.